Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jak dostać się do Biedronki?
Autor Wiadomość
sylu0001 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-05, 16:29   

Hej!A pracuje ktoś z Was może w Biedronce w Wejherowie, Redzie, Rumi, Bolszewie?A jak tak to czy jest może jakieś zapotrzebowanie na pracowników?Bo w Wejherowie i Bolszewie do każdej Biedronki CV poroznosilam 4razy, w okresie 2 miesięcy,no i bez skutku:(
 
     
DecadancE 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-05, 21:16   

hey ja jestem z biedronki Wejherowskiej. tak się złożyło że dzisiaj nowe osoby do nas przyszły więc już po rozmowach... podejrzewam że trochę za dużo tych CV poroznosiłaś bo w każdej z tych biedronek jest jeden ten sam Rejonowy i 8 sztuk do niego trafilo...
 
     
jaro93 

Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-20, 22:58   

Mam pytanie czy po liceum z maturą mam szansę dostać się do biedronki? Czy mam mieć zrobiony kurs na kase czy biedronka doszkala i w ogóle jakie są szkolenia.
Wiem ile jest chętnych ale widze że w moim mieście pracuje dużo młodych osób.
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-21, 14:13   

tak masz szanse. wszystko zależy od kierownika . podanie zawsze można złożyć...najwyżej nie zadzwonią. :D
 
     
jaro93 

Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-26, 16:54   

Czy mam mieć zrobiony kurs na kase czy biedronka doszkala i w ogóle jakie są szkolenia?
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-26, 17:51   

jaro93, biedrona sama szkoli na tyle ile potrzebuje :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
jaro93 

Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-26, 18:05   

To fajnie dzięki ;)
 
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-03, 11:25   

No i jak na razie nie pracuję w Biedronce, bo nikt odpowiedzialny za rekrutację do Biedronek w Jeleniej Górze do mnie nie dzwonił. Dzisiaj znowu pojechałem do paru Biedronek i zostawiłem w nich swoje "papierzyska". W rozmowie z Zastępcą Kierownika Sklepu dowiedziałem się, że to nie oni przeprowadzają rekrutację do sklepów, a Kierownik Regionalny, który raz na jakiś czas przyjeżdża i przegląda cv oraz listy motywacyjne zostawione przez osoby, które złożyły papiery.

Jak to wygląda w sprawie z Kierownikiem Regionalnym i kiedy on najczęściej przyjeżdża do danego miasta? Czy w ogóle mogę trafić tak, że w danym dniu będzie Kierownik Regionalny i trafi na moje papiery? I jeszcze jedno pytanie. Czy po każdej ogłoszonej rekrutacji papiery kandydatów chętnych do pracy w Biedronce są niszczone, czy przechowywane dalej?
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-04, 01:20   

U nas to wygląda tak,że Kierownik Rejonu jak potrzebuje do pracy kogoś na swój rejon(ma kilka sklepów),to wtedy zabiera te CV wszystkie i wybiera(byłam kiedyś świadkiem takiego zdarzenia).Wyszukuje sobie kilka i dzwoni do wybrańców....
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-06, 12:16   

zielonabiedrona, dziękuję za odpowiedź na moje pytania i mam jeszcze parę pytań, ponieważ chcę się dowiedzieć, co i jak mam zrobić.

Podczas mojej wizyty w Biedronce była Zastępczyni Kierownika Sklepu i jej wręczyłem swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Zapytałem się, kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi, a ona powiedziała, że to jest zależne od Kierownika Rejonu oraz wolnych miejsc w danej Biedronce. Zresztą przy składaniu papierów w innych Biedronkach pytano się mnie, w której Biedronce mogę pracować. Odpowiedziałem, że mi to obojętne, bo mogę dojechać bezproblemowo do każdej Biedronki w swojej mieścinie.

Ponadto odkąd nie mam pracy staram się być na bieżąco z wolnymi miejscami pracy w Biedronkach, ale najwidoczniej to nie wystarcza. Sam jestem po zawodówce i mam wyuczony zawód Mechanik Pojazdów Samochodowych, a że wcześniej pracowałem w Carrefourze oraz Tesco to posiadam doświadczenie w handlu i uważam, że moje kwalifikacje do pracy w Biedronce są wystarczające, tym bardziej że przepracowałem w tych dwóch "molochach" ponad pięć lat i posiadam ukończony kurs kasy fiskalnej.

Czy wykształcenie zawodowe tak naprawdę działa niechcący na Kierowników Rejonów, czy może najnormalniej na świecie nie chcą zatrudniać facetów i wolą same dziewczyny?
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-06, 16:52   

biedronka woli zatrudniac mezczyzn niz kobiety, ale moze poprostu na ten moment nie ma miejsc
 
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-06, 18:36   

fryndzel, a jak wytłumaczysz to, że na drzwiach wejściowych jednej z Biedronek wisi informacja, że potrzebują osób na stanowisko Kasjer-Sprzedawca? Sam nie wiem, co o tym myśleć. Składałem papiery we wszystkich Biedronkach i chyba jutro wybiorę się znowu do Biedronek i poskładam jeszcze raz papiery.

Gdzieś przeczytałem, że Kierownik Rejonu ma kilka sklepów pod sobą to może warto zaryzykować i złożyć papiery w pozostałych Biedronkach. Może wtedy zobaczy komu zależy na pracy, a komu nie. Jak radzicie?
 
     
#tklient

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-07, 06:20   

Kochaś radze nie składać kilka razy CV, uwierz mi, że raz wystarczy. Będą myśleć, że na siłę się pchasz.
 
     
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-07, 10:34   

KOCHAŚ a próbowałeś aplikować on-line?? Wejdź na stronę Biedronki i złóż aplikację...Nie zaszkodzi.
 
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-07, 11:04   

eeewelinkaaa, a jak mogę aplikować on-line na stronie Biedronki? Wchodzę na stronę Biedronki i klikam w Kariera, a potem w Wyszukiwarka ofert pracy. Problem w tym, że tam nie ma aplikacji na moje miasto. Chyba, że źle szukam i jest główna aplikacja on-line, która pozwala mi aplikować ogólnie, a nie na aplikacje zamieszczone na https://www.karierawjmd.pl/praca/.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


phpBB by przemo