Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2011-02-19, 20:39
konsekwencje za wynik TK
Autor Wiadomość
zakrecona

Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 15
Wysłany: 2011-02-19, 20:13   konsekwencje za wynik TK

czy jest mozliwosc by za wynik TK kasjer czy kierownik otrzymal upomnienie, nagane, brak premii?? czy to groźba? chyba tak


//-----------------
przeniosłem do działu "Tajemniczy Klient"
Bozdrawiam
Bartosz
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-19, 20:16   

zakrecona, kierwonik tylko moze dostac po uszach i tyle. kasjer jesli mu to udowodnia, to jest mozliwe ze dostanie np naganne za nie wywiazywanie sie ze swoich obowiazkow. brak bremii to odczuwa zaly zespol jesli zle wyjdzie wynik.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-19, 20:32   

U mnie kiedys było ze był wynik 30 %TK bo kasjer cos tam odburknoł nie miło do klienta,a KR wie zawsze za co jest zły wynik, pracownik został przeniesiony na inną biedronke i został w pracy pod warunkiem że nie dojdzie do takiego czegoś już. Jeśli by znów cos takiego było to wylatuje od razu.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-02-19, 20:36   

KR-owcy ufają raportowi TK i jeśli TK źle oceni zachowanie pracownika, to kasjer oberwie po uszach. Jest to sprawdzona informacja z dwóch sklepów.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
~pinoczet

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-20, 11:47   

U mnie na sklepie TK 63%. KR nie wierzy co on tam wypisał była w ten dzień u nas i nie zgadza się z tą opinią.Sprawdza to ale i tak premi nie dostaniemy. W zeszłym miesiącu(Grudzien)syf na sklepie bo przed świętami był i dostaliśmy lepszą ocene niż teraz:(
 
     
bouli16479

Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-20, 16:08   

nie nie może ,tk jest po to,żeby sprawdzić jak klient odbiera nasz sklep,jeśli jest dobrze to zostaniemy nagrodzeni,jeśli nie to trzeba zrobić coś w kierunku tego ,aby te warunki poprawić,ale nie karając !!czy kara mobilizuje????Kiedyś wynik tk przychodził na sklep 1 każdego miesiąca,a teraz ok 3,4!!a dlaczego?a dlatego,że kr robiąc karty pracy,za wynik tajemniczego klienta jak był zły nie dawał premii,teraz nie zna wyniku!Firma ma zasadę,że nie wolno za to karać,lecz niektórzy kr niestety to robią!!Jedynie jak zły wynik ok 50,60 powtarza się 3 razy to na sklep może przyjechać specjalna komisja i stwierdzić,czy faktycznie jest tak tragicznie!!!

[ Dodano: 2011-02-20, 16:11 ]
sposób,zgodz się na naganę,tylko,żeby pisało tam za zły wynik tajemniczego klienta????to kr będzie miał pozamiatane.
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-20, 18:51   

u nas wcześniej wynik był znany ok 17 każdego miesiąca ( w danym miesiącu np. za kwiecień znaliśmy wynik ok 17 kwietnia), a teraz dopiero 5-10 następnego miesiaca-np za kwiecień -wynik 5-10 maja. I dziwnym zbiegiem okoliczności jak mamy małe PL to wynik TK jest słaby , a jak mamy duże PL to wynik TK jest dobry lub bardzo dobry. ;/
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
zakrecona

Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-21, 11:52   

zgadzam sie z wami kr nie moze wystawic naganany za wynik tk bo to jest bezpodstawne to jest tylko ocena klienta Kr nie ma prawa za to wsytawic nagany, a jesli dochodzi do tego iz mowi sie ze za tk grozi nagana czy utrata premii to jest to mobing!!!!
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-21, 12:01   

może wlepic naganne ja udowodni. np kajser nie mial identyfikatora (na kamerze da sie sprawdzic)polejny ppkt kasjer nie sprawdzil wozka, oraz nie powiedzial dziendobry itp, - to jest nie wywiazywanie sie z z swoich obowiazkow, za co jest naganna !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-21, 21:07   

Zgadzam się z Tobą DarkSide może wlepić nagane, zabrać premie, u mnie tak było na innej biedronce, jak pisałam w innym poście wyżej, więc ma prawo :)
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-22, 00:23   

ale nie ma prawa ukarac za to samo 2 razy czli albo nagana albo brak premii. pozdrawiam
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-22, 09:51   

No dwie kary za jedno może i nie koniecznie, ale chodzi tu o to że móc moze za to ukarać :)
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-22, 10:09   

wlasnie- sprawiedliwosc!!!!!!!!!!!!!!- sedzia ma racje nawet gdy jej nie ma
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-22, 11:32   

Cytat:
może wlepic naganne ja udowodni. np kajser nie mial identyfikatora (na kamerze da sie sprawdzic)polejny ppkt kasjer nie sprawdzil wozka, oraz nie powiedzial dziendobry itp, - to jest nie wywiazywanie sie z z swoich obowiazkow, za co jest naganna !!


No nie wiem czy da się sprawdzić, kamery pamiętają 2 ostatnie tygodnie, nie wiem jak na innych sklepach ale u nas TK jest w dniach 1-15 każdego miesiąca i nie ma możliwości sprawdzenia, jeszcze się nie zdarzyło co by był później .^.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-22, 11:44   

alutka napisał/a:
2 ostatnie tygodnie,

u nas o wiele dłużej ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo