Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Niejadalna sól w mięsie, mole w kaszy. Smacznego!
Autor Wiadomość
patrycjaa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 7
  Wysłany: 2012-03-01, 09:51   Niejadalna sól w mięsie, mole w kaszy. Smacznego!

Cześć wszystkim :) Dziś czytałam pewien artykuł i zrobilo mi się nie dobrze ponieważ napisano w nim, że inspektorzy sanitarni znajdowali odchody gryzoni w bułce tartej, niejadalne skorupiaki w konserwach rybnych, kaszę z molami czy marynaty z larwami owadów itd, itd.... Jak sprawdzić czy w pruduktach które kupujemy nie ma takiego dziadostwa...?? Myślicie, że w produktach z biedronki nie ma takich cudownych dodatków??
 
     
wiewiora
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-01, 13:15   

Wiesz,to wszystko zależy od tego jak towar jest przechowywany i gdzie.Takie robaki dostaną się przez prawie każde opakowanie foliowe(w makaronie,ryżu)przez przegryzienie folii.Myślę,że raczej nikt nie przepuścił by takiego towaru do sprzedaży.Towar jest badany.Wiem,że się zdarzają takie sytuacje,że w produktach,są mole itd.ale mnie to jeszcze nie spotkało,na szczęście Od kąd pracuję w Biedronce nikt NIGDY nie przyszedł ze skargą,że jakiś robaczek kryje się w produkcie.W ogóle skąd taki pomysł.Miałaś niespodziankę w jakimś produkcie?
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-01, 22:46   

przeczytala wiadomość z onetu
 
     
wiewiora
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-02, 08:06   

malenstwo20088,też mi się tak wydaje :D
 
     
patrycjaa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-02, 10:02   

Nie, nie miałam takiej niespodzianki tak jak pisałam przeczytałam artykuł i chciałam zobaczyć co wy o tym myślicie... i czy wam sie przydarzylo znaleść coś w jedzeniu tzn pamiętam sytuację z tamtego roku jak klientka przyszla reklamować masło - był w nim jakiś sznurek który napewno nie ona wsadziła bo nie była by w stanie...
 
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-02, 11:39   

Mi klientka ostatnio przyniosła cukier do zwrotu, bo były w nim takie małe czarne zaschnięte robaczki. Chciałam dać jej drugi ale wolała już gotówkę.
 
     
Karina.D

Stanowisko:
klient

Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-02, 12:40   

nanna2222 napisał/a:
Mi klientka ostatnio przyniosła cukier do zwrotu, bo były w nim takie małe czarne zaschnięte robaczki. Chciałam dać jej drugi ale wolała już gotówkę.


Jednego roku w ryżu kilogramowym były szczątki i odchody szczurów a w mące robaki :nie: . Także niestety zdarzają się wadliwe produkty. Smacznego :)
_________________
Karina.D
 
     
~biała_czarna

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-02, 13:35   

to są rzadkie przypadki, bardzo proszę się nie na pędzać, wymiana informacji co było u nas w towarze jest nie poważne i do niczego nie prowadzi, a w każdym sklepie coś zawsze może się znaleźć i nie tylko w biedronce ale także w lewiatanie jak i wielkopowierzchniowych sklepach, te posty nie tylko pracownicy biedry czytają
 
     
patrycjaa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-02, 14:33   

aj....

[ Dodano: 2012-03-02, 14:36 ]
pocieszajace jest to, ze takie sytuacje nie zdarzaja sie czesto :) , a odnosnie tego, ze takie sytuacje zdarzaja sie nie tylko w biedroce to kazdy to wie... mysle ze w innych sklepach jest gorzej. Nie sciagaja przeterminowanych produktow itd... bylam swiadkiem takiej sytuacji w tesco. Biedronka GORA :)
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-03-03, 00:27   

biała_czarna, masz racje że jest to zasięg globalny, ale wymiana informacji jest bardzo ciekawa i forum zostało właśnie w tym celu założone. Osobiście dla mnie jest to bardzo ciekawy temat i nie widzę powodu aby się nie rozkręcać - wręcz przeciwnie, sam dorzucę "śmieci" w bułce tartej, kamieniu w dżemie i dwu-groszówce w biedronkowej czekoladzie. Wszystko było zareklamowane przez klientów za czasów mojej kadencji. Nie jest to wina sklepów tylko produktów, a dokładniej zachowania norm i przepisów zakładu produkcyjnego, danego produktu.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
~teresa_t 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Gru 2011
Posty: 55
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-03, 18:19   

ja kupiłam ostatnio u Nas frytki, wsawilam je normalnie do piekarnika, ale coś zobaczylam ze jedna frytka jakas czarna, a tu co? robalek we frytce..odechcialo mi sie frytek..:/ bleeeh
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-03, 18:21   

Czarne to moze nie robak. Frytki sa wczesniej podsmazane, moze jakis "starszy" kawalek sie trafil:) No chyba, ze wyraznie widac bylo czulki i nozki :)
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-03, 19:00   

Cytat:
to są rzadkie przypadki

Są częstsze niż nam się wydaje tylko nie są nagłaśniane jak afera solna ,bo nie o takiej skali mowa. W każdym niemal zakładzie przetwórczym przelatują zepsute owoce, zanieczyszczone zboże, czy tym podobne rzeczy. Właściciel sieci nie jest w stanie sprawdzić wszystkiego co do nich trafia na sklepy nawet przy ostrych kontrolach tak więc winą za niespodzianki należy obciążyć producenta czy przetwórce

Pamiętam jak na praktyce w znanej fabryce słodyczy panie pracujące przy produkcji czekoladek tą sama łopatką zgarniały owe czekoladki do pakowarki jak i śmieci i piach z podłogi. Nawet pani sprzątająca często pożyczała sobie łopatkę od którejś z pań aby po swoją nie musieć chodzić :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~inkaa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 16 Wrz 2010
Posty: 54
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-03, 19:16   

ja spotkałam pióra w kiełbasie drobiowej regionalnej, szkło w rodzynkach i robaczki w mące (ale te robaczki to chyba klientka miała w domu, bo na sklepie nie znalazłyśmy)
 
     
patrycjaa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2012-03-03, 20:28   

Bartku o takich dodatkach nie słyszałam hihihi ;) SZALEŃSTWO hihi
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo