Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wyprawka dla dziecka
Autor Wiadomość
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
Wysłany: 2010-03-18, 13:28   wyprawka dla dziecka

witam
Kiedy dostaje się wyprawke dla dzidziusia? Trzeba coś wysłac extra czy jak?
 
     
#wydra 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 85
Skąd: Opolskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-18, 23:30   

Musisz wysłać akt urodzenia do kedr :) jak dla twojego to gratulacje :em29:
 
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-19, 13:15   

wydra, ja wysylalam L4 + karta ze szpitala co macierzynski od kiedy i do tego akt urodzenia wiec to chyba wystarczy czy jeszcze gdzies indziej trzeba poslac?

[ Dodano: 2010-03-22, 12:22 ]
Dzis kurier przyjechał :em29:
 
     
Buurza

Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-28, 22:36   

Malenstwo co jest w tej wyprawce ?: )
 
     
#wydra 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 85
Skąd: Opolskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-29, 07:02   

Pampersy Ręczniki kocyk butelki śliniaczki oliwka i książka :)
 
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-29, 07:53   

a to ja mialam: 2x kocyk 1x ręcznik 3x sliniaczek, oliwka bambino, pampersy, butelka, kubek niekapek, 2x smoczek, i ten taki termos styropianowy na buteki. Książki nie dostalam :/
 
     
Buurza

Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-29, 08:43   

A te kocyki to takie przyzwoite czy byle jakie? :)
 
     
#wydra 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 85
Skąd: Opolskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-29, 09:59   

Kocyk ii ręczniki nawet nawet aha i jaj ważniejsze list z gratulacjami :P
 
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-29, 10:33   

Wychodzi na to, że JMD dba o dobre imie firmy pod tym względem i warto rodzić przy pracy na boku jako Biedronka :P
Denerwuje mnie tylko, że pewnie każdy dostał taką samą wyprawkę dla dziecka a u mnie w pracy swojego czasu były trzy osoby, które popracowały miesiąc i na L4 bo ciąża...
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-29, 10:50   

Bartosz, ja też tyle popracowałam ale moja ciąża była zagrożona i nie było mowy o pracy ... wcale nie żałuje przynajmniej dzidzius jest na świecie a gdybym dzwigała to nie wiadomo jakby się to zakonczyło .... szczerze to na sklepie nie ma za bardzo pracy dla cieżarnej bo wiadomo trzeba dzwigac nosic
 
     
Buurza

Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-29, 15:23   

Bartosz napisał/a:
Wychodzi na to, że JMD dba o dobre imie firmy pod tym względem i warto rodzić przy pracy na boku jako Biedronka :P
Denerwuje mnie tylko, że pewnie każdy dostał taką samą wyprawkę dla dziecka a u mnie w pracy swojego czasu były trzy osoby, które popracowały miesiąc i na L4 bo ciąża...



No i ...? Przecież to nie idzie z Twoich funduszy...co za naród. "WARTO rodzić przy pracy na boku jako Biedronka"?! Boże dzieciaku nie masz pojęcia ile potrzebuje noworodek. JMD samo sugeruje L4 jeżeli kobieta jest w ciąży. A zresztą nie Twoja brocha i już ...
 
     
#wydra 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 85
Skąd: Opolskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-29, 22:13   

Buurza napisał/a:
Bartosz napisał/a:
Wychodzi na to, że JMD dba o dobre imie firmy pod tym względem i warto rodzić przy pracy na boku jako Biedronka :P
Denerwuje mnie tylko, że pewnie każdy dostał taką samą wyprawkę dla dziecka a u mnie w pracy swojego czasu były trzy osoby, które popracowały miesiąc i na L4 bo ciąża...



No i ...? Przecież to nie idzie z Twoich funduszy...co za naród. "WARTO rodzić przy pracy na boku jako Biedronka"?! Boże dzieciaku nie masz pojęcia ile potrzebuje noworodek. JMD samo sugeruje L4 jeżeli kobieta jest w ciąży. A zresztą nie Twoja brocha i już ...


Dokładnie Bartosz będziesz ojcem to zrozumiesz a tak na serio co ciężarna zrobi ci na sklepie przecież sam paleciak ręczny jest za cięzki więc lepiej dla wszystkich jak ciężarna siedzi w domu i dba o małe niż snuje się po sklepie bo nawet na kasie nie może siedzieć za długo
 
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-29, 23:51   

Buurza napisał/a:
Bartosz napisał/a:
Wychodzi na to, że JMD dba o dobre imie firmy pod tym względem i warto rodzić przy pracy na boku jako Biedronka :P
Denerwuje mnie tylko, że pewnie każdy dostał taką samą wyprawkę dla dziecka a u mnie w pracy swojego czasu były trzy osoby, które popracowały miesiąc i na L4 bo ciąża...



No i ...? Przecież to nie idzie z Twoich funduszy...co za naród. "WARTO rodzić przy pracy na boku jako Biedronka"?! Boże dzieciaku nie masz pojęcia ile potrzebuje noworodek. JMD samo sugeruje L4 jeżeli kobieta jest w ciąży. A zresztą nie Twoja brocha i już ...


Czy Ty starcze, aby na pewno jesteś pracownikiem fizycznym w Biedronce? bo jeśli jesteś, to jednak nie rozumiesz do końca mojej wypowiedzi. Może za stary jesteś... ;)
Więc specjalnie dla Ciebie wytłumaczę jak dla "dzieciaka" :#)
A więc jeśli 3 ciężarne osoby zatrudnią się, do jednej biedronki i w podobnym czasie pójdą na L4 to sklep zostaje bez 3(!) pracowników a kochana rejonowa bądź rejonowy twierdzi, że nie zatrudni nowych osób bo i tak jest nas za dużo... :bu:
Poza tym tak się składa, że akurat doskonale wiem ile potrzebuje noworodek więc daruj sobie ten nie dojrzały uniosły przekaz. Co do funduszy JMD to mógłbym się bardziej rozpisać, ale dopiero co wróciłem z pracy i mam dość na dziś.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Buurza

Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-30, 09:06   

Bartosz napisał/a:

Czy Ty starcze, aby na pewno jesteś pracownikiem fizycznym w Biedronce? bo jeśli jesteś, to jednak nie rozumiesz do końca mojej wypowiedzi. Może za stary jesteś... ;)
Więc specjalnie dla Ciebie wytłumaczę jak dla "dzieciaka" :#)
A więc jeśli 3 ciężarne osoby zatrudnią się, do jednej biedronki i w podobnym czasie pójdą na L4 to sklep zostaje bez 3(!) pracowników a kochana rejonowa bądź rejonowy twierdzi, że nie zatrudni nowych osób bo i tak jest nas za dużo... :bu:
Poza tym tak się składa, że akurat doskonale wiem ile potrzebuje noworodek więc daruj sobie ten nie dojrzały uniosły przekaz. Co do funduszy JMD to mógłbym się bardziej rozpisać, ale dopiero co wróciłem z pracy i mam dość na dziś.




Nawet jeżeli się tak zdarzy że 3 nowo zatrudnione zajdą w ciążę ( raczej nie realne!). Zapierdzielaj za trzech za to Ci płacą synek!
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-30, 10:06   

U nas są 2 ciężarne + 1 macierzyński + 1 wychowawczy --- i nic sie nie dzieje :**
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo