Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2017-01-02, 19:42
Awans za piękne oczy....bez egzaminu tylko na papierze...
Autor Wiadomość
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-29, 07:17   

Dziwnie to widzisz, w moich stronach awansują tylko Ci kasjerzy którzy pracują najwięcej, najciężej i są ambitni. Gdyby było tak jak piszesz, nastąpiła by zamiana ról. Faktem jest że Ci najlepsi kasjerzy nie chcą awansować bo widzą jak zks jest ganiany i za kilka groszy więcej nie chcą nim być ale wybierani są najlepsi od zawsze. Żadni jedynkowicze.
  Ocena JMP: 8/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-29, 09:50   

mój KR zawsze mówi : "trzeba być dobrym kasjerem żeby być dobrym kierownikiem" i ma rację absolutną , ja jeszcze dorzucę że trzeba mieć predyspozycje do zarządzania bo tego nie nauczą żadne szkolenia :) ....a ładne oczy w niczym nie przeszkadzają :P
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-29, 12:19   

marta1 napisał/a:
mój KR zawsze mówi : "trzeba być dobrym kasjerem żeby być dobrym kierownikiem" i ma rację absolutną , ja jeszcze dorzucę że trzeba mieć predyspozycje do zarządzania bo tego nie nauczą żadne szkolenia :) ....a ładne oczy w niczym nie przeszkadzają :P
nie zawsze dobry kasjer oznacza dobrego zastępce...
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-29, 12:46   

"ciapciaty" kasjer tym bardziej (bez obrazy bo niektórzy już tacy są i nie ma na to siły)
  Ocena JMP: 8/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-29, 12:49   

można się sprzeczać co dla kogo znaczy dobry kasjer ? :) a ciapciaty kasjer po awansie będzie ciapciatym kierownikiem :P
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-29, 21:59   

Bardzo podoba mi się wypowiedź Edyty :) podbijam własną krwią stempel ;)
  Ocena JMP: 5/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-01, 11:26   

marta1 napisał/a:
mój KR zawsze mówi : "trzeba być dobrym kasjerem żeby być dobrym kierownikiem" i ma rację absolutną , ja jeszcze dorzucę że trzeba mieć predyspozycje do zarządzania bo tego nie nauczą żadne szkolenia :) ....a ładne oczy w niczym nie przeszkadzają :P

Nie zawsze dobry kasjer będzie dobrym zastępcą, a dobry zastępca kierownikiem, a dobry kierownik rejonowym, dobry kierownik kierownikiem okręgu itp itp

To że jesteś dobry na jednym stanowisku niem musi oznaczać że się sprawdzisz wyżej.Znam osoby które awansowały z różnych stanowisk a wyżej porażka i ktoś im tym zrobił krzywdę. Np awans bardzo dobrej kasjerki na zastępce pomimo że sama mówiła że nigdy w życiu nie miała do czynienia z komputerem (wiekowa kobitka) . I nagle ktoś jej zrobił krzywdę bo najpierw awans a za pół roku propozycja degradacji.
Podobnie ma się to z awansami zks z krótkim stażem na ks ,gdzie te osoby nie chcą awansować , nie czują się na siłach ale kr i ko nalegają ze względu na wolny wakat. Potem nagle ktoś chce ich zwolnić z argumentacją że nie ma degradacji bo słaby zastępca nie może wrócić na stanowisko kasjera! czy zks. Dziwne nie?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-05-01, 12:16   

Masz rację :) nic na siłę , ten dobry kasjer jeszcze musi chcieć tego awansu . I znowu pojawia się pytanie : co dla kogo znaczy "dobry kasjer" ?
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-01, 16:34   

marta1 napisał/a:
"dobry kasjer"
ja bardzo wymagająca nie jestem, wystarczy że jest szybka, myśli, wie jakie są priorytety i nie muszę jej pilnować, sprawdzac czy sie nie obija.
  Ocena JMP: 8/10
     
~ontakisam 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-01, 20:39   

Edyta 89 napisał/a:
"ciapciaty" kasjer tym bardziej (bez obrazy bo niektórzy już tacy są i nie ma na to siły)

Jeszcze gorzej, jak ciapciaty zks się trafi. Wtedy pada cała zmian. Bez jednego kasjera, da się przeżyć.
_________________
ontakisam
  Ocena JMP: 8/10
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-02, 19:40   

Ja nie lubię jak zks wprowadza niepotrzebne zamieszanie ( mamy taką jedną) wiem ze w biedronce wszystko najlepiej na wczoraj ale bez przesady jak sama by była spokojna to nie udzielalo by się innym, chwilowo myślałam że tylko ja to tak odbieram ale niestety i inni zks,i karierze tez tak to odbierają
Spokój spokój i jeszcze raz spokój
Zawsze powtarzam ze na to stanowisko musi być osoba z głową na karku :)
  Ocena JMP: 5/10
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-03, 12:38   

Ja też nie z tych ścigających. Na początku mówię co mamy do zrobienia. Każda wie co ma robić. Nie muszę nikogo sprawdzać ani się powtarzać. Staram się każdej pomóc w pracy i pogadać. Muszą czuć się doceniane i
potrzebne. Mogą na mnie liczyć. Z tego co wiem to lubią jak jestem na zmianie.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
janeczek

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-06, 14:58   

awans jest a podwyżki nie ma - POLSKA :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo