Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WYPOWIEDZENIE
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-15, 12:00   

dogadaj się ze swoim kierownikiem
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
marek_k62
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-19, 09:20   

prowadzącemu zmianę za potwierdzeniem odbioru. Dalej to już nie Twój kłopot by dotarło tam gdzie trzeba i kiedy trzeba.
 
     
polon 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 24 Lis 2018
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-24, 20:35   nainny sklep po koncu pierwszej umowy

szybkie pytanie! z koncem roku konczy mi sie umowa, myslicie, ze jezeli mi ie przedłuża, to bedę mogła szukać pracy w innej biedronce, nawet w tym samym rejonie>? czy taki pracownik jest gdzieś oznacany, że już pani dziękujemy. podkreślam, że nie podpadłam niczym, ale chciałabym wiedzieć czy jest taka opcja w razie nie przedłużenia...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-24, 21:15   

W przypadku zwolnienia sie samemu, slyszalem, ze mozna po 3 miesiacach, a potym to tego nie wiem ;p
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-24, 22:56   

polon, a co Ci stanie na przeszkodzie skoro jesteś dobrym pracownikiem i na dodatek wiernym firmie ;) , w czasach deficytu zasobów kadrowych i złej opinii jaką ma biedronka jako pracodawca drzwi stoją dla Ciebie otworem , nawet tu na forum jest kilka przypadków powrotu na łono matki biedronki :D
a może wcale nie będziesz musiała szukać miejsca na innym sklepie
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
#Lujan 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-25, 11:53   Re: nainny sklep po koncu pierwszej umowy

polon napisał/a:
szybkie pytanie! z koncem roku konczy mi sie umowa, myslicie, ze jezeli mi ie przedłuża, to bedę mogła szukać pracy w innej biedronce, nawet w tym samym rejonie>? czy taki pracownik jest gdzieś oznacany, że już pani dziękujemy. podkreślam, że nie podpadłam niczym, ale chciałabym wiedzieć czy jest taka opcja w razie nie przedłużenia...


Łatwiej będzie uprzedzić fakty i porozmawiać z KS czy jest zainteresowany dalszą współpracą z Tobą, bo jeśli nie to poszukasz sobie innego sklepu. Wtedy może przenieść cię tam wcześniej nawet i już tam zostanie ci przedłużona umowa.
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-25, 14:25   

MalaAsia napisał/a:
davidpozan napisał/a:
dostalem juz wczoraj i się nie zgadza:)


w czwartek była wypłata, ale nie za listopad, za listopad będzie w grudniu ;)
I bęrdzie ona 7 grudnia 2018 roku jako że 10 grudnia wypada w poniedziałek, zatem dzień roboczy przed 10-tym to piątek 7-go grudnia i wtedy będzie wypłata.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-25, 18:45   

Givszoman napisał/a:
MalaAsia napisał/a:
davidpozan napisał/a:
dostalem juz wczoraj i się nie zgadza:)


w czwartek była wypłata, ale nie za listopad, za listopad będzie w grudniu ;)
I bęrdzie ona 7 grudnia 2018 roku jako że 10 grudnia wypada w poniedziałek, zatem dzień roboczy przed 10-tym to piątek 7-go grudnia i wtedy będzie wypłata.


Dziękuję Givszoman :)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
polon 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 24 Lis 2018
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-27, 12:56   Re: nainny sklep po koncu pierwszej umowy

Lujan napisał/a:
polon napisał/a:
szybkie pytanie! z koncem roku konczy mi sie umowa, myslicie, ze jezeli mi ie przedłuża, to bedę mogła szukać pracy w innej biedronce, nawet w tym samym rejonie>? czy taki pracownik jest gdzieś oznacany, że już pani dziękujemy. podkreślam, że nie podpadłam niczym, ale chciałabym wiedzieć czy jest taka opcja w razie nie przedłużenia...


Łatwiej będzie uprzedzić fakty i porozmawiać z KS czy jest zainteresowany dalszą współpracą z Tobą, bo jeśli nie to poszukasz sobie innego sklepu. Wtedy może przenieść cię tam wcześniej nawet i już tam zostanie ci przedłużona umowa.


Czyli jeżeli jakimś cudem nie przedłużą ze mną umowy to nie ma problemu ze znalezieniem pracy na innj biedronce? a co do umowy: czas pracy na poprzednim sklepie jest wliczany i nie zaczynam od poczatku, liczymy to jako druga umowa u tego samego pracodawcy? nie, no myślę, że przedłużą ale wolę mieć większą wiedzę na teraz:D
 
     
#Lujan 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-27, 18:48   Re: nainny sklep po koncu pierwszej umowy

polon napisał/a:
Lujan napisał/a:
polon napisał/a:
szybkie pytanie! z koncem roku konczy mi sie umowa, myslicie, ze jezeli mi ie przedłuża, to bedę mogła szukać pracy w innej biedronce, nawet w tym samym rejonie>? czy taki pracownik jest gdzieś oznacany, że już pani dziękujemy. podkreślam, że nie podpadłam niczym, ale chciałabym wiedzieć czy jest taka opcja w razie nie przedłużenia...


Łatwiej będzie uprzedzić fakty i porozmawiać z KS czy jest zainteresowany dalszą współpracą z Tobą, bo jeśli nie to poszukasz sobie innego sklepu. Wtedy może przenieść cię tam wcześniej nawet i już tam zostanie ci przedłużona umowa.


Czyli jeżeli jakimś cudem nie przedłużą ze mną umowy to nie ma problemu ze znalezieniem pracy na innj biedronce? a co do umowy: czas pracy na poprzednim sklepie jest wliczany i nie zaczynam od poczatku, liczymy to jako druga umowa u tego samego pracodawcy? nie, no myślę, że przedłużą ale wolę mieć większą wiedzę na teraz:D


Jeśli odejdziesz I wrócisz to stąd pracy będzie liczył się od początku. Zatrudniona zostaniesz z podstawową stawką.
Bądź co bądź, nie bardzo rozumiem twoje rozmyślania. Niepotrzebnie komplikujesz sobie życie zamiast po prostu pójść i spytać, żeby wiedzieć na czym się stoi.
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-27, 22:29   

Mi wygasła umowa we wrześniu 2017 i jak się zatrudnia łam w czerwcu 2018 roku to była mowa że wszystko od początku. Przy zamówieniu zaświadczenia o dochodach i przy wniosku z ohr widnieje juz informacja ze umowa kolejna na czas określony. Więc ja już się totalnie gubie.
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
@biedra2014

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 206
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-27, 23:21   

Ja pracowalam od 2013 do 2015 i nie przedluzyli mi umowy ze wzgedu na macierzynskie i w 2016 zatrudnilam sie na nowo i wszystko liczylo sie od nowa. Ale np na kartce kto do kiedy ma szkolenie bhp i jest pozycja od kiedy zatrudniony to u mnid widnieje 2013r. Ciekawe czemu tak?
 
     
marek_k62
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-29, 15:37   Re: nainny sklep po koncu pierwszej umowy

Lujan napisał/a:


Jeśli odejdziesz I wrócisz to stąd pracy będzie liczył się od początku. Zatrudniona zostaniesz z podstawową stawką.


zależy co. Kwestie opisane w kodeksie pracy traktowane są jakby nigdy przerwy nie było. Te opisane w regulaminie wewnętrznym (premie, jubileusze itp), tak jak to ten regulamin opisuje.
 
     
marek_k62
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-29, 17:13   

biedra2014 napisał/a:
Ja pracowalam od 2013 do 2015 i nie przedluzyli mi umowy ze wzgedu na macierzynskie i w 2016 zatrudnilam sie na nowo i wszystko liczylo sie od nowa. Ale np na kartce kto do kiedy ma szkolenie bhp i jest pozycja od kiedy zatrudniony to u mnid widnieje 2013r. Ciekawe czemu tak?

bo tak jest w kodeksie pracy. Wszystkie okresy zatrudnienia sumują się tak jakby przerw nie było. Nie mogą, na przykład, ponownie zatrudniać na okres próbny, czy czas określony jeśli umowa ostatnia była już na nieokreślony.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-29, 17:59   

Yhym... Czyli skoro nie pracuje już 4 lata, a miałam umowę na czas nuenieokreślony, to wg Ciebie, zatrudniając się ponownie, musza mi dać umowę na stałe? Aj... :D

"Nie ma podstaw prawnych, aby do dopuszczalnego 33-miesięcznego okresu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na czas określony, wliczac okres (okresy) wcześniejszego zatrudnienia pracownika na podstawie tego rodzaju umowy. Obowiązek taki nie wynika z żadnego przepisu"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo