Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SOLIDARNOŚĆ W BIEDRONCE
Autor Wiadomość
pracownik_k 

Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 10
  Wysłany: 2011-05-27, 15:10   SOLIDARNOŚĆ W BIEDRONCE

Witajcie!
Od kilku lat w JMD istnieje Związek Zawodowy Solidarność. Zapraszam wszystkich do zapisywania się do ZZ. Razem możemy więcej! Pracownikom w Kauflandzie już się udało! Porozumienie gwarantujące wyższe płace, wyższy Fundusz Socjalny a także umowy na czas nieokreślony to tylko niektóre z korzyści jakie pracownicy osiągnęli po zapisaniu się do ZZ. W Biedronce też może tak być! Musi być nas tylko trochę więcej! Na chwilę obecną jest ponad 1000 pracowników JMD zrzeszonych w Związku Zawodowym!

Zainteresowanym polecam wysłać maila na adres: l.kopec@solidarnosc.org.pl

Żadne nazwiska osób zrzeszonych w Związku Zawodowym Solidarność nie idą do pracodawcy! Idzie jedynie liczba zrzeszonych pracowników z całej Polski.
 
     
bzak 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Lip 2010
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-29, 19:55   

Ubaw po same pachy, na pewno da się coś zrobić dobrego,
poczytaj sobie co się stało z pracownikami zrzeszonymi z niezależnych związków.
''Solidarność'' to miała racje bytu w latach osiemdziesiątych,
teraz to jeden drugiemu podkłada świnie,
tak jest u mnie,
strach się wychylić.
 
     
pracownik_k 

Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-29, 23:16   

Witam,
To, co się stało pracownikom zrzeszonym w Związku Zawodowym nie jest winą ani Związku ani pracownika. Niestety to pracodawca przeciwny Związkom Zawodowym szkodzi pracownikowi z czym cały czas walczymy. Na szczęście wszystkie tego typu sprawy kończą się w Sądzie i pracownicy te sprawy wygrywają. Jeżeli u Ciebie jest - jak sam powiedziałeś - "strach się wychylić" to tym bardziej zapraszam do Związku Zawodowego Solidarność. Myślę, że będziemy mogli pomóc. Jeśli chcesz wiedzieć więcej i porozmawiać poza forum napisz: l.kopec@solidarnosc.org.pl (pierwsza litera to małe L).

Pozdrawiam.
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-30, 20:56   

Może załatwcie żeby nie trzeba było nosić tych fartuszków :em29:
 
     
marianos

Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-30, 21:04   

fajnie by bylo........!!!
 
     
pracownik_k 

Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-30, 21:26   

Myślę, że można by było i w tej sprawie zabrać głoś, musiałby nam to jednak zgłosić ktoś, kto jest członkiem Związku Zawodowego. Niestety (albo stety) jest tak, że rozwiązujemy problemy osób zrzeszonych w Związku Zawodowym ponieważ to oni płacą składki. Jeżeli chcecie dołączyć napiszcie: l.kopec@solidarnosc.org.pl
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-30, 23:18   

Człowieku pisz na stronie solidarności bo aż się nie chce wchodzic na forum.
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-31, 10:35   

Ja tam nie potrzebuje być w związkach by fartucha nie nosić :P
  Ocena JMP: 10/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-31, 13:13   

Nie rozumiem po co, już nie róbmy z biedronki obozu pracy. jak ktos jest leniem, to wszedzie bedzie mu ciezko i niedobrze. Mi sie pracuje bardzo dobrze. Nie czuje sie wyzyskiwana, z batem nikt nade mna nie stoi. Płacą wcale nie najgorzej i lepiej jak w kauflandzie, a najwazniejsze, ze zawsze na czas. O co chcesz sie wykłocac? Niektorym wiecznie jest za malo...
 
     
pracownik_k 

Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-31, 16:26   

W żadnym wypadku nie chcę się o nic wykłócać. Związek Zawodowy nie jest od kłócenia się. Związek Zawodowy jest od pilnowania, aby prawa pracownicze były przestrzegane, a także o poprawę warunków pracy oraz dobre stosunki pomiędzy pracodawcą a pracownikiem. Zgadza się, że wypłaty w Biedronce nie są małe jeżeli chodzi o handel, ale zwróćcie uwagę, że zaczęły się one podnosić wtedy, kiedy powstał Związek Zawodowy. To już powinno dać niektórym do myślenia.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-05-31, 21:47   

A może upublicznisz dowody, że to właśnie dzięki powstaniu "Solidarności" wypłaty pracowników Biedronki znacznie się podniosły? Póki nie poprzesz swojej hipotezy(?) solidnymi argumentami, będziesz w moim mniemaniu tylko naciągaczem i reklamodawcą.
  :: |
     
pracownik_k 

Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-01, 18:57   

Nie wiem co masz na myśli mówiąc "dowody". Myślę, że poprawa warunków pracy i płacy jest wystarczającym dowodem. Jeżeli chodzi o naciąganie i reklamowanie czegokolwiek to nie mam w tym żadnego interesu, nie jest to ani moja praca ani hobby ;) Przystąpienie do Związku Zawodowego jest dobrowolne i nikt nie jest z tego rozliczany. Pomagam po prostu Przewodniczącemu Piotrowi bo widzę, że jego praca przynosi wymierne efekty dla pracowników i to mi się podoba.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-01, 22:49   

Nadal nie przekonujesz tym :rool:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
~BeataBB 

Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 34
Skąd: Opole
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-01, 23:16   

Straszny bełkot mam wrazenie ze pracujesz jako akwizytor ja innym pomagam BEZINTERESOWNIE to jest moja Solidarnosc pozdrawiam Wszystkich "biednych" Biedronkowych niezrzeszonych. PS jesli kiedys pracowales w starej Biedronce to i owszem mogles sie skarzyc ale te czasy mam nadzieje juz nie wrócą a ta zmiana to nie Twoja i o ile wiem nie Solidarnosci zasługa.
 
     
@mak_17 


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 204
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-01, 23:48   

Dowody, jak Solidarność prowadziła rozmowy z Zarządem w sprawie podwyżek to powinny być podpisane porozumienia - to są dowody. Przedstaw
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo