Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak wyobraźni ludz którzy układają towar do wysyłki.
Autor Wiadomość
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-26, 20:45   

A pewnie,najlepiej wszystko mieć w dupie,niech inni się męczą.A może byście wzięli jednak pod uwagę,że na sklepach jednak w większości pracują dziewczyny i trochę jest nam ciężko ściągać te banany w góry,przekładać coś 10 razy albo z tym samy 10 razy biegać.A kobiety poza pracą mają też co robić w domu,nie mogą się rozłożyć z piwkiem przed telewizorem.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-26, 21:18   

Niestety za darmo pieniędzy nie dają a praca jest jaka jest i ja wykonuje ją najlepiej jak umie. Dla mnie paleta ma być stabilna ,bo to oznacza bezpieczeństwo i ogranicza starty w towarze. Jak już pisałem wcześniej banany rzucone na górę to oszczędność miejsca załadunkowych więc ja nie mam z tym nic wspólnego. Jak Ci nie odpowiada chodzenie z czymś kilka razy to sobie tak porozkładaj towar z palety aby chodzić tylko raz nikt specjalnie pod Ciebie palet układał nie będzie to nie koncert życzeń. A co do siedzenia z piwem przed telewizorem to nie mój problem ,że u Ciebie panuje taki układ ja tam lubię pomagać swojej żonie, wtedy mamy więcej czasu dla siebie i dzieci ale cóż każdy ma swój model rodziny.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-27, 18:25   

Ale wam dobrze,że wy nie musicie robić po kimś i dlatego możecie mieć kogoś w dupie.Jak się ma samemu ciężko to się wtedy i na innych patrzy.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-28, 12:00   

kluq nie broń swojego za wszelką cenę- pamiętam jak 3 lata temu pomagałem na innym sklepie w innej miejscowości,a w ofercie były wc kompakt ,i jakiś osieł ułożył na wysokość ok 2 m jedną miskę klozetową na drugą ,gdyby mnie nie było na zastępstwie to dziewczyny miałyby przechlapane, po za tym są normy wysokości jak i normy dźwigania dla kobiet.Dodam że z tą samą dostawą dojechały 4 dhp dywaników pokojowych w takich kartonach jak jajka,ale zajmowały 1 miejsce paletowe na aucie bo ktoś wydał i załadował 2 spiętrowane palety dhp. Co dziennie przyjeżdżają palety których wysokość sprawia dziewczynom problem podczas zdejmowania towaru na sklep ,a kobiet z wzrostem 1.75 w zwyż pracuje nie wiele
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-28, 22:46   

Ja bronię sam siebie,bo wiem jak wyglądają moje palety i mam świadomość tego ,że ktoś będzie to rozkładał ale bez przesady nie jestem odpowiedzialny za wszystkich.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-15, 21:16   

Wychodzi na to,że każdy ma jakieś wymagania i jest ciężko ale jak my coś zrobimy źle to nam chcą głowę urwać.U was jest większa samowolka.Pozazdrościć.
I jeszcze pytanko:czy wy nie macie jednego rodzaju towaru w jednym miejscu?Czy jogurt naturalny musi stać w połowie palety i na jej końcu?Nie może stać w jednym miejscu,żeby te cholerne jogurty w rozpadających się kartonach przestawiać tylko raz?
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-15, 23:17   

Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie ,bo skoro opakowania mają rozwalające się to są podzielone aby w transporcie się paleta nie zapadała i nie rozpadała Wszystko musi być stabilne więc paletę układa się jak klocki spasowując do siebie elementy z uwzględnieniem wymiarów i rodzajów opakowań :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-16, 18:04   

Jakoś nie wydaje mi się,żeby jogurty Tola były w stanie podtrzymać całą paletę stojąc na samym jej dole.Ale spoko,niech Ci jest.
 
     
@pc 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 204
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-17, 09:13   

Jakoś wydaje mi się,że jogurty Tola są bardziej w stanie to wytrzymać niż np...parówki Culineo :)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-17, 11:19   

dokładnie... wbrew pozorom paletki z jogurtami są bardziej stabilne od parówek culineo... łatwe do uszkodzenia nie znaczy wytrzymałe... inaczej na magazynie nie mógłbym wejść na karton jajek.... tu się zgodzę że palety "buduje" się by były stabilne i na ogół warstwami , co popieram moim 12 letni doświadczeniem na magazynach ;)

[ Dodano: 2013-08-17, 11:21 ]
i jak oddaj zwrot n-F do dc też mnie wali jak gość na reklamacjach się do liczy ,ja buduję "wieże" ... a jak mam zły dzień bo dostawa i jej ułożenie przy sprawdzaniu mnie dobija, odbijam piłeczkę i zwrot nf np ciuchów wpieprzam w karton od jajek, :em29: jak kuba bogu tak bóg kubie
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-17, 18:11   

Ach ta wasza stabilność palet z jogurtami.Dziś taka stabilna jedna znowu się przewróciła.Na szczęście jogurty się nie tłuką i choć zbierania było trochę to na szczęście wszystko całe.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-17, 23:30   

jeździć trzeba umieć......... po za tym też pracuję na sklepie,więc przyczyna katastrof z paletami to rozfoliowanie jej do końca potem jazda z taką paletą,albo wybieranie zamiast z gory do dołu z jednego boku
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-18, 17:33   

Przewróciło się przy ściąganiu z tira.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-18, 23:57   

LIlith to nie wina ułożenia w DC ale jak Ci powie każdy kto pracował na magazynie kwestia jakości foli do foliowania palet, możesz dobrą folią ofoliować "piasek luzem" i nie rozleci się podczas transportu. ta folia którą mamy na sklepie i oni w DC to chłam. Jest średniej a własciwe słabej grubości i jakości
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-19, 09:02   

To może by dać jej więcej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo