Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ilośc promocji i rabatów wydawanych z paragonem
Autor Wiadomość
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
Wysłany: 2016-07-01, 15:27   Ilośc promocji i rabatów wydawanych z paragonem

Czy wy też macie wrażenie że nasza firma łapie sie już wszystkiego i wpycha ludziom na chama jakieś rabaty promocje wraz z paragonem? klienci zaczynają besztać kasjerów że dostają paragon i mnóstwo jakiś powalonych papierków. Część klientów nawet nie chce zwracać na to uwagi tylko od razu prosi o wywalenie tego zbędnego papieru.
Jeszcze nie dawno były takie promocje pojedyncze a teraz drukują się po 3-4 karteczki i trzeba to dać klientowi który nie jest z tego zadowolony nic a nic. Ach zapomniałbym ciągle zapychająca się pamięć w drukarkach... kolejny debilizm.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-01, 15:33   

Swietny pomysl! Rabat na mleko byl ostatnio tak zachecajacy, ze gdybym mogla, zabralabym z 50 kartonow ;)
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-01, 15:36   

tylko 50? pfff mało byś na tym zaoszczędziła a ile msc w domu ci by to zajmowało :P jeszcze by cię terminy goniły i byś musiała się w tym kąpać :P
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-01, 15:42   

dzisiaj naliczyłam 5 "karteczek" :D , wczoraj była taka sytuacja : wręczyłam klientowi resztę 50zł wraz z tą masą papieru a on wściekły sru to wszystko do kosza :D , ja do niego : wyrzucił pan resztę i nastąpiło ogarnięcie no i trzeba było nurkować w koszu paragonów :D
racja Włodarz, gdzieś to wszystko pędzi , my się gubimy , klienci też a firma podbija ciągle nowe rozwiązania niekoniecznie dobre a na pewno chaotyczne i wprowadzające ogólny zamęt
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-01, 15:46   

każda firma orze jak może, widocznie taki sposób firmy na podniesienie koszyka i sprzedaży. ja nawet na to nie zwracam uwagi, a jak sie klient sadzi to proszę o przeczytanie ze zrozumieniem, bo na tych swistkach jest jasno i klarownie zapisane, co gdzie kiedy po co i dlaczego.
a co do pamięci drukarki to trzeba po prostu na przejęciu zmian wydrukować raport dobowy i wtedy się kasa nie przywiesi, w szczególności kasa nr jeden.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-01, 15:47   

Zwróćcie uwagę czy jak idziecie do innego sklepu z korpo czy nie, sieciówka czy nie czy tam też wam wpychają na chama milion jakiś bzdurnych rabatów wraz z paragonem? Ja się pierwszy raz spotkałem z takim czymś i uważam że to jest chory pomysł. Paragon potwierdzenie zapłaty kartą i tyle klient oczekuje a nie miliony papierków.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-01, 15:51   

ujmę to tak, do póki będzie niewiele skarg na biuro obsługi klienta to proceder będzie trwał dalej. pewnie ci u góry powiedzą sorry taki mamy klimat :D
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-01, 15:51   

właśnie brodacz1989, ja polecam klientom czytanie , bo zdarza się że przychodzą po promocji i upominają się o coś co powinni dostać a nie dostali i wtedy jest żal
 
     
@Sig

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 124
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-01, 15:57   

Co do dodatków do paragonów, to ja proponuję jedną, długą taśmę od razu zwiniętą w rulon. Zgodzę się natomiast z którymś przedmówcą że coś takiego to tylko w "biedronce" się spotyka. Tego typu rzeczy powinny mieć miejsce tylko jak na wskutek zakupu właściwego produktu klient dostaje jakiś unikalny kod, np do udziału w konkursie internetowym.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-01, 16:04   

Mamy takie coś jak platformę niech każdy z was siądzie i napisze co o tym myśli to może ktoś tam pójdzie po rozum do głowy. Ja dzisiaj wszystkich kasjerów pogoniłem niech piszą jakie są wrażenia z takich promocji. Jeszcze żeby to były jakieś super świetne promocje to byłoby ok ale sorry 50gr na kartonie mleka?
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-01, 16:12   

tak szczerze to wole już te wydruki z kasy niż słynna akcja węgla drzewnego na majówkę i skakanie codziennie po drabinie by plakaty zmieniac. nawet w największych minusach szukajmy malutkiego plusa :P
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-01, 17:03   

No dziś to się tyle nasuchala o tych wydrukach że jutro nie siadam na kasę wcale :P
  Ocena JMP: 5/10
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-01, 20:55   

A ja myślałem że biedra nie jest już w stanie mnie zaskoczyć swoimi coraz to "inteligentniejszymi" pomysłami. :szczena: Ależ w jakim błędzie żyję bo co kolejny pomysł to bardziej poroniony. :D
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-01, 20:58   

Fakt az strach pomyslec co bedzie nastepne :P
  Ocena JMP: 5/10
     
@amelka99 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Wrz 2012
Posty: 145
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-01, 21:22   

To jest chore...te tony karteczek .Efekt przeciwny od zamierzonego ludzie złoszczą się ze daje się im tyle makulatury razem z rachunkiem .Ten co to wymyślił chyba się nudził ...albo zadbał o to żebyśmy się nie nudzili sprzątając te papierki i wysłuchując żale klientów
_________________
”Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie!”
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo