Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ograniczenie Handlu w Niedziele
Autor Wiadomość
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-23, 23:01   

qweerty nie lubię związków w takiej postaci jakie są one teraz. nie jestem przeciwnikiem zniesienia ich a raczej tego żeby one ewoluowały i były znacznie skuteczniejsze niż są teraz (vide patrz UK albo Fr) Rozbijanie ich na coraz to mniejsze związki w ogóle nie ma sensu. Bo mały może mało.
Ja wiem że korzystają z tego wszyscy później nawet taka osoba jak ja tylko mi nie chodzi teraz o to. Chodzi mi żeby były jeden potężny zz w firmie to by firma czuła się troszkę inaczej niż się teraz czuje.
Jeśli będzie taka zmiana w KP że najliczniejszy będzie reprezentował wszystkie pozostałe to super. Krok w dobrą stronę.
Ja swoje oświadczenie już posłałem do zz w celu wolnych niedziel ;]

Gazela pipu nie interesuje że wisi wersja próbna grafiku na 7 dni przed końcem miesiąca ma wisieć wersja ostateczna albo ma byc wydrukowana w ohrze i tyle. To co oni robią nie drukując wers ost jest złamaniem KP.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-24, 08:09   

A to ciekawe
  Ocena JMP: 5/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-24, 17:59   

No nie wiem czy z tą próbną wersją da się tak do końca jak mówisz, przecież osoba która ma zmieniony grafik nie zczyta się dopóki nie zostanie wydrukowana ostateczna wersja bo pogram ją blokuje dopóki się nie ma wydruku i go nie potwierdzi. No chyba że połowa sklepu ewidencjonuje godziny pracy w pamiętniku. ;/ Może na socjal drukują wam próbną a w biurze wisi ostateczna albo ją chowają?
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-24, 18:16   

Da się pracownikowi zmienić godziny ręcznie w ohrze i nie musi się wbijać identyfikatorem ;) ani oczywiście wybijać.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-24, 18:28   

Chyba nie myślisz że zamiast kazać im się zczytywać kierownik siedzi i poprawia im czas pracy?
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-24, 19:41   

Wersja próbną jest na bank na socjalu jutro sprawdzę ten w biurze
Grafik się zmienia i wtedy wydruk jest ciemniejszy tam gdzie nastąpiła zmiana
Normalnie też wyskakuje przy szczytywaniu się
  Ocena JMP: 5/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-24, 22:47   

Hell jest to szybsze niż wbijanie się każdego pojedynczo. Nie sadzę że tak jest mówię że jest tylko taka możliwość.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
~plast

Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 51
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-25, 13:16   

Zastanawiam się co da to ograniczenie handlu w niedzielę realnie dla pracowników? Bo na pewno nie wolne niedziele - będą nocki zaczynające się w sobotę i kończące się rano w niedzielę. Po takiej nocce i tak nici z niedzieli dla rodziny. Mylę się? :(
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-25, 15:30   

Nawet jak by takie nocki były to co z tego, na nocce są przeważnie 2 osoby, a reszta ma wolne, nie pracują wciąż te same osoby. Ja mam teraz 4 nocki pod rząd po 12 h i jakoś żyję:-) wszystko się da:-) jeszcze uchwała nie przeszła, a już narzekacie, że będziecie musieli chodzić na nocki w soboty :D
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-25, 18:22   

Dokładnie nie dogodzisz za ch....ę !
  Ocena JMP: 5/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-28, 02:10   

plast napisał/a:
Zastanawiam się co da to ograniczenie handlu w niedzielę realnie dla pracowników? Bo na pewno nie wolne niedziele - będą nocki zaczynające się w sobotę i kończące się rano w niedzielę. Po takiej nocce i tak nici z niedzieli dla rodziny. Mylę się? :(
Zakaz handlu od 24-do 24. Ale masz rację handlu Ale nie pracy
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-29, 13:19   

Punkt 3 zdefiniowany w projekcie ustawy ograniczenia handlu w niedzielę


3) innych czynnościach sprzedażowych – należy przez to rozumieć sortowanie, klasyfikowanie, składanie towarów i wyrobów, mieszanie i łączenie towarów oraz wyrobów, butelkowanie, pakowanie, dzielenie na mniejsze partie i przepakowywanie towarów i wyrobów w celu dystrybucji w mniejszych partiach, wykonywanie magazynowania produktów i towarów, czyszczenie i suszenie produktów spożywczych, ich gotowanie, zamrażanie i konserwowanie oraz wykonywanie czynności inwentaryzacyjnych
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
@pączek11

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-29, 14:54   

to jak to z tą wolną niedzielą dzieje się coś ?? czy temat niedziel będzie zakopany pod dywan ?? w innych krajach ludzie mają wolne ale u nas może to być różnie z rządem !! wolna niedziela ucieszy rodziny i nie tylko :D
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-29, 17:43   

zz-biedronka napisał/a:
Punkt 3 zdefiniowany w projekcie ustawy ograniczenia handlu w niedzielę


3) innych czynnościach sprzedażowych – należy przez to rozumieć sortowanie, klasyfikowanie, składanie towarów i wyrobów, mieszanie i łączenie towarów oraz wyrobów, butelkowanie, pakowanie, dzielenie na mniejsze partie i przepakowywanie towarów i wyrobów w celu dystrybucji w mniejszych partiach, wykonywanie magazynowania produktów i towarów, czyszczenie i suszenie produktów spożywczych, ich gotowanie, zamrażanie i konserwowanie oraz wykonywanie czynności inwentaryzacyjnych


ale obecność kierownika sklepu czy personelu przy nocnym sprzątaniu sklepu (a nie czyszczenia produktów a powierzchni płaskich) już tak prawda?

Projekty mają to do siebie ,że muszą być poddane głosowaniu w sejmie plus możliwość modyfikowania.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo