Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
premia b3719
Autor Wiadomość
biedroneczki

Stanowisko:
klient

Dołączył: 08 Paź 2016
Posty: 1
  Wysłany: 2016-10-08, 20:11   premia b3719

Witam.
Bylem ostatnio z zona na zakupach w bieronce w ursusie na warszawskiej. Obsluga pogratulować tekiej zalogi kazdemu dziewczyny wykladaly miksy i siadaly na kasie ruch byl akurat nie samowicie duzy. Kilka dni pozniej poszedledlem na zakupy ale juz sam mialem zalozone sluchawki ale nie wlonczylem muzyki. Bylem swiadkiem rozmowy dziewczyn ktore mowily cos o premi za tajemniczego klijenta ze juz byl i premi nie bedzi znowu. Dla mnie to jest chore ze obca osoba ktora z nimi nie pracuje moze nie dac im premi. Wszyscy tam bardzo dobrze pracuja i co miesiac powinni miec premie oklo500zl za samą obsługę klijentaa tu chodzi po sklepie i mowi czy pisze email czy bieronka dostaje premie czy nie. W takiej sytuacji to wszyscy beda odchodzi
_________________
Biedroneczki
  Ocena JMP: 4/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-08, 21:35   

Ha a ile jest przypadków że takiego klienta fizycznie ani duchowo nie było nawet na sklepie ;) a wynik przyszedł tak negatywny że nawet go nikt nie potrafi skomentować.
Taka polityka firmy i raczej nie mamy na to najmniejszego wpływu ;] a ludzi i tak jest coraz mniej ;/
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-09, 12:35   

Jedyny co możesz zrobic to zadzwonich do Biura Obsługi Klienta i wygłosic piękna przemowe o tym jak ten sklep jest fajny i ogólnie super. Tylko tyle...
  Ocena JMP: 2/10
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-09, 19:53   

Niestety ale tajemniczy klient to jedna ściema bajera, miałem kilka dowodów na to że to co było wypisane w protokole mija się z prawdą ponieważ dokładnie wiedzieliśmy kto tym tajemniczym klientem jest. Niestety ale innego lepszego systemu jeszcze nie wymyślono.
  Ocena JMP: 6/10
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-09, 21:10   

Pan to się z sufitu zerwał jest około 2700 biedronek i w każdej pracownicy równo zasuwają aż pot leci po plecach ... nie znam takiej firmy aby za samą miłą extra obsługę dawali 500zł lol z punktu firmy jest nie możliwe by każdy dostał taką premię (-/+ 20 mln złotych samych premi) . Lepiej jakby dali pracowników a nie pieniądze. A jeśli chodzi premię za TK dla kasjerów to śmieszne pieniądze bodajże 90zł brutto to gówno jest nie premia.
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-10, 07:22   

nawet te 90zł x 12 miesięcy = 1080 zł to faktycznie "gówno jest nie premia" dla KO pewnie tak , ale dla większości jest to dużo (np.tona węgla na zime) nasz sklep by cieszył z takiej premii , bo od kilku już miesięcy nie mamy wcale ;(

[ Dodano: 2016-10-10, 08:22 ]
nawet te 90zł x 12 miesięcy = 1080 zł to faktycznie "gówno jest nie premia" dla KO pewnie tak , ale dla większości jest to dużo (np.tona węgla na zime) nasz sklep by cieszył z takiej premii , bo od kilku już miesięcy nie mamy wcale ;(
 
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-11, 22:43   Re: premia b3719

biedroneczki napisał/a:
Witam.
Bylem ostatnio z zona na zakupach w bieronce w ursusie na warszawskiej. Obsluga pogratulować tekiej zalogi kazdemu dziewczyny wykladaly miksy i siadaly na kasie ruch byl akurat nie samowicie duzy. Kilka dni pozniej poszedledlem na zakupy ale juz sam mialem zalozone sluchawki ale nie wlonczylem muzyki. Bylem swiadkiem rozmowy dziewczyn ktore mowily cos o premi za tajemniczego klijenta ze juz byl i premi nie bedzi znowu. Dla mnie to jest chore ze obca osoba ktora z nimi nie pracuje moze nie dac im premi. Wszyscy tam bardzo dobrze pracuja i co miesiac powinni miec premie oklo500zl za samą obsługę klijentaa tu chodzi po sklepie i mowi czy pisze email czy bieronka dostaje premie czy nie. W takiej sytuacji to wszyscy beda odchodzi


Haha tekst sponsorowany Przeczytajcie jeszcz raz......... Premia B............ o jak miło drogi klient nie tylko zna numer biedronki ale też wie że nowomowie w JMP używa się b1234 czy innej A i się tak dobrze zna na tajemniczym kliencie ,że np to nie jakiś pracownik tylko obcy człowiek........ I wie ,że będą odchodzić

Super kolego /koleżanko z b3719 że piszesz o premii bo fakt powinny być .Fajnie ,że się domyślasz ,że czyta to forum dział miediów z JMP..... ale jak chcesz się poreklamować jako KLIENT rada-pisz mniej branżowo ;) >:D

[ Dodano: 2016-10-11, 23:49 ]
i jeszcze się tak zatroskał ,żezamiast na infolinię dla klientów pochwalić to poszukał forum ,założył konto ,potem odnalazł paragon (a wogóle jest tam numer biedronki ??) i napisał na tym forum. Ot szanować taaaaaakich klientów 8) -.-
 
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-11, 22:56   

qweerty, może to i pisał pracownik, ale na paragonie jest numer biedronki :P
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
siemawszystkim 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 21 Maj 2015
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-12, 11:22   

No tak i klient wie, że paleta z towarem to mix ;) fajni ci wasi klienci :em29:
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-12, 12:05   

siemawszystkim, a co to jakaś wiedza tajemna, że klient nie ma prawa znać tego określenia ??? Śmieszy mnie takie podejście pracowników.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-12, 14:18   

Pewnie że kliencie wiedzą co to mix co to o/w, kolektor i znają numer sklepu. Co wy w jakiejś jeszcze komunie żyjecie? Gdzie nie było przepływu informacji? Czasem klienci są mądrzejsi od niektórych pracowników...


Qweerty na paragonie jest numer sklepu ;]
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-12, 15:50   

Jeśli ktoś myśli że faktycznie napisał to klient to bez komentarza! :-P

Ja też jestem klientem i mój kierownik sklepu jest taki piękny, miły, sam rozkłada mixy, dobrze wychodzą audyty, no jego sklep jest tak piękny że nie ma słów by to opisać!
I słyszałem jak rozmawiał z kr ze nie dostanie podwyżki :-( :-P :-P
Jak czyta to jakas wyżej postawiona osoba i chce mi dać ta podwyżkę to proszę o prywatną wiadomość :-)
Tzn mojemu ks chce dać podwyżkę :-)
  Ocena JMP: 10/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-12, 17:38   

och jak się cieszę że numer sklepu jednak jest. CO nie zmienia faktu ,że tekst sponsorowany przez pracownika jak cholera. ps nie wiem jak wygląda paragon nie kupuję od lat w biedronce :)
 
     
~kendzirko 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-13, 08:28   

A jako zastępca kierownika nie robisz zwrotów na kasie? nie wystawiasz faktur? czy stanowisko jest nieaktualne?
_________________
Głupota ludzka jest jak rzeka- im szersza, tym ciężej ją ominąć.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo