Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2012-04-17, 19:20
Brak ochrony w biedronkach
Autor Wiadomość
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-19, 09:55   

No dziadek chce se pożartować trochę z młodymi a tu się obrażają i że niesmaczne hehe :)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-19, 09:55   

Nie schodźcie z tematu ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-19, 09:57   

DarkSide, Jestemśmy w temacie :) temat: ochrona, i jest o ochronie :D
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-19, 10:00   

Blondi86, to jak, jakby Pani przed 60. z lekka nadwaga, zalozyla przeswitujaca bluzke bez stanika i dzinsowa mini :)
 
     
@_PREDATOR_ 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-19, 10:01   

Larrikol napisał/a:
przez "dziadkow".

A chcesz w..... :D, do mnie to było :D co ja mam złego w sobie? :P
Moja mi mówi, że jak trzeba to mam naście lat, ale jak co innego mam zrobić, to jestem "dziadek" :D :D :D
No, widzicie jak się temat rozwija :D choć nie na temat?
Pozdro...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-19, 10:03   

_PREDATOR_, akurat pisalam tak bardziej ogolnie, ale ponoc wystarczy tylko uderzyc w stół... :)

Ok. Ja juz nie odbiegam dalej :)
 
     
@_PREDATOR_ 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-19, 10:07   

'Spoko', widzisz po 'mamotkach', dobra, dość walę do roboty/ ochrony, olera na 12 i 9h ;(
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-15, 23:26   

Witam. Moze w kilku slowach opisze jak to wyglada dosadnie z perspektywy pracownika ochrony... A wiec zaczne od tego ze na sklepie zazwyczaj pracuje tylko 1 pracownik ochrony wiec jak ma ogarnac tak duzy sklep ? Co ma zrobic gdy jest na jednym koncu a na drugim jeszcze od strony wyjscia jest zlodziej ? Jak ma pilnowac zlodzieji, jezeli jest ich 2-3-ch ? Dlaczego KS lub ZKS maja wrazenie ze jak 3 dzwonki to ochrona polamie sobie zeby i rece lecac jak na zawolanie nie zwazajac na to ze juz mogl podejmowac w tym czasie interwencje lub obserwacje nie wspomne juz o glupim WC ? Dlaczego to do nas macie zale o wszystko, o zla inwenture itp ? Czy nie widzicie ze to wszystko sciema ? Pic na wode ? Czy nie rozumiecie ze jezeli "Biedronce" tak bardzo zalezalo by na minimalizowaniu strat to dolozyli by kamery, poprawili jakosc, nie sciagali kolowrotkow robiac teraz otwarte wejscia pod "FRESHA" ? Czy tak jak to w ktoryms poscie bylo napisane o gonieniu zlodzieja przez pol miasta... Robilem tak nie raz, ale teraz wiem ze ta kasa nie jest warta Tego bo jak mi sie cos stanie to sam za wszystko zaplace a to nie jest firma gdzie trzeba walczyc o prestiz. Nic tak nie denerwuje czlowieka jak wieczne pretensje i wymagania... Szkoda ze wiekszosc takich ludzi nie potrafi zaczac sama od Siebie. Co do strat czy KS wiedza ile odpisuja towaru na PL-ki ? Jakie to sa kwoty ? Prosta kalkulacja za jeden tydzien PL pokrywa sie caly miesiac kradziezy... Ochroniarz w biedronce jest tylko po to zeby byl... Nie mam zamiaru sie zastanawiac czy wracajac do odmu nie dostane od kogos w leb... Kilka razy juz musialem uzywac sily, raz na srodku ulicy probujac odzykac wodke musialem normalnie gosciowi wtluc...a towar i tak sie rozwalil... Mowicie "wcisnij sobie "napadowke" ? A czy w ciagu tych 15 minut agresor bedzie grzecznie stal i czekal az oni przyjada ? Czy moze wedle podrecznika mam go postraszyc policja w nadzieji iz ten tez pozostanie na samo slowo Tego organu bez ruchu ? Tak to wlasnie wyglada i kazdemu kierownikowi i kierowniczce ktorzy maja duzo do powiedzenia a sami z siebie nie daja nic mowie "ZAAAL"
W kwesti czysto technicznej potwierdzam 60% monitoring 40% sklep to mozliwe tylko trzeba w zgodzie zyc i sie szanowac. Co do samych zatrudnionych na na Tym stanowisku musze niestety przytaknac ze wiekszosc to ludzie na emeryturze bojacy sie wlasnego cienia a czesto malo inteligenti. Ale tez nie wolno wrzucac wszystkich do jednego wora :rool: No i tak by to z grupsza wygladalo. W razie pytan lub zastrzezen prosze pisac. Chetnie odpowiem lub wytlumacze co i jak... Pozdrawiam ;)
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
@_PREDATOR_ 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-16, 03:13   

Popieram w całości a spróbój powiedzieć, że tyle a tyle na monicie a tyle w sklepie to usłyszysz a kto Ci broni, jestem ciekwy jak, szczególnie popołudniami jak zamknięte, upomnieć się to strach/ mina jak na psa, stoimy po 100% na sklepie, w reg. pisze teren przyległy do sklepu również a jak wyjdziesz to pyszczą się a spróbój zapalić podczas sprawdzania otoczenia sklepy czy menele nie dudlają, reklamy na parkingu czy handel, wiele można by przytoczyć/ pisać ale czy to coś zmieni/ wątpię!
Po 4 h należy Ci się 15 min przerwy a ile po 8h?
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-16, 08:44   

Prawdę piszecie, ale co zrobić? Taką macie pracę. Wiem że są KS z którymi nie idzie się dogadać ale są i tacy którzy mogą wam pomóc w waszej pracy. Załoga powinna współpracować z ochroną tak by efekty były jak najlepsze. Niestety najczęsciej jest tak że pracownicy ochrony to emeryci, oni raczej nam bezpieczeństwa nie zapewnią, raczej my im ;( .
Co do przerwy... należy się wtedy gdy masz zaplanowane 6 godzin pracy. Po 8 nie należy się przerwa dodatkowa. Temat ten był wałkowany na forum ;)
 
     
@_PREDATOR_ 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-16, 09:00   

jan kowalski napisał/a:
Niestety najczęsciej jest tak że pracownicy ochrony to emeryci, oni raczej nam bezpieczeństwa nie zapewnią, raczej my im ;( .

O przepraszam, nie każdy, 'Moja' mi mówi, że jak 'trzeba' :D to mam 18 lat :P ...
jan kowalski napisał/a:
Po 8 nie należy się przerwa dodatkowa. Temat ten był wałkowany na forum ;)

T/z ile przerwy po 8h?
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-16, 09:34   

_PREDATOR_ napisał/a:
T/z ile przerwy po 8h?

Tyle samo ile po 6 czyli 15 minut
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-16, 09:53   

Prawda jest ze wspolpraca to rzecz swieta. A rzucanie sobie klod pod nogi juz jest lekkim nietaktem. Minusem tej sytuacji jest to ze najczesciej od KS slyszy sie ze to jego/ej sklep i pracujemy dla nich i tak ma byc a nie inaczej. Przerobilem juz kilka sklepow w roznych miastach. W tym momencie dodatkowo pelnie funkcje koordynatora ochrony co daje mi tez mozliwosc sluchania podczas zamykania miesiac Tego jakie kierowniczki maja zastrzezenia i powiem Wam ze mozna sie nasluchac a jako ze tez pracuje normalnie jako ochroniarz az czasami sie we Mnie gotuje jak slysze te gorzkie zale bo czesc z nich to bzdura. Ludzie to nie roboty... Szanujmy sie... Co do przerwy to nawet jezeli bedziesz mial 14h od 7 do 21 to i tak tylko 15 minut masz planowane. Podkreslam tez ze dopoki monitoring jest w biurze kierownika sklepu pracownik ochrony ma miec zapewniony dostep oraz wedle procedur ma korzystac z systemu CCTV i basta. Wszelkiego rodzaju odmowy to jawne naruszenie ogolno przyjetych zasad.
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
@_PREDATOR_ 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-16, 10:14   

jan kowalski napisał/a:
_PREDATOR_ napisał/a:
T/z ile przerwy po 8h?

Tyle samo ile po 6 czyli 15 minut

To mało ;(
Co niektórym wydaje się, że ochrona należy pod KS :nie:
Dinx Mario7 za info i pozdro, miłego weekendu ja niestety po dostawie nocnej mam służbę ehhhh ;(
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-16, 10:48   

Ja dzisiaj tez w pracy ale tylko 11h :)
W razie jakichkolwiek pytan piszcie w tym temacie bo jest jako tako o ochronie a nie ma sensu zakladac nowego, zawsze chetnie odpowiem. A wiem ze czasami cisnie sie na usta wiele rzeczy o ktorych w pracy nawet nie warto wspomniec bo nikt sobie z Tego nic nie robi. Grunt byle by sie nie dac :)
Pozdrawiam
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo