Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2012-04-17, 20:20
Brak ochrony w biedronkach
Autor Wiadomość
haku35

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-03, 17:01   ochrona

gregori0708 napisał/a:
ochroniarze których my mamy sa śmiechu warci poprostu.... :nie:
a skad jestes

[ Dodano: 2012-12-03, 17:06 ]
u nas jest ochrona 2 na zmiane zarabiaja psie pieniadze 700zl biedronka poobcinala im godziny skandal calymi dniali nie mamy ochrony!!!! albo po pol dnia nowy sacz.
 
     
@_PREDATOR_ 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-04, 02:47   

U nas to samo, brak godzin/ obcięte, ochrona 1 osobowa. Póżniej sie 'pyszczą', że coś ginie jak nas nie ma na sklepie przez pół dnia, faktycznie płacą psie piniążki a nogi to naw wychodzą uszami!!!
Umowa śmieciowa a takie grosze!!!
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-24, 21:04   

https://www.youtube.com/watch?v=8Zu3K9zrgfc
brak ochrony robi swoje... dziwi mnie że nikt ze sklepu nie zareagował :/ pies na sklepie, facet pijany i do tego bez problemu kupuje alkohol :/
  Ocena JMP: 10/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-24, 21:15   

Fajny piesio :D
 
     
zmijka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Maj 2011
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-25, 02:30   

hej biedronka co cie tak dziwi podręcznik kasjera czytałaś kasjerzy nie mogą reagować i bardzo dobrze jak mi żul widelcem rzucił w łeb tak robię swoje a do pracy ochrony nie ingeruję choć u nas to częściej nie ma jej niż jest
  Ocena JMP: 8/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-25, 08:43   

COś mi się widzi że ta kasjerka już nie będzie pracowac ia ta biedronka straci koncesje przez jej durne zachowanie, trzepie mnie z nerwów jak ktoś pijanemu sprzedaje wóde !! no ja pie****e :szczena:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-25, 08:55   

Ja dość często odmawiam sprzedaży osobom pijanym alkoholu. I wtedy to się zaczyna litania w kierunku do mnie: Ty k...o już tu nie będziesz pracować, ja cię załatwię, itp. Niedawno pijany klient wyciągnął do mnie ręce, uderzył mnie w twarz, wezwałam kierownika, on policję, wszystko jest na monitoringu, ma być sprawa w sądzie - policja założyła.
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-25, 09:15   

DarkSide napisał/a:
COś mi się widzi że ta kasjerka już nie będzie pracowac ia ta biedronka straci koncesje przez jej durne zachowanie, trzepie mnie z nerwów jak ktoś pijanemu sprzedaje wóde !! no ja pie****e :szczena:



U nas była taka co nagminnie tak robiła z tym ze wyleciała z wpisaną naganą bo pech chciał że rejonowa była świadkiem :bu: a tyle razy jej się mówiło :#) Jej tłumaczenie że się bała i tyle ale rejonowej ta odpowiedź nie interesowała :x

[ Dodano: 2013-02-25, 09:17 ]
nanna2222 napisał/a:
Ja dość często odmawiam sprzedaży osobom pijanym alkoholu. I wtedy to się zaczyna litania w kierunku do mnie: Ty k...o już tu nie będziesz pracować, ja cię załatwię, itp. Niedawno pijany klient wyciągnął do mnie ręce, uderzył mnie w twarz, wezwałam kierownika, on policję, wszystko jest na monitoringu, ma być sprawa w sądzie - policja założyła.



Bożesz co to sie dzieje na tym świecie, ale kiedyś moja koleżanka dostała bułkami przy kasie bo podrożały 2 grosze, a druga boczkiem bo był ostatni ech nasi klienci :klotnia:
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-25, 20:30   

miki2524 napisał/a:
nanna2222 napisał/a:
Ja dość często odmawiam sprzedaży osobom pijanym alkoholu. I wtedy to się zaczyna litania w kierunku do mnie: Ty k...o już tu nie będziesz pracować, ja cię załatwię, itp. Niedawno pijany klient wyciągnął do mnie ręce, uderzył mnie w twarz, wezwałam kierownika, on policję, wszystko jest na monitoringu, ma być sprawa w sądzie - policja założyła.
Ciekawe , czy po rozprawie , gdy ten sam klient znowu narąbany przyjdzie po AMARENKE, czy mu znowu odmówisz? :boks:
 
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-28, 09:20   

i dlatego bardzo potrzebna jest ochrona ale taka przez duże O :boks:
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-28, 09:25   

Niestety takiej Biedronka nie zatrudni, zresztą ochroniarz i tak nie może nikogo dotknąć więc to fikcja.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-01, 16:34   

Ja pracowałam na sklepie, gdzie ochrona dość mocno dotykała złodziei i żulów. :)
Poziom ich odwiedzin mocno zmalał :)
 
     
SECURITY 


Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-23, 23:49   

witam,

w mojej biedro współpraca jest idealna, KR i KS pomagają nam jak tylko mogą, bez problemu udało mi się załatwić dodatkowe kamery, z godzinami gorzej bo zabierają jak leci, grunt że naszego sklepu nie ruszyli, co do łapania złodziei.. pracowałem na zastępstwie na kilku sklepach, współpraca zerowa, widziałem na innych sklepach jako klient jak ochrona myła podłogę o 20.00 wieczorkiem, widziałem też wykładanie alkoholu na półki, raz miałem przypadek na innym sklepie gdy byłem na zastępstwie Pani kasjerka zadzwoniła 3 razy, gdy przybiegłem powiedziała bym odniósł do lodówki towar który klient jej zostawił ;) spytałem jej tylko czy mam na sobie zielony kubraczek i poradziłem jej by przeczytała ponownie książkę kasjera, oczywiście poskarżyła się KS który więcej nie chciał widzieć ochroniarza który odmawia wykonywania poleceń, z całym szacunkiem ale są granice, wystarczy że wciskają nam te koszyczki.. chociaż i to rozegraliśmy u mnie na sklepie 4 dzwonkami i idzie po nie wolny kasjer ze sklepu. :P

P.s - co do wybiegania ze sklepu, raz to zrobiłem i mało nie dostałem wpierdziel gdy się okazało że na kolegę który wybiegał z wódką za sklepem czekało jego 4 innych kolegów ;) od tamtej pory nie gram bohatera i wszystkie tematy załatwiam na sklepie

Serdeczne pozdrowienia dla kolegów po fachu :yeah:
  Ocena JMP: 5/10
     
mig11 

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-28, 22:00   

Witam

SECURITY, powiem Ci że co do kasjerek to czasem mogły być bardziej dyskretne po biedronce chodzę po cywilu z racje tego by zobaczyć co dzieje się na sklepie kila razy kiedy stałem za '' złodziejem " przy kasie :yeah: kasjerka gdy mnie zobaczyła wyskoczyła do mnie z tekstem '' panie ochroniarzu czy może pan zawołać kierownicze alebo czy może pan odnieść towar z chłodni który leży tu już chwile żeby sie nie zepsuł :yeah: jakiś dramat po prostu. A co do współpracy pomiedzy KR i KS jest podobna jak Twoja ;)
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-29, 10:58   

Czy chodzicie po cywilu czy nie złodzieje i tak już Was z daleka trzaskają.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo