Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka na sklepie w Biedronce
Autor Wiadomość
gdansk2014 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 12 Paź 2015
Posty: 5
Wysłany: 2016-10-08, 15:01   Muzyka na sklepie w Biedronce

No to stało się. Biedronka goni za Lidlem.

Pierwszy raz spotkałem się ze sklepem gdzie jest puszczana muzyka. A mianowicie sklep B3754 w Gdyni na Sojowej. Oprócz muzyczki jest też zapowiadanie głosowe o otwarciu następnej kasy itp.
Całe szczęście tam nie pracuje, bo szlak jasny by mnie trafił z tą muzyką. Jednak obawiam się, że na moim sklepie będzie coś podobnego bo w lutym idzie do remontu.

Gdzieś jeszcze jest taki sklep? No i co myślicie o czymś takim na każdym sklepie?
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-08, 16:44   

Byłam kiedyś w biedrze w Warszawie i tam było wyświetlane elektronicznie i powiadamiane głosowo do której podejść kasy, kolejka była jedna (zarąbista) a z niej osoby kierowane do aktualnie wolnej kasy - nie za bardzo mi się to podobało, może tylko dla kasjera lepiej bo mu tłum ludi nie stoi bezpośrednio nad głową :)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2016-10-08, 18:09   

z punktu widzenia klienta muzyka jest fajna, ale tak naprawdę to jest zapętlone kilkanaście utworów i leci to w kółko. można zwariować
 
     
@sebcio

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 157
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-08, 18:44   

ja pracuje w sklepie z powiadamianiem głosowym i telewizorkiem, faktycznie zwariować można.
_________________
Biedronkowy bylem, Biedronkowy jestem, Biedronkowy będę
 
     
Cysia94

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 2
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-10-10, 20:22   Jestem za ;)

A ja tam chciałabym muzyczke u siebie na sklepie. Mimo tego, że leciało by 5 piosenek na krzyż i co chwila reklama. Bynajmniej mogłabym na chwile wsłuchać się w coś innego niż marudzenie klientów. A poza tym naukowo udowodniono, że muzyka dobrze wpływa na prace pracowników i samopoczucie klienta. :P
 
     
Katya

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Paź 2016
Posty: 1
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-11, 03:09   

Cysia94 - czy dobrze mi się wydaje, że nigdy wcześniej nie miałaś "muzyki" w miejscu pracy? Bo jestem pewna, że gdybyś przez N-miesięcy musiała po 8 godzin dziennie słuchać kilku kawałków kociej muzyki (darmowe kawałki z netu, za które nie trzeba płacić ZAIKSowi itp.) na okrągło, to nabawiłabyś się nerwicy. To miauczenie i krzyki torturowanych, albo plumkanie przypominające wprawki muzyczne wnuczka szefa na szkolnej akademii, do którego zazwyczaj się te podkłady muzyczne sprowadzają to iście chińska tortura. Najgorszemu wrogowi tego nie życzę.
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-11, 07:55   

Oj u nas chwile po pierwszym listopada zaczna puszczac zestaw 7 kolęd. Pierwszy dzień bedzie mily ale reszte dni sluchac ciagle tego samego to obłęd :karabin: :karabin:
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
Cysia94

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-11, 20:41   

Katya - mialam. Tez przez miesiac sluchalam kilku piosenek w kolko, ale dzieki temu nie skupialam sie tak na szumie schodow w centrum chandlowym, w ktorym pracowalam i szum ludzi mi jakos umykal. A poza tym czas szybciej mijal.
Muzyka w sklepie to swietne rozwiazanie pod warunkiem, ze puszczaja jakies dobre radio typu eska, ale jak czlowiek nie ma nieczego to i taka rozrywka to zawsze cos. Chociazby na poczatek..;)
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-11, 21:52   

Cysia94 napisał/a:
Katya - mialam. Tez przez miesiac sluchalam kilku piosenek w kolko, ale dzieki temu nie skupialam sie tak na szumie schodow w centrum chandlowym, w ktorym pracowalam i szum ludzi mi jakos umykal. A poza tym czas szybciej mijal.
Muzyka w sklepie to swietne rozwiazanie pod warunkiem, ze puszczaja jakies dobre radio typu eska, ale jak czlowiek nie ma nieczego to i taka rozrywka to zawsze cos. Chociazby na poczatek..;)


tantiemy na ZAIKS więc puszczają utwory te same w kółko. Plus takie reklamowe chyty " kaufland dla mnie pasuje" wbiło mi się bo często tam kupuję. Do tego w głowie mam to "KAUUUFland"z melodią słowna :szczena:
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-12, 15:02   

Qweerty czyli widać że ten sposób działa ;) a to że pracownikom uszy odpadają i mózg się lasuje to kogo to obchodzi :P przy normalnej muzyce faktycznie pracuje się dużo lepiej na nockach bo pomaga zwalczyć senność i dodaje energii ale na dziennych zmianach wydaje mi się że przeszkadzałaby na maksa bo i tak na sklepie jest dość hałasu :)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-12, 17:11   

A ja mam odwrotnie :D , nie chodzę do Tesco bo to pitu , pitu i plum , plum rozstraja mnie :D , jestem w stanie tam wytrzymać nie więcej niż 10 minut i nie wiem jak kasjerki tam funkcjonują . Co innego muzyka na nocnej zmianie , ja , miksy i słuchawki na uszach z ulubionymi kawałkami , szast , prast , robota zrobiona i zmiany koniec :)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-12, 22:25   

Marta mnie też to denerwuje jako klienta i nie wyobrażam sobie słuchać tego cały dzień w pracy mam nadzieję że na mój sklep to nie dotrze bo będę musiała głośniki zdemolować czy coś ;) a na nockach słuchawki to mało my puszczamy muzykę głośno a robota pali się nam w rękach :boks:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-12, 23:06   

żuczku te słuchawki to z troski :D , nie każdy ma takie ciężkie ucho jak ja :P :rock:
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-23, 01:42   

nastała i u nas ta muzyczka, co to za utworki, skąd je wzięli, że tam nic 'normalnego' nie ma :D
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
~pacynka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 42
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-23, 07:28   

Wg mnie muzyka gra zagłośno :bu:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo