Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jak to możliwe????
Autor Wiadomość
biedron18

Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 1
  Wysłany: 2010-04-16, 19:30   jak to możliwe????

jak to możliwe że w biedronkach zamiast coraz lepiej, dzieje się coraz gorzej?? mam wrażenie że wracają stare czasy o których było tak głośno w mediach. w sklepie 1825 właśnie tak się dzieje! Nowa kierowniczka wprowadza taką atmosferę! poniża pracowników, znęca się nad nimi psychicznie, traktuje pracowników jak roboli, straszy zwolnieniami z pracy, wykorzystuje swoją przewagę kierowniczą! a wszyscy łącznie z KR mają jakby klapki na oczach i udają że nie widzą co się dzieje!!!!!!
 
     
~moni 

Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-17, 22:25   

to dlaczego tego nie zgłososz? .^.
 
     
~Pajączek 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 09 Mar 2010
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-22, 21:48   

Moni ma racje to trzeba dzwonić,dzwonić do bólu bo tak nie może być.U nas to z każdą pierdołą dzwonią,nawet jak się na nich krzywo spojrzy KO i KR co tydzień i dochodzenie wielkie robią :yeah:
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-04-22, 23:31   

Pajączek napisał/a:
Moni ma racje to trzeba dzwonić,dzwonić do bólu bo tak nie może być.U nas to z każdą pierdołą dzwonią,nawet jak się na nich krzywo spojrzy KO i KR co tydzień i dochodzenie wielkie robią :yeah:

Poważnie ?
Możesz bardziej się rozpisać ?? ciekawi mnie i z pewnością nie tylko mnie, czy nasz BOP działa tak jak powinien ;)
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
zofia06

Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-22, 23:56   

Sorrki, sorrki ale nie działa tak jak powinien i jak JMD opisuje
 
     
~Pajączek 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 09 Mar 2010
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-23, 23:02   

BOP działa ale tylko w jedną stronę,u nas jest jedna kasjerka co robi z nami co chce a my jako kierownictwo niemożemy z nią nic zrobić,bo zaraz dzwoni do BOP i mówi że się teraz na niej wyżywamy i takie tam pierdoły.Dobrze że mamy fajnego KO to przyjedzie porozmawia z nami, z kasjerami o tej Pani i to wszystko.A gdzie są nasze prawa pracownicze??
 
     
szon deluxe

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-26, 09:29   

Pajączek masz okazję się przystosować do tego co dzieje się za granicą. Wielu tych negatywnie nastawionych emigrantów z bliskiego wschodu czy afryki zachowuje się w podobny sposób jak ta kasjerka jednak wyzywa wszystkich od rasistów! ;) Odrobina praktyki się przyda, jak wejdziemy do strefy euro to i to nas czeka.
_________________
Honneur et fidélité
 
     
patrol 75

Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-08, 22:23   

nie warto skarżyć się do BOP my poskarżyłyśmy się na KR i po tych wszystkich przesłuchaniach pani dyrektor personalna powiedziała że jesteśmy przewrażliwione i czepiamy się biednego kierownika który jest zwykłym palantem i uważa się za księcia z bajki.Najgorsze w tym wszystkim jest to że pani dyrektor personalna przekazywała mu wszystko to co na niego mówiłyśmy więc jeśli pomoc ma tak wyglądać to dziękuję bardzo.Dzięki ZZ tylko jeszcze w firmie pracuje ale nie warto było jak KR ma plecy w firmie to tyle naszego co sobie ponarzekamy a i tak ktoś życzliwy doniesie mu co i kto na niego mówi ;(
 
     
~moni 

Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-09, 09:12   

to trzeba to zrobic anonimowo,po co sie narażać
 
     
patrol 75

Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-09, 20:53   

anonimowo się nie da pod skargą trzeba się podpisać a póżniej tym osobom które się podpisały skutecznie wybija się z głowy że się myliły a kr jest superi tego mamy się trzymać a od tego jest żeby nas j...ać :regulamin:
 
     
~anka2410 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 49
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-26, 19:59   

A mam takie pytanko...czy będąc w ciąży biedronka przedłóża umowę po urodzeniu dziecka? Od kogo to zależy, kto przedłóża umowę?
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-27, 11:15   

anka2410, różnie to bywa ogolnie to kobitki maja przerąbane bo ja tez jestem w takiej sytuacji i jesli byłby stary KR to nie martwie się bo jestem pewna o prace bo wie jak pracowalam wie na co mnie stac itd a teraz jest nowy kr który nie widzial jak pracuje wiec nie wiem jak to bedzie (dodam ze KS tez jest nowy)
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-30, 10:42   

malenstwo20088 napisał/a:
anka2410, różnie to bywa ogolnie to kobitki maja przerąbane bo ja tez jestem w takiej sytuacji i jesli byłby stary KR to nie martwie się bo jestem pewna o prace bo wie jak pracowalam wie na co mnie stac itd a teraz jest nowy kr który nie widzial jak pracuje wiec nie wiem jak to bedzie (dodam ze KS tez jest nowy)


maleństwo a ty jesteś w ciąży czy już urodziłaś?

[ Dodano: 2010-05-30, 10:49 ]
w naszej wiosce są 4 biedronki i z tego co rozmawiałam z kasjerami to zazwyczaj po macierzyńskim wszyscy wracają do pracy, także nie martw się-napewno wrócisz na swoje miejsce, chyba że kogoś już mają, ale dobrzy pracownicy zazwyczaj wracają na swoje miejsce nie zaleznie od tego czy KR zna twoją prace- przecież inni kasjerzy wiedzą jak pracowałaś
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-31, 09:02   

mucha, juz urodzilam, tak tylko myslisz ze KR bedzie pytal kasjera jak jego zastepca pracuje ... szczerze wątpie zreszta kasjerzy tez są nowi. za 2 tygodnie sie dowiem
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-05-31, 21:36   

malenstwo20088, jesteś IIKS ? ;)
z reguły grupa kierownictwa trzyma się razem. U nas obecnie jest jedna IIKS na macierzyńskim i mimo, że nie za najlepiej sobie rade dawała ze zmianą i nie wszyscy za nią przepadali to jestem pewny, że wszyscy stawią się za nią gdy przyjdzie na to czas :)
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo