Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca po godzinach
Autor Wiadomość
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-06-21, 18:36   

Podsumowując, wychodzi na to, że nie warto dzwonić do BOP'u dla własnego bezpieczeństwa, tak?
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
ocalka 

Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-24, 20:36   

Czy warto dzwonić to nie wiem bo u nas tak podziałało ze naszą kierowniczkę zwolnili. mam teraz wyrzuty sumienia że to przez mój e-mail. A ja tam tylko zapytałam czy tak można a od razu won!
Ostatnio zmieniony przez ocalka 2010-06-25, 23:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-24, 23:32   

Proszę proszę nawet kierowniczkę zwolnili, to może z mojego rejonu jedna też się załapie za to że przetrzymuje kasjerów na zmianie, oczywiscie ich nie odbijając. Szkoda mi tych ludzi z tego sklepu, ale sami dają się tak robić zamiast wykonać telefon na infolinie, a najlepsze jest to, że wszystko jest na monitoringu, a podobno te czasy już mineły że się pracowało za free.
  Ocena JMP: 6/10
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-26, 09:51   

ocalka napisał/a:
Czy warto dzwonić to nie wiem bo u nas tak podziałało ze naszą kierowniczkę zwolnili. mam teraz wyrzuty sumienia że to przez mój e-mail. A ja tam tylko zapytałam czy tak można a od razu won!

o proszę jaka szybka interwencja, ciekawa jestem czy tylko za to wyleciała czy miała inne jeszcze zasługi? możesz napisać jak to się odbyło: np czy były przeprowadzane rozmowy z kasjerami na temat tej kierowniczki, czy był sprawdzany monitoring.........., u nas na sklepie też jest problem z jednym z-cą kierownika
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-06-27, 00:03   

ocalka, czekamy na szersze informacje z Twojej strony, może wreszcie padnie jakiś pozytywny promyk nadziei w kierunku naszego BOP.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
ocalka 

Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-30, 20:38   

U nas nie było żadnych przesłuchiwań tylko po moim mailu gdzie się tylko zapytałam czy takie praktyki są w biedronce tolerowane sprawdzono dokładnie kamery i kierowniczce wlepili dyscyplinarkę i wywalili ją z pracy. Dziewczynom które były w ten sposób traktowane kazali napisać oświadczenie że ona je odbijała a one pracowały dalej i na tym się skończyło. Ja nie jestem z tego zadowolona bo tą kierowniczkę lubiłam nie podobało mi się tylko że tak robiła. Gdybym wiedziała że tak się skończy sprawa to pogadałabym z kierownikiem sklepu by zwrócił jej uwagę że tak nie powinna robić i to pewnie by wystarczyło i nie miałabym teraz wyrzutów sumienia.
Z tej historii wynika że BOP działa jak powinien i jak macie jakiś problem to piszcie lub dzwońcie a na pewno sprawa się szybko wyjaśni tylko zastanówcie się nad konsekwencjami jakie mogą z tego wyniknąć.
 
     
~magia13

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-01, 00:04   

nie boisz się że Ciebie też zwolnią za jakiś czas znajdą haka na Ciebie

[ Dodano: 2010-07-01, 00:12 ]
są sklepy,które tak robią jak się nie wyrabiaja, wystarczy żeby firma sprawdziła wyjścia ze sklepu kiedy jest załaczany alarm.Sama tak zostawałam nie raz.
 
     
ocalka 

Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-01, 20:16   

niedługo po wakacjach kończy mi się umowa więc czas pokaże. Teraz i tak już jest za późno na zastanawianie się...
Ostatnio zmieniony przez ocalka 2010-07-11, 23:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Heniek

Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-02, 17:27   

ocalka to wytnij im numer i się sama zwolnij .... hehehe
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-07-03, 13:38   

Heniek, też bym tak zrobił jeśli bym myślał, że i tak za 2 miesiące mnie zwolnią >:D
Wakacyjny okres nie należy do łatwych i nie dałbym się wykorzystać w taki sposób :yeah:
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
@lala 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-03, 15:46   

Z tej historii wynika że BOP działa jak powinien i jak macie jakiś problem to piszcie lub dzwońcie a na pewno sprawa się szybko wyjaśni tylko zastanówcie się nad konsekwencjami jakie mogą z tego wyniknąć.[/quote]

Ja tez pisałam do BOP i jakos odzewu nie było. Sprawa dotyczyła naszej KR która stosuje mobbing. Ciagle straszy kierowników naganami, stale robi kontrole, wieczorem na drugi dzien rano.... masakra mogłabym tak wymienia i wymieniac, kasjerki chodza w strachu juz nie mowiac o tym zeby sie do niej odezwac. Jak ma zły dzien to potrafi wstawic dwie nagany jednej osobie w ciagu dnia...... Nie mowiac o niemądrych wieczirnych dostawach na sklepie wysokoobrotowym, gdzie najwiekszy ruch jest wieczorem a tu cały samochod towaru nie mowiac o tym ze nie chce nikogo przyjac..........
jesdnym słowem ŻAL.... chyba faktycznie została skrzywdzona w dzieciństwie, ze teraz tak ludzi traktuje...... pani I.B.
_________________
biedroneczka:))
  Ocena JMP: 7/10
     
ocalka 

Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-05, 20:35   

może to na rejonowych nie działa tylko na zastępców kierowników itp...
ja nie zwolnię się dopóki nie znajdę czegoś na zastępstwo bo przecież żyć z czegoś muszę a po nie przedłużeniu umowy od razu na zasiłek będę mogła iść w najgorszym wypadku:) więc ciężko czy nie pracować będę:)
 
     
biedronak

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-01, 21:52   

????????
 
     
@lala 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-02, 10:31   

no własnie??????? :szczena:
_________________
biedroneczka:))
  Ocena JMP: 7/10
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-06, 10:26   

unas to jest norma zostawanie po nadgodzinach ale nie musisz zostawac po godzinach nocnych takie jest prawo u nas to jest tak robisz 12 godzin i jak sie wyrobisz to musisz zostac odbijasz sie normalnie i zostajesz na maxa nie dlugo prokurator tu wpadnie hhe berchtm
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo