Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Premia roczna srednio 250 euro
Autor Wiadomość
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-05, 20:10   

Cytat:
Wobec tego w jakim celu ktoś ( w tym przypadku @klug) mącił wodę?

Chyba sama chcesz coś zmącić ale Ci nie wychodzi ,bo jakoś nie taki był cel mojego postu ale widać czytanie ze zrozumieniem to sprawa trudna :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
sprzataczka

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-06, 22:55   

klug oznajmił na forum coś co nie jest do końca rzetelna informacja.Kasiagosia go sprostowała.Ja sprawdziłam i jest tak jak pisze Kasiagosia.Wiec dlaczego @klug obraza ja zarzucając jej nierozumienie czytanego tekstu?Przecież to on źle interpretuje ten artykuł. Mój post w innym temacie tez zjechał twierdząc ze bredzę.Mam wrażenie iż @klug uważa że przewyższa nas wszystkich inteligencja i wiedzą.Wątpię.

[ Dodano: 2012-04-06, 23:10 ]
Pewnie ze każdy może interpretować to na swój sposób ale nie tak jak @klug.Zauważ ze napisał ----Jak wynika z artykułu dopiero powoli będziemy zrównywani z pracownikami w Portugalii więc póki to nie nastąpi każde dodatkowe pieniądze to nic pewnego---- A przecież tak z artykułu nie wynika.Świadomie bądź nie ale wprowadza ludzi w błąd krytykując jednocześnie Kasiegosie ze nie potrafi czytać ze zrozumieniem.A ta krytyka to zwykła zazdrość o to ze są tu mądrzejsi od niego.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-07, 02:36   

Cytat:
Pewnie ze każdy może interpretować to na swój sposób ale nie tak jak @klug.


Zjadę Cię też i tutaj ,bo skoro każdy może interpretować to na swój sposób to ja też i nie jestem tu żadnym wyjątkiem. W artykule było napisane,że od dwóch lat pracownicy JMD objęci są premią roczną co może ale wcale nie musi oznaczać ,że przez kolejne lata nadal będą nią objęci. Ja tam niedowiarek jestem i póki czarno-na białym papierze nie mam ,że coś dostaję to powątpiewam i mam takie prawo.
Gdybym chciał kogoś wprowadzać w błąd nie zamieszałbym linku w celu własnej interpretacji czytających tylko napisał własne zdanie i na tym koniec.
Czepiasz się jak pijany płotu ,bo chyba sama kierujesz się tym co mnie zarzucasz. Ja znam swoją wartość i daleki jestem od zazdrości o cokolwiek w swoim życiu.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
kasiagosia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-22, 17:08   kazdy ma prawo do wlasnej interpretacji...

...ale @klug narzuca swoją interpretacje jako jedyną.Przeczytajcie jego tekst uważnie.Gdyby napisał - (Moim zdaniem z artykułu wynika...) a nie ( Z artykułu wynika...) to nie czepiałabym się.Wielu tutaj czyta nasze posty i nie zadaje sobie trudu by przeczytać cały artykuł bądź nie maja na to czasu.Ci ludzie są skazani na interpretacje @kluga.Dla mnie to zwykła manipulacja faktami.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-22, 21:11   

Jak na razie to najbardziej Ty sama się tu narzucasz ze sobą się tylko nie wiem po co i na co ,bo jakoś wzięcia nie masz za bardzo jak widać. Jesteś zwyczajnie upierdliwa jak brakuje Ci argumentów a trudno je mieć skoro już sam wyżej przyznałem ,że tamten post to tylko moje osobiste zdanie. Nie mam zamiaru wysyłać każdego swojego posta do Twojej autoryzacji ,bo moje posty odzwierciedlają moje i wyłącznie moja zdanie. A to, że ktoś opiera się na moim zdaniu ,bo mu się nie chce zajrzeć do źródła to już nie moja sprawa. Źródło podane wiec wszystko jest tak jak powinno być.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo