Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile zarabia pracownik Lidla
Autor Wiadomość
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-05-28, 18:13   Ile zarabia pracownik Lidla

Orientuje się ktoś ile zarabiają pracownicy Lidla na stanowisku Kasjer-Sprzedawca?
  :: |
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-28, 18:28   

Bartosz, a co chesz się zatrudnic :P
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-05-28, 18:33   

Pytam z ciekawości aby urozmaicić forum o różnorodne tematy i oderwać się odrobinę, od ścisłej tematyki forum ogólnego. ;)
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-28, 18:35   

Bartosz, hhhee no oki doki :) ja też jestem ciekaw, jak u nich z kasiorką, pomocą socjalną itp :D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
lennymf

Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-28, 19:39   

mogę powiedzieć tylko tyle że jeżeli chcielibyście zmienić pracę tylko ze względów na wynagrodzenie, to jest to raczej zmiana z deszczu pod rynnę. minimalne wyższe wynagrodzenie ale dużo słabsze "socjale" i brak systemu premiowego (który fakt faktem w biedronce nie działa zbyt sprawiedliwie:) ale jednak istnieje "podobno":) )
 
     
kina2401

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-28, 19:46   

Pracowalam w lidlu 10 miesiecy. To prawda kasjer zarabia wiecej niz w biedronce. Premia jest przyznawana za 100% obecnosc w pracy. Zadnych dodatkowych pieniedzy. Paczki tylko na Boze Narodzenie. Praca w strasznych warunkach. Mobbing. Praca po godzinach bez pytania o zgode. Inwentury co miesiac. Nie polecam naprawde!!!
 
     
kitty24 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2011
Posty: 21
Skąd: miasto
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-28, 19:50   

Bylam na rozmowie w Lidlu, jakoś tak 1,5 roku temu i powiem tak...kwot dokładnie nie pamiętam ale zdaje mi się że proponowali podstawę 1450zl netto, na początek całkiem nieźle ale szczena mi opadła :szczena: jak koleś który ze mną rozmowę przeprowadzał, powiedział, że jeśli w danym miesiącu będę miala choć jeden dzień absencji, nieważne z jakiego powodu, to zabierają 250zl netto, że to niby taka stała premia za brak nieobecności...porażka.szybciej stamtąd zwialam, niż przyjechałam
 
 
     
kina2401

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-28, 19:56   

W lidlu jest wszystko fajnie na poczatku.pozniej zaczyna sie koszmar. Nawet ciezko sie wydostac z tego syfu.
 
     
kitty24 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2011
Posty: 21
Skąd: miasto
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-28, 20:05   

kina2401 napisał/a:
W lidlu jest wszystko fajnie na poczatku.pozniej zaczyna sie koszmar. Nawet ciezko sie wydostac z tego syfu.
jak to? opowiedz coś o tym...
 
 
     
kina2401

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-28, 20:11   

Na poczatku super. Fajna kasa obiecana itd. Przyjmowalam sie do lidla majac 5 miesieczne dziecko. Obiecal ze nie bede pracowac ponad norme. Karmilam piersia ale pokarm mi zanikl bo nie puszczali mnie przerwe zeby go odciagnac. Skladajac wypowiedzenie nie moglam sie doprosic zeby kr przyjechal jak najszybciej. Pozniej czekanie az oddadza mi ksiazeczke zdrowia gdzie juz mialam podpisywac umowe w biedronce. Trzeba miec twarda d ... Zeby tam pracowac.
 
     
kitty24 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2011
Posty: 21
Skąd: miasto
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-28, 20:15   

kina2401 napisał/a:
Na poczatku super. Fajna kasa obiecana itd. Przyjmowalam sie do lidla majac 5 miesieczne dziecko. Obiecal ze nie bede pracowac ponad norme. Karmilam piersia ale pokarm mi zanikl bo nie puszczali mnie przerwe zeby go odciagnac. Skladajac wypowiedzenie nie moglam sie doprosic zeby kr przyjechal jak najszybciej. Pozniej czekanie az oddadza mi ksiazeczke zdrowia gdzie juz mialam podpisywac umowe w biedronce. Trzeba miec twarda d ... Zeby tam pracowac.
:szczena: chyba dobrze, że stamtąd zwiałam, zanim jeszcze zaczęłam pracować
 
 
     
@anusia75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-28, 20:17   

Bartosz dzięki za taki temat
jak ostatnio miałam doła po 4 tygodniach 2 zmiany ,to pomyślałam sobie że jak tak dalej bedzie to jeszcze trochę i zaniosę papiery do lidla
wszędzie jest super ale tylko na rozmowach :bu:
 
     
kina2401

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-28, 20:23   

W biedronce naprawde nie jest tak zle. Ja ciagle ciagne drugie zmiany. Po miesiacu pracy zostalam zastepca. Socjal jest super. Czlowiek sie napracuje ale cos z tego ma:)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-28, 22:33   

co do Lidla zarabiają więcej mają takie coś w umowie że nadgodziny zamieniają na umowę zlecenie
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-28, 22:39   

Nie mozna przeciez miec 2-och umow u tego samego pracodawcy, okreslajacych te same obowiazki. Jesli wypracowujac nadgodziny, robia to samo, co podczas godzin na umowie o prace, to zwyczajne lamanie prawa. Więc chyba lepiej tam sie nie pchac do pracy :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo