Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: DarkSide
2012-09-09, 13:53
ZWALNIANIE "starych" pracowników
Autor Wiadomość
~kraft

Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 37
  Wysłany: 2012-06-21, 21:30   ZWALNIANIE "starych" pracowników

Witam forumowiczów. Szukam wśród Was lub Waszych znajomych z biedronki, osób które zostały zwolnione po długich latach ciężkiej pracy na rzecz tej "świetnej firmy". Jaki ten zarząd jest super, że szkoda gadać. Doceniają poświęcenie i zaangażowanie w pracę-na zewnątrz tak pięknie to wygląda, tylko co się dzieje od wewnątrz??? Masakra! Zwalniają doświadczonych pracowników, co jest ??? Czy jest tu ktoś tak potraktowany przez tą "super"biedronkę??? Ja byłem gnębiony przez rok, aż się im udało, haaa...... przecież, jak się chce to się uda?
 
     
#aga 22

Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 98
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-21, 21:44   

zwolnienia starej załogi trwają prawie od roku zostało ich już nie wielu
:(
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-21, 23:36   

kraft napisał/a:
Ja byłem gnębiony przez rok, aż się im udało,

To znaczy tylko rok pracowałeś?
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-22, 04:04   

znajdziesz lepsza prace:) wszystkich to czeka.
 
     
~kraft

Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-22, 11:05   

rok mnie męczyli a pracowałem dużo dłużej
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-22, 11:09   

kraft napisał/a:
rok mnie męczyli

rozwiń tę wypowiedź :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-22, 15:51   

tak plus zwalnianie z-z ów...szukanie na nich haka...itp.........pisanie wyjaśnień odnośnie przewinień........by mieć na piśmie punkt zaczepienia.....i uwaga jak kr każe wam pisać wyjaśnienie to poproście o pisemne wezwanie do złożenia wyjaśnień a na pytanie dlaczego odpowiedzcie że musicie odpowiedż skonsultować z prawnikiem z-z lub z panią z inspekcji pracy.........tona pewno dadzą sobie spokój
 
     
~kraft

Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-23, 10:29   

DarkSide napisał/a:
kraft napisał/a:
rok mnie męczyli

rozwiń tę wypowiedź :)


Co tu rozwijać? Pracowałem kilkanaście lat i widzę jaka różnica była w ostatnim roku. Byłem chwalony za wyniki, podziękowania, aż coś się odmieniło. Polityka kadrowa wręcz nakazała zwalniać "starych" i doświadczonych pracowników, czyżby oszczędności na pensjach???Jestem przekonany, że nie jestem jedyny tak potraktowany przez firmę. Od czerwca ubiegłego roku ciągłe kontrole i ciągle coś nie tak. Wybroniłem się z kilku, zdaniem KR "przewinień", ale ileż można??? Miałem zastępców, którzy dawali z siebie wszystko, ale znalazły się punkty zaczepienia dla BIEDRONY. Za wszystko przecież odpowiada kierownik, nie ważne, że miał wolne lub nie tą zmianę.

PONAWIAM PROŚBĘ: CZY JEST KTOŚ TAK POTRAKTOWANY??? MOŻE ZNAJOMI??? PISZCIE NA PRIV JAK NIE CHCECIE TU. MOŻE UDA NAM SIĘ UDOWODNIĆ FIRMIE ICH ZŁĄ POLITYKĘ KADROWĄ.
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-23, 12:15   

kraft napisał/a:
MOŻE UDA NAM SIĘ UDOWODNIĆ FIRMIE ICH ZŁĄ POLITYKĘ KADROWĄ.

Nie udowodnisz nigdy czegoś takiego, nawet jeśli zależy im na pozbywaniu się długoletnich pracowników to nie wierzę w to by istniały na to dowody. Już oni się dobrze zabezpieczają :P
 
     
~kraft

Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-23, 13:52   

...a mnie się wydaje, że ludzie z podejściem do sprawy takim ja Ty, zniechęcają całą resztę. Wszystko jest do sprawdzenia , ale to już nie do nas należy, tylko do odpowiednich instytucji. Wystarczy chęć i zapał do walki.
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-23, 14:39   

kraft napisał/a:
...a mnie się wydaje, że ludzie z podejściem do sprawy takim ja Ty, zniechęcają całą resztę.

I tu się mylisz i to bardzo. Ja byłem właśnie w takiej sytuacji i z własnego doświadczenia wiem że nic nie można udowodnić. Co prawda pracuje dalej ale wywalczenie tego nie było proste.
 
     
~kraft

Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-23, 15:21   

ale się udało i pracujesz dalej

[ Dodano: 2012-06-23, 22:14 ]
Wiem, że na dolnośląskim zwalniają kierowników sklepów : Zgorzelec, Bolesławiec, Leśna; a także kierowników rejonu z Bogatyni oraz okolic Milicza. Czy ktoś coś na ich temat wie???
 
     
kora24

Dołączył: 29 Mar 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-24, 19:56   

Witam Zwalniają po 10 latach pracy tak nam dziekuja
 
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-24, 22:58   

kraft? a oficjalna przyczyna zwolnienia to? zwolnienie z wypowiedzeniem czy straszenie dyscyplinarką?
_________________
klient w krawacie jest mniej awanturujący się :)
 
     
~kraft

Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-24, 23:14   

makota napisał/a:
kraft? a oficjalna przyczyna zwolnienia to? zwolnienie z wypowiedzeniem czy straszenie dyscyplinarką?


oficjalna i nieoficjalna jest jedna: postawili na mnie krzyżyk rok temu i się udało. Oczywiście firma wszystko zrobiła jak należy, bo jak by inaczej. Pilnowała na każdym kroku (kontrole za kontrolą) i "udupiła". Dostałem wypowiedzenie trzymiesięczne i żegnaj, bo straciliśmy do ciebie zaufanie:( po tylu latach harówy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo