Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
urlop
Autor Wiadomość
junior

Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 20
  Wysłany: 2012-07-05, 15:44   urlop

mam pytanie jak bylam na l4 od marca do lipca czy moga mi cofnąc urlop wypoczynkowy który miałam planowany w styczniu,a urlop mam miec w sierpniu a jeszcze mam urlop z tamtego roku
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-05, 15:45   

moga
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-05, 16:34   

Urlop zaległy zapewne dostaniesz w pierwszym dniu po skończeniu się zwolnienia. Urlop bieżący pracodawca może tobie wstrzymać jesli stwierdzi że zaistniały okoliczności uniemożliwiające wydanie go. W takim przypadku przesuwa go na inny termin. Sam fakt twojego zwolnienia nie powinien miec wpływu na twój urlop.
 
     
junior

Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-05, 19:36   

no własnie juz wróciłam do pracy i mi powiedzieli ze na urlop nie mam co liczyc bo byłam na l4.A zaległy do kiedy trzeba wybrac
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-05, 19:44   

Zalegly mozesz wybrac do komca wrzesnia, pytanie ile tylko jego masz. zapewne teraz, gdy sa cieple miesiace, na urlopy pojda inni, a Ty dostaniesz w jakims listopadzie np
 
     
junior

Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-05, 19:54   

TO PO CO MI KAZALI W STYCZNIU PLANOWAC URLOP KIEDY CHCE JAK WIEDZIELI ZE IDE NA L4 OD MARCA MOGLI ODRAZU POWIEDZIEC ZE NIE DOSTANE URLOPU A NIE TERAZ MIESIAC PRZED URLOPEM
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-05, 20:15   

Plan urlopów robi KS w porozumieniu z podległym personelem (przynajmniej tak powinno to wyglądać). Dlaczego teraz KS zmienia tobie termin urlopu musisz spytać jego. Nikt tu na forum na to pytanie ci nie odpowie.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-05, 20:24   

Mialas pol roku wolnego... ciesz sie, ze w ogole zapytali kiedy chcialabys miec ten urlop, bo tak naprawde nie musieli tego robic. W firmach gdzie funkcjonuje plan urlopow pracodawca moze ustalic urlopy, jak mu sie podoba. Przez to, ze bylas na zwolnieniu pare innych osob pewnie musialo zrezygnowac ze swoich urlopow i planow, wykaz sie teraz wyrozumialoscia i moze daj cos od siebie, bo nie tylko Tobie sie nalezy...
 
     
#aga 22

Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 98
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-05, 20:50   

Rok temu wszyscy kierownicy w naszym sklepie musieli latem zrezygnować z urlopów bo jedna z zastępczyń poszła na 3 miesiące zwolnienie, najgorsze jest to, że ona wiedziała, że będzię kilkanaście tyg na zwolnieni i nie uprzedziła nas. Więc może w twoim przypadku jest podobnie.
 
     
junior

Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-06, 16:08   

ja uprzedzilam kierowników w styczniu ze w marcu ide na operacje i mnie nie bedzie urlop tez planowalam po wszystkich dziewczynach i w tym terminie nikt nie planował urlopu
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-07, 09:06   

Spytaj KS dlaczego zmienił tobie termin urlopu. Jeśli nie ma żadnych przeciwskazań do tego byś poszła wg planu a jedynym powodem jest to że byłas na zwolnieniu o którym KS wiedział planując urlop to po prostu czysta złośliwość. Jednak żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski musisz najpierw spytać dlaczego tak się stało.
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-07, 15:08   

ja miałam mieć urlop w czerwcu, ale koniec kwartału, mało osób do pracy i tak się złożyło, że urlop został tylko na papierku. a teraz jak na prawdę go potrzebuję to nie chcą mi dać. nie wiem czy nie przyniosę zwolnienia od poniedziałku....
  Ocena JMP: 2/10
     
#aga 22

Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 98
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-07, 16:05   

U nas dziewczyny miały zaplanowane wyjazdy z dziećmi i nie dostały bo mało ludzi, więc przyniosły zwolnienia .Wcale im się nie dziwię przez cały czas prawie na popołudnie to i zapomniały jak ich dzieciaki wyglądają.
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-07, 16:23   

niestety taka jest prawda, że przez to tyranie nie mamy już siły dla własnych dzieci. mój mąż bardziej potrafi zająć czas dzieciom bo mi się po prostu nie raz nie chce.... albo najzwyczajniej jestem padnięta i tylko czekam wieczoru! jak już mam dzień wolny to zawsze coś wypadnie i znowu nie tak jak bym chciała... czasami zastanawiam się czy warto dla tej tyraniny tak poświęcać własną rodzinę ale niestety za coś trzeba żyć.. tym bardziej, że ta praca zawsze była moją pasją, a teraz idę bo muszę, a pracuję już ponad 8 lat. nie wiem, jak się to nie poprawi to chyba dam sobie spokój :(
  Ocena JMP: 2/10
     
@_PREDATOR_ 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-09, 08:28   

To się nazywa KAPITALIZM :D , po co głosowałeś/ łaś za unią :P ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo