Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WYPOWIEDZENIE
Autor Wiadomość
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-26, 21:06   

U nas kolejne 7 osób odeszło
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-26, 21:26   

kluq a Ty myślisz czasem o odejściu?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Kamila3522

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-27, 13:15   

Ja właśnie wczoraj dostałam świadectwo pracy za porozumieniem stron jako druga w tym miesiącu.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-27, 17:23   

Hell napisał/a:
kluq a Ty myślisz czasem o odejściu?


Niby myślę ale tak naprawdę ja lubię tą pracę i ludzi w pracy. Są przypadki co mnie doprowadzają do szału, jak trzeba to wydrę ryj i do kierownika. Ogólnie da się żyć i wszystko co potrzeba potrafię sobie ogarnąć, nikt mi nie zmienia grafiku ani nie przytrafiają mi się żadne inne dziwne historie. Ja zapierdalam więc żadna łaska, że jest jak mi potrzeba
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@sebcio

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 157
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-27, 20:18   

A ze mną robią co chcą....:(

Mam tylko wsparcie w załodze (w większości) i w 1 zks-ce, nie wiem co dalej będzie, mam ochotę z tym wszystkim już skończyć....
_________________
Biedronkowy bylem, Biedronkowy jestem, Biedronkowy będę
 
     
Dymol1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Koszalin
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-27, 21:37   Re: Wypowiedzenie prawie 4 lata pracy

MamDosc4 napisał/a:
Ostatnio zaczęłam się rozglądać za nową pracą w innej branży, bo te 4 lata pracy to już stanowczo za dużo. Niemożność zaplanowania czegokolwiek na miesiąc, żadnego kursu, doszkalania się, 3/4 grafiku na popołudnia, brak możliwości rozwoju zadecydowały o tym, że chcę się zwolnić. Żałuję, że tego wcześniej nie zrobiłam ale moje poczucie wartości było tak niskie, że uważałam, że niemalże Pana Boga za nogi złapałam jak mnie zatrudnili...ehh głupia ja. No i do rzeczy. Byłam na rozmowie oceniam ją raczej pozytywnie i tutaj zonk bo dowiedziałam się, że mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia! Czy ktoś ma doświadczenie w temacie dogadania się z KR o ewentualnym skróceniu okresu wypowiedzenia? Na jaki by to mógłby być okres? Na KS nie mam raczej co liczyć. Rozważam też mocno zwolnienie się od tak nawet jeśli tfu tfu podziękują mi po tej rozmowie to miałabym 3 miesiące mocnego spięcia się w sobie na znalezienie nowej. Jak to by było wtedy z premiami, czy by mi przysługiwały? Słyszałam też kiedyś o możliwości wzięcia dodatkowego urlopu na szukanie pracy ale to było dawno i nie wiem czy to prawda. Kto ma doświadczenie w pracy na okresie wypowiedzenia? Czy jego prośby do grafiku były brane pod uwagę? Czy jeśli znalazłabym pracę np w ciągu 2 miesięcy to byłaby możliwość skrócenia okresu wypowiedzenia? Bardzo proszę o pomoc, podzielcie się swoim doświadczeniem w tym temacie :112:


Ja po 7 latach pracy w Centrum Dystrybucyjnym powiedziałem sobie -dość. Znalazłem nową pracę, ale problem polegał na tym,że obowiązywał mnie 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Poprosiłem o rozmowę z dyrektorem oraz kierownikiem magazynu. Rozmowa nie była łatwa, ale powiedziałem, że czuję się wypalony zawodowo a poza tym mam problemy z kręgosłupem, które zakończą się najprawdopodobniej zabiegiem operacyjnym. ;) Często w ostatnim okresie byłem na L4. ;) Dyrektor tylko potwierdził, że faktycznie nie będzie dla mnie miejsca w magazynie po ewentualnej operacji. Poprosiłem o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron z dniem 30 kwietnia.Dyrektor oraz kierownik wyrazili zgodę. Ponieważ rozmowa odbyła się 6 kwietnia poprosiłem też o urlop w takim wymiarze aby wystarczyło do końca miesiąca kwietnia. Nie mieli zastrzeżeń. 7 i 8 kwietnia byłem jeszcze w pracy (bo tak się umówiliśmy) a 10 już się rozliczałem. A co najważniejsze załapałem się jeszcze na premię roczną. Obecnie pracuję też jako magazynier za stawkę bardzo zbliżoną do tej w biedrze, ale i tu uwaga .....pracuję od 7-15, weekendy i święta mam wolne, nie martwię się, że praca nie skończona i znowu będą nadgodziny. Moi współpracownicy w biedronce pukali się w głowę jak im powiedziałem, że znalazłem taką pracę, ale uwierzcie, są jeszcze takie miejsca. Nikt mi nie zmienia grafiku bo go po prostu nie mam ;) I wiecie co ...... wreszcie odzyskuje w końcu swoje życie prywatne, bo mogę w końcu coś zaplanować.
 
  Ocena JMP: 6/10
     
MamDosc4 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Maj 2017
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-31, 14:35   

Jak Was traktowali na okresie wypowiedzenia? Czy Wasze prosby byly w jakikolwiek sposob brane pod uwage? Jak bylo z premiami za obroty? Dzis zobaczylam swoj grafik do 11.06 poryczalam sie z bezsilnosci. Po 7 dniach pracy 4 dni na rano i 3 na popo mam ustawowo wolne tylko w swieto a potem znow maraton popoludniowek z czego 2 dni 12h. Wykancza mnie to wszystko psychicznie. Widze co sie dzieje jak malonosob jest na zmianie ludzie nie wyrabiaja po prostu wie, ze to gora dokreca tak sroby i nie zatrudnia wiecej personelu. Tylko 5 osob na zmianie non stop. ;(
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-31, 14:54   

Może tyle dni pracujących Ci zostało? A jeśli nie, to najwyżej będziesz miała większą ostatnią wypłatę, na pewno Ci się przyda. Możesz też pójść na zwolnienie, jesli rzeczywiście nie dajesz rady, a rozmowy nie przynoszą skutku.
 
     
MamDosc4 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Maj 2017
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-31, 16:04   

Jeszcze nie zlozylam wypowiedzenia, czekam na odzew. Czuje, ze z tego wszystkiego zaczynam miec powtorke z rozrywki z zalamaniem nerwowym, jakie przechodzilam rok temu.
 
     
@celina

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-14, 21:31   Wypowiedzenie

Czy jest na forum ktos ,kto obecnie jest na wypowiedzeniu?
 
     
ultra 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 03 Cze 2017
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-17, 13:31   

Po 6 latach pracy w JMP doszedłem do wniosku, że zmiany jakie wprowadzono w życie w ostatnich miesiącach są dla mnie nie do zaakceptowania,nie za takie wynagrodzenie. Złożyłem wypowiedzenie. Nawet nie przekonały mnie argumenty przełożonych,że wszędzie jest tak samo.
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-17, 16:19   

A z ciekawości macie nagranę innę prace?
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-17, 19:40   

na pewno w wielkich firmach tak jest ,ale idzie znalezc cos lepszego, kolega co byl zks w biedrze, poszedl pracowac w jakiejs hurtowini kwiatowej czy cos w tym stylu poniedzialek - piatek 7-15 albo 8-16 nie pamietam, weekendy wolne na poczatku mial 2900 brutto teraz ma 3100, fakt zarabia mniej niz zks (mial 3400) no ,ale pracuje w stalych godzinach i wszystkie weekendy wolne

polecam szukac malych firm, chociaz tez mozna zle trafic
 
     
skrzacik19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-25, 09:46   

Mnie za chwilę bo 1.08 mija 5 lat pracy w firmie a 31.08 kończy mi się okres wypowiedzenia. To co się obecnie dzieje to jest jakaś masakra i powiem szczerze nawet gdybym nie miała nagrane pracy to też bym podjęła te same kroki. A przekonania że będzie lepiej ,ze będą kolejne podwyżki i cała reszta jakoś w obecnej sytuacji gdzie pracuje się momentami we 2 albo we 3 osoby na zmianie wcale mnie kiedy przekonuje. A być może to jest tylko moje wypalenie zawodowe i poprostu narzekam 😀 ale całe życie mi powtarzane byli żeby się nie dać a życie polepszyć.
  Ocena JMP: 2/10
     
~Graza89 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 03 Paź 2016
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-25, 12:55   

Czy komuś udało się zwolnić "za porozumieniem stron"?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo