Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pismo do Zarządu JMP
Autor Wiadomość
~witus89 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-27, 16:51   

zgadzam się z tym, że kierownik musi pokazać swoją pracą co oczekuje od kasjerów tylko, że kasjerzy nie powinni na głos mówić przed pracą " Jezu, ale mi się nie chcę" albo " tyle roboty więc idę na kasę " u mnie w sklepie u innych kierowników się tak zdarza, no to takie sytuacje mówią same za siebie.
  Ocena JMP: 9/10
     
#sekbea81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 61
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-28, 07:18   

3 lata byłam kasjerem i wiem jaka to ciężka praca. Wiem też że gdyby nie kasjerzy to nie miała bym kim zarządzać. Największym problemem w tej firmie jest brak szacunku i empatii. Ludzie, są leniwi kasjerzy i leniwi kierownicy, ale nie wrzucamy wszystkich do jednego worka. Jak można powiedzieć, że wszyscy kasjerzy nic nie robią? To niby jak te sklepy funkcjonują? Po za tym nie wiem jak wy ale ja cyrografu własną krwią nie podpisywałam i jak uznam, że za mało zarabiam to się zwolnię, a nie będę narzekać na innych. Po za tym ja decydując się na awans wiedziałam co mnie czeka i uważam, że nie mam prawa narzekać. Jak to się mówi "widziały gały co brały"
 
     
~promyczek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Wrz 2015
Posty: 43
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-28, 07:19   

U nas tez są takie sytuacje,na szczęście ja taka nie jestem.Przychodzę i robię swoją robotę,sama się nie zrobi.Dla tych którzy myślą ,,Jezu jak mi się nie chce'' pamiętajcie ,że za darmo nic nie ma ,za swoją pracę bierzcie kasę.Każdy wymaga od JMP bonów,podwyżek i premii ,od siebie też wymagajcie.
 
     
#sekbea81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 61
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-28, 07:27   

A dla wszystkich którzy uważają , że na kasie się nic nie robi to polecam usiąść na jedynce na wysokoobrotówce.
 
     
~promyczek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Wrz 2015
Posty: 43
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-28, 07:35   

sekbea81 napisał/a:
A dla wszystkich którzy uważają , że na kasie się nic nie robi to polecam usiąść na jedynce na wysokoobrotówce.


Na sklepie jak i na kasie idzie się narobić.Pracuję na sklepie wysokoobrotowym i wiem jak to jest,fakt wolę pracować na sklepie ale nieraz zdarzy się ,że usiądę na kasie nr 1, to też lubię.
 
     
#sekbea81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-28, 07:45   

A właśnie skoro kasa to taki odpoczynek to dlaczego jest taki bunt przy obsadzaniu jedynki ?
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-28, 08:44   

sekbea81 napisał/a:
3 lata byłam kasjerem i wiem jaka to ciężka praca. Wiem też że gdyby nie kasjerzy to nie miała bym kim zarządzać. Największym problemem w tej firmie jest brak szacunku i empatii. Ludzie, są leniwi kasjerzy i leniwi kierownicy, ale nie wrzucamy wszystkich do jednego worka. Jak można powiedzieć, że wszyscy kasjerzy nic nie robią? To niby jak te sklepy funkcjonują? Po za tym nie wiem jak wy ale ja cyrografu własną krwią nie podpisywałam i jak uznam, że za mało zarabiam to się zwolnię, a nie będę narzekać na innych. Po za tym ja decydując się na awans wiedziałam co mnie czeka i uważam, że nie mam prawa narzekać. Jak to się mówi "widziały gały co brały"

Zgadzam się w całej rozciągłości :yeah:
 
     
~promyczek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Wrz 2015
Posty: 43
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-28, 08:56   

sekbea81 napisał/a:
A właśnie skoro kasa to taki odpoczynek to dlaczego jest taki bunt przy obsadzaniu jedynki ?

Wyścig szczurów albo wyróżnienia ten lepszy,ten gorszy....
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-04-28, 16:24   

sekbea81 napisał/a:
A właśnie skoro kasa to taki odpoczynek to dlaczego jest taki bunt przy obsadzaniu jedynki ?


No bo na jedynce to trzeba siedzieć, siedzieć i siedzieć, a tak jak jest się na sklepie to można pogadać itd. poza tym najgłośniej krzyczą ludzie leniwi bo na kasie to trzeba pracować a nie szwendać się po alejkach.
  Ocena JMP: 6/10
     
#alekss187 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Mar 2016
Posty: 76
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-28, 17:47   

U mnie na Biedronce jest tak że jak się jest na 1 i 2 to schodzi się tylko na przerwę, taki mamy ruch.
  Ocena JMP: 5/10
     
@sebcio

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 157
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-29, 05:48   

U mnie tak samo, ja nawet mówię że 1 to nie kasa ale front :)
 
     
#Master


Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 97
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-27, 23:21   

Jak tam ? Nadeszła odpowiedź zarządu na pismo w sprawie podwyżek?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo