Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wizyta jakiegoś guru biedronkowego
Autor Wiadomość
Zniesmaczony 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 6
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-14, 11:33   

Na moim regionie - RUDA, była grupa papieży z Portugalii jakiś miesiąc temu. KO wyznaczyli trasę wycieczki (sklepy, na które chce ich zabrać) i jeździli. Wizytacje po 10-20 minut, dosłownie. Przy samej wizycie Panowie nie zwracali uwagi praktycznie na nic. Uśmiechnięci, zajęci sami sobą, czasem na to rzucili okiem.
Jeśli chodzi o same przygotowania do w/w wizytacji to większego cyrku dawno nie widziałem. Marzec - święta, koniec kwartału, na kilku sklepach dowalili dużymi wyprzedażami NF - to dodatkowe godziny zarówno dla sklepów, które pakowały kosmiczne ilości NF, jak i dla sklepów, które miały ten śmietnik sprzedać.
Nerwówka, niepotrzebne zgrzyty KO-KR-KS, pucowanie kafelek na kolanach, wywożenie z magazynów palet w depozyt, bez obciążenia w pośpiechu na byle jakie sklepy.
O dziwo Panowie podczas tourne z KO postanowili zboczyć z trasy i wjechać na sklep na osiedlu obok, który wygooglowali, ale nie był w planie KO - dla mnie super, chciałbym widzieć jego minę.

Podsumowując. Takiego syfu jak długo pracuje nie widziałem. W tydzień rozwaliliśmy cały grafik, cały zapas godzin, nabiliśmy kosztów, bo przez ściąganie i przedłużanie ludziom godzin przez KR podczas nieobecności KS nikt nie kontrolował planu...

Pozdrawiam.
_________________
"Nobody's perfect. My name is Nobody."
 
     
gaga

Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 2
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-14, 14:50   

U nas byli w zeszłym tygodniu. Przyjechali, przeszli po sklepie i pojechali. Wszystko bez zapowiedzi. I tak powinno być.
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-14, 20:44   

gaga napisał/a:
U nas byli w zeszłym tygodniu. Przyjechali, przeszli po sklepie i pojechali. Wszystko bez zapowiedzi. I tak powinno być.



Dokładnie tak powinno być !
  Ocena JMP: 5/10
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-15, 08:01   

A u nas ślepka wylizać a trawa malowana na zielono a oni mimo zapowiedzi nie przyjechali. Dziewczyny do rana żeby błysk zrobić ;/
Teraz to samo, jazda od tygodnia. Ciekawe czy raczą przyjechać i pochwalić??

[ Dodano: 15-04-2016, 08:02 ]
Ale osobiście uważam że powinni przyjechać w czasie gdy jest dostawa, mnóstwo klientów i tradycyjny rozpiździel
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
~wiki08

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-15, 10:12   

głupia mentalność naszych KR bo każą nam niemal na głowie stawać bo ktoś ma być na sklepach niech przyjadą i zobaczą prawdziwą pracę w tych obozach pracy jak dwoimy się i troimy żeby wszystko ogarnąć, a jak zwykły dzień wygląda nie będą mieć okazji zobaczyć, nic więc dziwnego że 13-tki nie ma bo widzą że sklepy wyglądają obrazkowo więc mamy na wszystko czas spokojna praca na light-cie więc pensja nam czarnym wystarczy
CZARNI - pracownicy Biedronek takie sformułowanie usłyszałam kiedyś od KR(na szczęście już nim nie jest) tak nas widzą ci nad nami :#)
 
     
madlein 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-15, 11:45   

Wczoraj byli w Sanoku, tak twierdzi nasza KR. Sprawdzali włoską promocję, czy wg mapki, warzywniaku ponoć do spodu, zamówienia na mięso, Italia - chłodnia, NF...
Mieliśmy wszystkie podkłady cenowe wymienić na nowe na całym sklepie. Wszyscy po 12 godzin w pracy i jeszcze hasło "oni ruszają się jak muchy w smole". Dwa tiry dostawy.... Porażka...A PL w przyszłym tygodniu to aż się boję... :szczena:
Dzisiaj mają być u nas...
Jeszcze KS nie dzwonił ani smska nie wysłał...
Ciekawa jestem :P
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-15, 12:36   

Jakby chcieli zobaczyć "szarą rzeczywistość" to by się nie zapowiadali, zejdźcie na ziemię i przestańcie za wszystko winić naszych. ;]
 
     
#sekbea81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-15, 13:03   

madlein, już widzę jak jakiś Portugalec czyta naszą polską mapkę i zamówienia sprawdza...
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-15, 15:19   

Cytat:
madlein, już widzę jak jakiś Portugalec czyta naszą polską mapkę i zamówienia sprawdza...


No ależ oczywiście że to jest jedna wielka ściema, ja na swoich sklepach portugalców miałem już kilka razy, wizyta do 20 minut, uśmiechy, spojrzenie na półki i to wszystko, poprostu KR chcą wam mózgi wyprać.
  Ocena JMP: 6/10
     
#sekbea81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-15, 20:16   

No i nie przyjechał i cały cyrk psu w d... ;(
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-15, 20:21   

sekbea81 napisał/a:
No i nie przyjechał i cały cyrk psu w d... ;(


Jak to zwykle bywa pewnie gdzieś zabalowali i olali sklepy:) Dopóki hajs się zgadza to ich wizyty oprócz wcześniejszego szału nic nie znaczą.
  Ocena JMP: 6/10
     
@kachen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 393
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-16, 12:34   

Co jakis czas jest fama ze ktos jeździ i trawę mamy malować na zielono hehe..o chodzi pewnie o to żeby spiac sie i sklepy doprowadzic do ładu i o nic wiecej
  Ocena JMP: 10/10
     
jaszczurka

Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 6
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-19, 10:10   

A do mnie dojechali dyrektorzy nad dyrektorami ,godz 15 i ;UJRZELI PANOWIE JAK WYGLADA PRACA O TEJ PORZE !!!! a i dostawa w trakcie rozładunku ... I NIKT Z ODWIEDZAJACYCH DYR. NIE ZAPYTAŁ SIE ; W CZYM MOGE POMÓC ??? - a moze z grzecznosci nie chcieli mi przeszkadzac robieniu pieciu rzeczy naraz !!!
>:D
 
     
#sekbea81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 61
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-19, 10:56   

No i chwała i dziękczynienie za to że zobaczyli zwyczajowy burdel w kropki :D
 
     
onille123

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-19, 14:00   

U nas afera bo jezdzili. Sklep pod linike a oni nas olali i nawet nie przyszli. Tydzień szykowania hehehee
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo