Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bla bla bla
Autor Wiadomość
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-23, 18:52   

albo zmieńcie nazwę na np: "Co nas boli" ;)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-23, 23:03   

nazwa bla bla bla jest odpowiednia :D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-24, 11:55   

Ty tu decydujesz >:D ;)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-24, 12:02   

Neo, nie ja :P A temat zmienił bartek :P
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
kasiagosia
[Usunięty]

  Wysłany: 2012-04-24, 18:46   Usuwanie niewygodnych postow i eliminowanie uzytkownikow

Witam.Jestem zbulwersowana tym z jaka łatwością usuwa się posty które są niewygodne dla moderatorów i admina.Poprzez ostrzeżenia eliminują poszczególnych użytkowników a zwłaszcza tych o odmiennym zdaniu.W ich przekonaniu tylko oni maja prawo do tworzenia tego forum a pozostali są tylko kwiatkiem do kożucha.Wytykanie im błędów i braku wiedzy kończy się ostrzeżeniem a w następstwie wykluczeniem.Wielokrotnie byłam tu srodze krytykowana i obrażana przez te same osoby które teraz próbują mnie wykluczyć.Mam wrażenie ze admin i moderatorzy to zakamuflowani funkcyjni JMD.Czy macie podobne wrażenie?Czy uważacie ze forum jest niezależne?Czy można się tu swobodnie wypowiedzieć?
 
     
@blablo 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Paź 2011
Posty: 210
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-24, 19:17   

każdy ma prawo do własnego zdania, ale trzeba je potrafić wyrazić w kulturalny sposób, bez bluzg i kłótni :klotnia:
 
     
sprzataczka

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-24, 19:35   

Ja tu jestem poniewaz biedronka-komentuj jest zablokowane.Osobiscie uwazam ze na komentuj jest bardzo duzo swobodnych i ostrych wypowiedzi co nadaje charakter tamtemu forum.Tu zachodzi jednak obawa o swoja anonimowosc wiec wypowiedzi sa bardziej wywazone.Jest tu zbyt wiele sygnalow o usuwaniu postow przez administratora co nie sprzyja swobodzie wypowiedzi i jest ze szkoda dla niezaleznego forum.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-24, 20:11   

Forum jest jak najbardziej niezależne i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Niestety (dla niektórych użytkowników) nie ma tu takiej samowolki jak na komentuj.pl gdzie poziom wypowiedzi czasami równy jest rynsztokowi. Nikt tu nikogo nie strofuje i nie blokuje za nic tylko są ku temu solidne podstawy. Wypowiadać się wolno każdemu ale najważniejszy jest sposób wypowiedzi oraz nie narzucanie własnego zdania innym oraz szacunek do czyiś poglądów. Przecież to takie proste :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
kasiagosia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-25, 16:20   co za belkot?

forum jak najbardziej niezależne? Ty @klug poczytaj te swoje pierdy! W pierwszej części postu piszesz o niezależności forum podczas gdy w drugiej sam temu zaprzeczasz.Niezależne forum wygląda tak ze nikt nie usuwa postów i tematów bo są niewygodne.Na niezależnym forum liczą się wszystkie opinie.Zadna nawet najgorsza merytorycznie ortograficznie stylistycznie nie jest wykluczana.Ale ty tego nie zrozumiesz z powodu dość znacznej płycizny intelektualnej. Nawiasem mówiąc przeniesienie tego tematu w to dziwne miejsce świadczy o tym ze ktoś próbuje temat ukryć.Komu na tym może zależeć jak nie funkcyjnym sługusom?A ty @klug jesteś ich reprezentantem? Niszczycie prawo każdego z nas do swobodnej wypowiedzi! Kim wy jesteście? Cenzura niszczyła nasz kraj przez wiele lat.Dzisiaj w dobie demokracji nadal funkcjonują tacy którym wolność słowa bardzo przeszkadza.Czy to potomkowie dawnych cenzorów czy złośliwi ignoranci?

[ Dodano: 2012-04-25, 17:12 ]
Komentuj.pl nie działa ale dzięki temu to niemrawe forum trochę nabrało kolorytu.
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-25, 17:31   

~kasiagosia wciskasz komuś brak inteligencji i kultury....spójrz na swoje posty!!! Twój poziom jest żałosny zero kultury osobistej!!!!
 
     
kasiagosia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-25, 17:54   kulturalny @gregori0708 obronca ludzi kulturalnych

Znasz sprawę ze wciskasz się z takim komentarzem? Pojawiasz się nagle i od razu krytyka?To ty jesteś żałosny.Kultury mi brakuje? To ty pewnie masz jej w nadmiarze?Kolejny kandydat na moderatora. ;(

[ Dodano: 2012-04-25, 17:56 ]
gregori0708, po co to robisz? Sprawa nie dotyczy ciebie.Szukasz poklasku?
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-04-25, 21:20   Re: Usuwanie niewygodnych postow i eliminowanie uzytkownikow

kasiagosia napisał/a:
Witam.Jestem zbulwersowana tym z jaka łatwością usuwa się posty które są niewygodne dla moderatorów i admina.Poprzez ostrzeżenia eliminują poszczególnych użytkowników a zwłaszcza tych o odmiennym zdaniu.W ich przekonaniu tylko oni maja prawo do tworzenia tego forum a pozostali są tylko kwiatkiem do kożucha.Wytykanie im błędów i braku wiedzy kończy się ostrzeżeniem a w następstwie wykluczeniem.Wielokrotnie byłam tu srodze krytykowana i obrażana przez te same osoby które teraz próbują mnie wykluczyć.Mam wrażenie ze admin i moderatorzy to zakamuflowani funkcyjni JMD.Czy macie podobne wrażenie?Czy uważacie ze forum jest niezależne?Czy można się tu swobodnie wypowiedzieć?


kasiagosia - nie będę długo rozpisywał się na Twój temat bo brak mi czasu na takie pierdoły. Boli mnie to, że po raz kolejny wprowadzasz wszystkich użytkowników w błąd. Forum JEST nie zależne i finansowane z prywatnych funduszy w celach hobbistycznych, choć powstanie forum było zapoczątkowane poprzez moją prace w Biedronce. Wszyscy użytkownicy z ostrzeżeniem na koncie mają je z konkretnego powodu i nikt nie jest eliminowany w sposób, który przedstawiłaś. Byłaś i jesteś wciąż krytykowana ponieważ w odróżnieniu od reszty użytkowników, brak Ci kultury wypowiedzi, która jest i nadal będzie wymagana - jeśli ta prosta zasada Tobie nie odpowiada lub przeszkadza, to zawsze możesz stworzyć swoje własne forum z własnymi zasadami.

Wypowiedzi użytkownika: sprzataczka komentował nie będę ponieważ została napisana z tego samego numeru IP, co posiada kasiagosia...
  :: |
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-25, 21:26   

kasiagosia , sprzątaczka czy jak się tam zwiesz Tobie to pozostaje pogratulować. Zostałaś GWIAZDĄ tego forum i historie o Tobie opowiadać będą :) Dawno nie spotkałem takiej osoby jak Ty i niezmiernie dziękuję za każdą radę i naukę jaką od Ciebie otrzymałem :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo