Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmowa rekrutacyjna na zastępce kierownika
Autor Wiadomość
biedronka100

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-18, 15:09   II etap rekrutacji na z-ce

Witam, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda II etap, na pierwszym był HR i KR padały pytania dotyczące mojego doświadczenia i poprzednich miejsc pracy, sytuacje hipotetyczne, co zrobię gdy...
1. jak wygląda II etap? to również są pytania z sytuacjami hipotetycznymi czy jakieś zadania? 2. Ilu jest z-ców ks na sklepie i czy jest jakaś hierarchia wśród nich?
3. Co to jest egzamin z KO?
 
     
~mala23 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Gru 2010
Posty: 28
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-19, 09:29   

na sklepac jest różnie u nas jest 3 zastępców i nie ma między nami hierarchi
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-19, 10:58   

Kiedys byl I i II z-ca, teraz wszyscy sa na jednakowym poziomie
 
     
biedronka100

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-19, 11:02   rozmowa

dziękuje za odpowiedzi, a czego można się spodziewać na 2-gim etapie? rozmowy czy zadań?

[ Dodano: 2012-06-19, 13:53 ]
jestem po 2 etapie, piszę bo może komuś się przyda:
pierwszy etap, to rozmowa o swoim doświadczeniu i sytuacje hipotetyczne
drugi etap wygląda tak samo jak pierwszy, ale z innymi osobami
 
     
Inkoska 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 19 Cze 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-04, 17:17   

Nie zawsze są 2 etapy. Czasem wystarczy tylko jeden etap jeśli stwierdzą że Cie chcą i już.
 
     
ktosia

Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-13, 14:31   

witam.będę z-cą kierownika , oczywiście czeka mnie szkolenie które zaczyna się od kasjer-sprzedawca, byłam na I-etapie rozmów kwalifikacyjnych , dostałam skierowanie na badania profilaktyczne wychodzi z tego jak jest wyżej napisane wzięli mnie od razu bez II etapu . mam pytanie czy ktoś wie ile tak potrwa moja praca na kasie no i jaką płacę będę mieć ? pytań mam dużo ale dowiem się na miejscu , jak czytam wpisy to po jednym przeczytaniu się ciszę że dobrze wybrałam aby przejechać po następnych i włos się jeży na głowie , zastanawiam się jaka jest prawdziwa BIEDRONKA ....
 
     
~Skarbus

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 56
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-13, 20:25   

Gratuluje:) Ja też chciałam się dostać do biedronki na zastępcę ale niestety nie poszczęściło mi się:(. Pytania miałam z kosmosu jak na na rekrutacje zewnętrzną.
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-13, 22:12   

czasami poboksujesz trochę z KS i KR :boks: , nie mówiąc już o klientach sklepu :D
Ale głowa do góy ;)
 
     
Inkoska 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 19 Cze 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-14, 23:27   

Szkolenie na kasjera trwa teoretycznie 10 dni. Czyli co najmniej 2 tygodnie będziesz na jednym sklepie wykonywała obowiązki kasjera-sprzedawcy. Potem masz egzamin (albo nie)
Potem wyślą Cię gdzie indziej i kolejny czas będą szkolić i zapoznawać z obowiązkami kierowniczymi. I znów masz egzamin. I na końcu wylądujesz już w Biedronce w której będziesz normalnie pełnić swoje obowiązki :)
Zazwyczaj cały czas szkolenia trwa ok 6 tygodni.
Umowę podpisujesz raz dlatego wypłatę masz taką jaka Ci się należy bez względu czy się szkolisz czy od razu zajmujesz swoimi obowiązkami :)
 
     
ktosia

Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-22, 19:43   

dziękuje za informacje. właśnie jestem na etapie kasy i obsługi klienta ,wykładanie towaru - z dnia na dzień szybciej , pierwszy dzień układania - skupianie się na datach i na super wyeksponowaniu towaru - takie do tej pory były moje standardy ( chcę mieć sklep taki w jakim bym sama chciała robić zakupy ) ale standardy zderzyły się :boks: z rzeczywistością biedronki i ma być szybko wyłożone . ale z tym też sobie dam radę - będzie szybko i równo :)
 
     
#Schweppes 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-26, 19:02   

Wracając, odnośnie rozmowy z KO i testu na ZKS`a.
Miałem wczoraj, wyglądał następująco: około 20 minut rozmowy z KO, następnie wypełnienie testu w laptopie KO. Pytania zamknięte (trzy odpowiedzi - jedna poprawna)
Pytań było 63. Miałem 30 minut na rozwiązanie testu. Jak to powiedziała KO `im szybciej Pan rozwiąże test, tym lepiej dla Pana`
Pytania tragiczne nie są, ale procedury i zasady trzeba znać :P
Aby zdać test należy mieć przynajmniej 60% poprawnych odpowiedzi.
Pozdrawiam :D
 
  Ocena JMP: 8/10
     
wojt

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2013-05-03, 00:34   

Temat szkoleń oraz testu na ZKS przewija się kilka razy jednak nikt nie pisze co sie dzieje kiedy osoba na tym stanowisku, po 6 tyg szkoleniu, z podpisaną umową o pracę, nie uzyska 60% z testu, bądź źle wypadnie na rozmowie z KO? co się wtedy dzieje? dyscyplinarka? hihihi
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-03, 09:18   

wojt, po prostu zostajesz na dotychczasowym stanowisku. Umowę podpisujesz dopiero po zdaniu egzaminów.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
wojt

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-03, 23:25   

pytam bo za kilka dni zaczynam pracę na stanowisku ZKS (rekrutacja zewnętrzna). Wiem, że pierwsze 2 tyg szkolę się na stanowisku kasjer - sprzedawca a następne 4 tyg. to wdrażanie w obowiązki ZKS i egzamin. Powiedziano mi również, że od pierwszego dnia pracy mam umowę o pracę na stanowisku ZKS. W związku z tym interesuje mnie co dzieje się w sytuacji kiedy nie zdam egzaminu? jest to oczywiście pytanie hipotetyczne ponieważ nie przewiduję takiej sytuacji ale zawsze lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć :)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-04, 05:11   

wojt, zaproponują CI pewnie wtedy prace na stanowisku kasjera.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo