Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarkSide
2012-07-28, 00:21
Ochrona w Biedronkach - problemy, sprawy dotyczące ochrony!
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-02, 10:36   

sa miejsca, gdzie nie siega :)
 
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-02, 10:49   

Ale wtedy widać w które miejsca chodzą parami -.-
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-02, 21:46   

miki2524 napisał/a:
U nas jest 23letni ochroniaz najlepszy z Biedronek u nas dużo ujęć nie cacka się z nikim mimo że nie raz czekali na niego i dziurawili mu opony heh :szczena: Twarda sztuka heheheh w końcu mój mężczyzna hahahaha oby wiecej młodych z powołania niż dziadków jedną nogą w grobie :szczena:


Moj wiek, moja szkola :boks:

A Swoja dziewczyne tez w sumie poznalem przez prace. Wlasciwie to Mnie w niej wyrwala :P
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-02, 23:15   

Mario7 napisał/a:
miki2524 napisał/a:
U nas jest 23letni ochroniaz najlepszy z Biedronek u nas dużo ujęć nie cacka się z nikim mimo że nie raz czekali na niego i dziurawili mu opony heh :szczena: Twarda sztuka heheheh w końcu mój mężczyzna hahahaha oby wiecej młodych z powołania niż dziadków jedną nogą w grobie :szczena:


Moj wiek, moja szkola :boks:

A Swoja dziewczyne tez w sumie poznalem przez prace. Wlasciwie to Mnie w niej wyrwala :P


Jeszcze się okaże, że miki2524 to Twoja dziewczyna :lol:
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-03, 12:04   

#nn nieźle to rozszyfrowałeś :)
 
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-03, 21:33   

nn79 napisał/a:
Mario7 napisał/a:
miki2524 napisał/a:
U nas jest 23letni ochroniaz najlepszy z Biedronek u nas dużo ujęć nie cacka się z nikim mimo że nie raz czekali na niego i dziurawili mu opony heh :szczena: Twarda sztuka heheheh w końcu mój mężczyzna hahahaha oby wiecej młodych z powołania niż dziadków jedną nogą w grobie :szczena:


Moj wiek, moja szkola :boks:

A Swoja dziewczyne tez w sumie poznalem przez prace. Wlasciwie to Mnie w niej wyrwala :P


Jeszcze się okaże, że miki2524 to Twoja dziewczyna :lol:


Ha ha ha :P Nie, nie, nie... ;]

mercuwichura napisał/a:
#nn nieźle to rozszyfrowałeś :)


Sadzac po znaczku w dol sadze ze nn79, to dziewczyna :D
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-04, 15:08   

według mnie ochrona powinna mieć szkolenia z obsługi klienta. bynajmniej ten co jest u nas. gbór jakich mało. stali klienci rzadko wchodzą na sklep kiedy on jest na zmianie
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-04, 17:39   

Ho ho ho... Dobre... To sie nazywa kultura osobista... Albo sie Ja ma albo nie...z tymi szkoleniami to....bez jaj :D
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-04, 17:53   

leszczyk napisał/a:
w każdej większej firmie miłość znajduję się w pracy :] albo się nawzajem pierdo** po kątach :D


Ja tam nie przypominam sobie byśmy biegali po kątach :P Od tego mamy dom >:D

A co do ochrony to trzeba mieć to we krwi :boks: bo żadne szkolenia nie pomogą jak ktoś jest matołem :x i nie widzi jak mu pod nosem kradną ech :szczena: Szkoda że pracodawcy tak nie doceniają tych najlepszych :nie: U nas nasza Kr napisała o premię dla mojego przyszłego męża i dostał bo widziała wyniki pracy ech walą was biedaczki po rogach dając ochłapy :szczena:
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-04, 18:31   

miki2524 napisał/a:
Szkoda że pracodawcy tak nie doceniają tych najlepszych :nie: U nas nasza Kr napisała o premię dla mojego przyszłego męża i dostał bo widziała wyniki pracy ech walą was biedaczki po rogach dając ochłapy :szczena:


Jedna, co rozumie, ze My tez ludzie i powinno sie nas traktowac indywidualnie a nie do jednego worka

Dzieki za wsparciemiki2524, ;]
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-04, 19:00   

A co ona ma innego napisac, skoro dotyczy to bezposrednio jej przyszlego meza? Wiadomo, ze opinia jest subiektywna
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-04, 20:26   

Larrikol napisał/a:
A co ona ma innego napisac, skoro dotyczy to bezposrednio jej przyszlego meza? Wiadomo, ze opinia jest subiektywna


Ale mimo wszystko jest w tym prawda, nie zaleznie czy to jest jej maz czy nie, za to po Twojej oschlej wypowiedzi i czepialstwie mozna sadzic, ze jestes za metoda... Jak co to na ochrone heh...

Ona jest subiektywna a Ja obiektywny i zycze Tego wszystkim, w tym zasciankowym, zapakowanym w worek kraju gdzie ludzie poza czubkiem wlasnego nosa nie widza nic... :bu:

Przykre... .^.
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-04, 20:40   

I tu sie wlasnie mylisz, bo widzialam paru naprawde dobrych ochroniarzy... a teraz od pol roku na sklepie nie bylo ZADNEGO ujecia, za to przy kazdym zwrocie NF PL na 150-200 zl, ale to pewnie wina czegos zupelnie innego, niz ochrony, ktora skupia sie na wszystkim innym, ale nie na swojej pracy.
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-04, 20:47   

No widzisz... wina ochrony... Nie ... Wina goscia, osoby, jednostki... Ja osobiscie mam po kilka ujec miesiecznie, owszem zdarzy sie i tak ze nie ma zadnego ale coz... Na krakowie jst taki chlopek co wyrabia nam zatrzymania bo potrafi miec i ze 30 miesiecznie ;)

Ostatnio w dodatku sie cos w glowach poprzewracalo i jezdza chlopaki w 5 osob czerwonym kombiwozem bez tablic po rejonie i kradna kawa itp...

Musialo by nas byc ze 6 na zmianie, zeby dac rade, a zanim grupa przyjedzie to juz wczesniej "R" zawiezie Mnie na operacje :D Ale gnojom ostatnio nie popuscilem, a czuje ze i tak Mnie wyruchali eh.... .^.
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-05, 13:55   

Larrikol napisał/a:
A co ona ma innego napisac, skoro dotyczy to bezposrednio jej przyszlego meza? Wiadomo, ze opinia jest subiektywna



I tu się kochana mylisz >:D Widziałam wielu ochroniarzy tych lepszych i tych tzw.lewusów gdzie to my łapałyśmy złodziei.Mi chodziło ogólnie o ochronirzy tych chcących coś osiągnoć a którzy mimo starań nie są doceniani przez pracodawcę dlatego podałam przykład z naszą rejonową :yeah: Biorą kupę kasy a im płacą ochłapy i jeszcze obiecują premie których nie widac ech... a nigdy nie oceniam ludzi ogólnikowo że winna ochrona winni są też ks,zks złe zamówienia itp...straty przez klientów i co też winna ochrona jak pl-ki kolosalne chyba nie :szczena: Także powodzenia tym z powołania :yeah:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo