Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cięcia etatów
Autor Wiadomość
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-30, 10:32   

KaMiKaZee, jaką miałaś umowę ??
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
#kiki2 

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 77
Skąd: xxxxxxxxx
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2012-03-30, 11:30   

skoro pracuje juz 5 lat to chyba na czas nieokreslony
 
     
KaMiKaZee

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-30, 14:16   

na czas nieokreslony ponad 7 lat pracowalam... :(
nie jest mi zal ze stracilam prace, bo jak nie ta to inna nawet lepsza, a zawsze byl jakis sentyment zeby odejsc... tylko przykro mi z powodu jak zostalam potraktowana....
 
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-30, 14:51   

KaMiKaZee założę się, że nie tylko Ty tak zostałaś potraktowana. Najwidoczniej byłaś niewygodną osobą dla KR albo ktoś na Ciebie kapował lub obrabiał tyłek tak za przeproszeniem. Sam zostałem tak potraktowany, ale nie w Biedronce, lecz w Tesco, więc coś wiem na ten temat.

Przyjmij moje wyrazy współczucia, bo niestety taka jest Polska i nic się na to nie poradzi. Głowa do góry, a na pewno znajdziesz coś o wiele lepszego od tego grajdoła zwanym Biedronką :) .
 
     
KaMiKaZee

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-30, 14:57   

no napewno bylam niewygodna bo inni kr jak sie dowiedzieli byli w szoku ...a takie rzeczy ze wyszlam chwile po zaplanowanym czasie z pracy to dla mnie glupota bo nie raz takwszyscy wychodzilismy no ale tylko ja mam to na wypowiedzeniu bo reszta pracuje... coz za dlugo juz...
 
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-30, 16:35   

KaMiKaZee i to jest właśnie to samo, o czym ktoś niejednokrotnie pisał na tym forum. Lepiej pozbyć się dłuższego stażem pracownika, a na jego miejsce ściągnąć KS z innej Biedronki lub awansować ZKS, który będzie siał grozę i postrach wobec reszty załogi. Niestety jak wspomniałem wcześniej to jest Polska i do takich rzeczy należy się przyzwyczaić.
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-02, 01:05   

KaMiKaZe co to znaczy :"ze wyszłam chwile po zaplanowanym czasie z pracy"
odbiłaś sie i potem jeszcze pracowałaś ,czy miałaś zaplanowane np do 14.30 a zostałaś do 15.00 i wybiłaś sie o 15.00 ?
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
KaMiKaZee

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-02, 08:12   

nie swiadczylam pracy po zeskanowaniu, tylko zostalam dłużej i odbilam sie tak jak wychodzilam... i to niby specjalne przedluzenie czasu pracy :( a jakbym nie zostala to by było ze nie zrobila nf i by bylo tez zle :( to juz bylo szukanie kazdej pierdoly na mnie :( :( inni nie raz tak robili a jakos ciagle pracuja .... poprostu za dlugo pracuje....przynajmniej upewnilam sie po słowach "to juz chyba bardzo dlugo nie"
 
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-02, 09:05   

O kurczę a ja wczoraj do 22.30 pracowałam, bo się nie wyrobiłyśmy.
Szkoda, że Cię tak potraktowano. Pewnie KR ma kogoś swojego na Twoje miejsce.
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-02, 09:08   

Zawsze kiedy jest potrzeba zostania dłużej trzeba uzyskać zgodę KR. Ja zawsze dzwonię, podaje konkretny argument, jak KR się zgodzi to opisuje to w pamiętniku. Praca np. W godzinach 14-22.30 za zgodą KR, planowany czas pracy 14-22. I gitara nikt się nie przyczepi.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
pchla

Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-02, 15:26   

hej mam pytanko czy znacie kr pania Asie L. mozecie mi cos powiedziec na jej temat?

[ Dodano: 2012-04-02, 15:29 ]
u nas zwolnila juz 5 osob i jedna ktora przyszla do pomocy z innego sklepu powod oczywiscie nieznany jak sie nie podoba to do sadu pracy tyle mozna uslyszec i to jest sprawiedliwe?
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-02, 15:43   

pchla napisał/a:
hej mam pytanko czy znacie kr pania Asie L. mozecie mi cos powiedziec na jej temat?

Nie temat na to .^.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
KaMiKaZee

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-02, 18:00   

ok ale kr był do 21:50 wiec widziała co sie dzieje.. przez tyle lat zostalam pierwszy raz i od razu takie cos na wypowiedzeniu ??? smiech na sali :)
 
     
Karina.D

Stanowisko:
klient

Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-19, 21:32   

KaMiKaZee napisał/a:
na czas nieokreslony ponad 7 lat pracowalam... :(
nie jest mi zal ze stracilam prace, bo jak nie ta to inna nawet lepsza, a zawsze byl jakis sentyment zeby odejsc... tylko przykro mi z powodu jak zostalam potraktowana....


Tak niestety jest w biedronce. Tam nie szanują ludzi. To tylko maszyny do roboty (stwierdzenie kr) a jak ktoś podpadnie to do zwolnienia chociażby był najlepszym pracownikiem. :regulamin: Zawsze coś się znajdzie :)
_________________
Karina.D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo