Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
grafik pracy
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-27, 13:24   

Włodarz, to nie jest dla mnie wytłumaczenie
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-27, 14:26   

Włodarz, może taki pracownik potem jest zagrożeniem dla samego siebie lub sklepu jak pada z sił ?? i pamietaj oprócz pracy jest także dom !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-27, 14:30   

ja tylko odpowiedziałem na ten bandycki grafik inną inszością jest czy taki pracownik będzie wydajny. Nie będzie, nie powinno się tak układać grafiku ale nie znamy sytuacji na danym sklepie i czym spowodowane jest ułożenie takiego grafiku.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-27, 14:58   

żadna sytuacja nie ciągnie się tak długo żeby nie można było znaleźć innego rozwiązania
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-27, 15:09   

Włodarz, to skoro sam wiesz, że pracownik nie będzie wydajny, to żadna sytuacja na sklepie nie powinno dopuścić do tego co nie ??
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-27, 20:48   

Jedna sprawa, ze takie ulozenie grafiku to zwykle kure@#$wo, ale teksty, ze "jest jeszcze dom" pracodawca ma gdzies. Kodeks dopuszcza pewne rozwiazwiazania i pracodawca korzysta, a jak pracownik ma problem, ze musi pracowac to niech sie zwolni, nikt mu nie bedzie wtedy mowil, na ktora ma ustawic budzik.
 
     
#gregor 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 74
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-27, 21:21   

Albo niech bierze UŻ, albo opiekę nad dzieckiem znienacka. Kodeks też to dopuszcza A, że nie będzie miał kto pracować to niech się nie martwi, tylko pracodawca niech zatrudni więcej osób.
  Ocena JMP: 7/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-27, 21:38   

Tak, masz racje. Wiele rzeczy dziala w obie strony. Jeszcze jak pracowalam i ktos mi przynosil znienacka zwolnienie, czy bral uz, nigdy nie kazalam reszczcie zageszczac ruchow, bo wychodzilam z zalozenia, ze pracownik ma prawo chorowac. Jesli cos bylo nie zrobione, to tylko dlatego, ze pracodawca oszczedzal na etatach, a to juz jego problem. W takiej sytuacji pewnie sama pod koniec poszlabym na zwolnienie i miala w nosie, co zrobi skretynialy ks, ktory tak ulozyl grafik.
 
     
~Natalia76 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2014
Posty: 53
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-28, 20:53   

Dziekuje za odpowiedzi.Widze różne opinie tu.Ale postąpilam asertywnie ;) i zglosilam ten problem do kierownika rejonowego.Popatrzył na grafik i dzisiaj mialam dzień wolny.Nawet miał rozmowe z kierowniczką, która później była bardzo miła :) Grafik ulożony w celu zemsty.Bo wiele osoób miało dzień czy dni wolne ale ja jakos musiałam robić 8 dni pod rząd.Kierowniczka nie dzwoniła aby kogoś dać na zmiane, tylko ja byłam dostępna.
Ale jakoś mnie to nie obchodzi już.Mam wolne i już.POczytałm tu troszke i tak jak napisałam.Zglosiłam rejonowemu ;)
Podoba mi się tu jak napisano, że nie interesuje mnie że jest 10 pracowników a 10 jest na chorym.Prace pracownik ma wykonywać jaka mu przysługuje(swoją norme).A nie że ma pracować za dwie osoby, bo niema ludzi.To już jest problem kierownictwa.Pracownik nie jest robotem, aby na zawołanie robić podówjną prace.Mysle że dla kobiety to jest bardzo duża udręka
dziekuje za odpowiedzi
pozdrawiam
  Ocena JMP: 6/10
     
ekwador2011

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2016-08-18, 15:37   Grafik zmiany

Hey
Mam pytanie czy zmiany w grafiku powinny byc ustalane z pracownikiem czy ks moze r obic co chce nie wspominajac ze jest zmiana? A ja mozna zobaczyc w momecie zakonczenia przcy!!
_________________
czemu nikt nie widzi o sie dzieje
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-18, 16:48   

Nie może zmienić Ci grafiku jak nie ma Cię w pracy, ale jeżeli jesteś i nie powiadamia Cię o tym to tylko jego wola.
Kierownik powinien uzgodnić zmiany z pracownikiem, czy pracownik czegoś nie zaplanował ale nie jest to kontrolowane.
Różnie jest.
 
     
ekwador2011

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-18, 18:10   

No wlasnie u mnie tylko zastepcy ktorzy przejmuja obowiazki ks sie pytaja ale jak.wiadomo jest to bardzo rzadkie. Przez tego typu sytuacje zastanawiam sie nad tym by szukac innej pracy, poniewaz zmany sa zbyt czeste. Nigdy nie moge nic zaplanowac
_________________
czemu nikt nie widzi o sie dzieje
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-18, 18:16   

ekwador2011, a rozmawiałeś o tym z kierownikiem , czy zaczynasz rozwiązywać problem tutaj ?
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
ekwador2011

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-18, 19:15   

Probowalam ale argument ks jest moge bo jestem kier. Myslalam ze mi troche pomozecie ze i ja znajde jakis argument ktory mi pomoze ale to byl blad.
_________________
czemu nikt nie widzi o sie dzieje
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-18, 19:40   

Trudno jest pomóc komuś kogo sytuacja nie jest nam znana , są rożne sklepy , rożne załogi , każdy ma jakieś plany , problemy , życzenia i w tym wszystkim jest ks , który musi to ogarnąć . Jeden robi to lepiej , drugi gorzej a jeszcze inny używa takiego argumentu jak Twój . Myślę że takie sytuacje są indywidualne i tak też trzeba je rozwiązywać . Jedno Ci mogę poradzić , musisz walczyć o swoje bo nic łatwo nie przychodzi gdy pracuje się w grupie , na argument Twojego ks jest odpowiedź: wszystko działa w dwie strony i tak jak napisał Włodarz "bez pracowników nie ma kierownika" .
Życzę owocnych negocjacji :)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo