Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkolenie kasjer-sprzedawca
Autor Wiadomość
anakonda 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Cze 2016
Posty: 10
Wysłany: 2016-06-27, 15:40   Szkolenie kasjer-sprzedawca

Mam pytanie odnośnie szkolenia. Wiem z podrecznika kasjera-sprzedawcy jak to powinno wygladac ale odkad przyszłam w pierwszy dzien do pracy a dziś już jest mój 6 to ciagle tylko sprzątam sklep i ładuje towar na półki. Martwie się bo przechodze zaraz na "docelową" biedronke a tutaj wykorzystują mnie do wysprzatania sobie sklepu. U was tez tak bylo ? Juz nie wspomne ze przy tych upałach nawet nie miałam koszulki na zmianę bo dostałam jedną a przez pierwsze 4 dni nie byłam na przerwie 15 minutowej bo ekipa sie poumawiaala miedzy soba kto kiedy idzie i tylko mnie wysmiewali jak sie pytalam kto idzie teraz na przerwe lub kto ostatni ;/
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-27, 15:51   

anakonda, no to masz pecha , pewnie trafiłaś na sklep z małą obsadą i na dodatek nie zostajesz tam więc nikt się Tobą nie interesuje , a siedziałaś już na kasie ? A jeśli chodzi o przerwę , to tak jest że jeśli sama jej sobie nie zrobisz to niestety nikt za Ciebie o to nie zadba .
 
     
anakonda 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Cze 2016
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-27, 16:56   

marta1 napisał/a:
anakonda, no to masz pecha , pewnie trafiłaś na sklep z małą obsadą i na dodatek nie zostajesz tam więc nikt się Tobą nie interesuje , a siedziałaś już na kasie ? A jeśli chodzi o przerwę , to tak jest że jeśli sama jej sobie nie zrobisz to niestety nikt za Ciebie o to nie zadba .


Nie siedziałam ani na kasie ani nie miałam przeszkolenia z pieca
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-27, 17:02   

Więc jak pójdziesz na docelowy sklep to będziesz umiała tylko kartonować i rozkładać miksy, reszta wiedzy tajemnej przed Tobą i pewnie pierwsze co, to będzie kasa :) . Przykre to jest ale na niektórych sklepach tak właśnie wygląda wdrażanie nowego pracownika
 
     
anakonda 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Cze 2016
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-27, 17:38   

Świetnie... Tam gdzie teraz jestem to jest sklep niskoobrotowy a przechodzę na wysokoobrotowy 3 zmianowy wiec pewnie nikt nie bedzie mial dla mnie czasu
 
     
~Monisiaczek27 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Lis 2015
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-27, 18:11   

Ja chyba po tygodniu usiadlam na kasie na nisko obrotowej biedronce i tam przerwa to byl rarytas :)
a teraz na wysokoobrotowej nie ma opcji zeby ktoś nie poszedl na przerwe :P
_________________
:)
  Ocena JMP: 9/10
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-27, 19:05   

Anakonda następnym razem nie pytaj koleżanek kto kiedy idzie na przerwę tylko zwyczajnie idź poinformuj kierownika zmiany że się na nią udajesz i koniec. Też przerabiałam szkolenie na takim sklepie gdzie generalnie wszyscy mieli Cię w nosie i jeśli sama nie zatroszczyłam się o to żeby iść na przerwę to na pewno nikt by mnie na nią nie wysłał. I jedyne co tam robiłam to sprzątałam sklep I dokładałam towar a trzeciego dnia szkolenia posadzili mnie na kasie, po 5 min stwierdzili że sobie na niej radzę i zostawili samą...jak już trafiłam na swój sklep docelowy to uczyłam się pracy na sklepie praktycznie od podstaw ale jakoś dałam radę i Ty też na pewno dasz :) życzę Ci żebyś trafiła na lepszą ekipę niż masz w tej chwili i powodzenia :yeah:
 
     
Bixowu

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Kwi 2016
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-30, 16:41   

To właśnie ta mentalność z bożej łaski "kierowników", nie będzie na moim sklepie, to niech przynajmniej mi "papę" ogarnie i kasy pozmywa. Później wielkie zdziwienie, że przychodzi pracownik po szkoleniu i nie ma pojęcia o robocie i jak niby ma być lepiej? Nie łam się, mi też nikt niczego nie pokazał starałem się obserwować pracę innych na początku i powielać ich schematy, jakoś tam zdołałem się nauczyć i jest ok.
 
     
kadia 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 21 Kwi 2016
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-31, 23:17   

Witam,

czy Biedronka wydaje Raport Społecznej Odpowiedzialności w formie książki?

Proszę o odpowiedź.
  Ocena JMP: 6/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-01, 11:11   

Nie raczej nie. Szukaj w wersji elektronicznej. Może na jakieś specjalne życzenie to robią ale to byś musiał/a dzwonić do biura.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo