Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BOP to Biuro Zwalniania Pracowników
Autor Wiadomość
@pc 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-07, 10:25   

kluq, bo u Ciebie piegusek nie nacykał fotek na magazynie i nie przesłał do operacyjnego ...czy gdzie on tam powysyłał :)
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-07, 17:23   

To fakt. Ale mamy jednego co podpierdala na pracowników więc tylko czekać aż zacznie coś więcej.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@misia27 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Wrz 2013
Posty: 120
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-09, 17:15   

Złożyłeś skargę i ........... zrobili coś tym ???
_________________
Wszystko zależy od nas samych
 
     
~rodzic 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Paź 2015
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-15, 09:11   skargi pracownikow w bop

u nas byla sytuacja w zeszlym roku ze kasjer( nie kasjerka tylko kasjer) jedyny na sklepie napisal do bopu ze jest wykorzystywany przez dziewczyny do najciezszych prac ( czyli np wjechanie ziemia jak byla,przy jak teraz promocji wiosennej sportowej byly rowerki i hantle ze mial jako facet powrzucac je w kosze,no fakt do dzwigania tych ciezszych rzeczy a dziewczyny robily reszte).....po jakims czasie przyjechal pan BOP i z kazda z nas rozmaiwal ze dostali informacje "nie zdradzi od kogo bo to bylo ANONIMOWE"zgloszenie :) ze wykorzystujemy jednego z chlopakow do pracy.fajnie to wszystko brzmialo biorac pod uwage ze pracowal tylko jeden chlopak,po czym sie zwolnil twierdzac ze to za ciezka praca i on juz tak dluzej nie moze.dodam ze mial dosc porzadna mase ciala,nie rzadne chucherko ....i to bylo dla nas jasne ze ty bierzesz te ciezsze a my robimy warzywa,chlonie,wody,soki,slodkie i chemie no ale
nam sie oberwalo za rzekomy mobing,oczywiscie wpis do pamietnika- nie pomogly tlumaczenia ze to przeciez normalna praca a nie mobing jak mu bylo za ciezko mogl powiedziec ze nie chce albo usiasc na kase prawda? przeciez jak mial wolne to my robilysmy to samo i jakos mobingiem tego nie nazywamy...

w kazdym razie mimo ze anonimowo to w tym przypadku wszystko sie wydalo.
  Ocena JMP: 7/10
     
zuzanna2016 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Kwi 2016
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-19, 09:24   BOP to kpina

ObózPracyJMD napisał/a:
DarkSide napisał/a:
....bo jakiś powód musiał być.

Wystarczającym powodem zwolnienia było zgłoszenie skargi na KS do BOP.
KS i KR + KO w ten sposób zamiatają kłopoty pod dywan
Tak działa BOP: żadnej dyskrecji, żadnej chęci zbadania skargi, tylko rzucanie ofiary na pożarcie lwom
W mojej biedronce było już chyba 4 lub 5 kontroli i co z tego,nie zmieniło się zupełnie nic,wręcz przeciwnie jest jeszcze gorzej jak było.Pani KR i KS to jedna ręka więc ratuje jej tyłek za każdym razem.Najbardziej szokujące jest to że pomimo tylu skarg na KS nikt nie zrobił z tym porządku.Sama osobiście zostałam ukarana za coś czego nie zrobiłam(pomówienie o zgłoszenie do BOP).Kara wyglądała następująco-pani KS przekabaciła wszystkich ZK oprócz jednego wyjątku żeby wystawić mi taką a nie inną ocene co za tym idzie z nagrodą roczną mogę się pożegnać i z podwyżką stażową również.Niedawno była kolejna kontrola,niestety jestem na L4 więc nie mogłam w niej uczestniczyć.Doszły mnie również słuchy że jeden z ZK Powiedział że moje zwolnienie to lipa(mam schorzenie krążków miedzy kręgowych w połączeniu z dyskopatią i wypuklinami między kręgowymi po prawej stronie stwierdzonymi przez neurologa po wykonaniu tomografi)Jest mi bardzo przykro z tego powodu,Ze ktoś potrafi ocenić sytuację i osobę nawet nie zagłębiając się w to co tak naprawdę się dzieje.Człowiekowi żyć się odechciewa z bólu a tu jeszcze słyszy coś takiego.Tak więc zmierzając do końca BOP nie robi absolutnie nic i zastanawiam się poważnie czy sprawy nie zgłosić do PIP lub nie skontaktować się z mediami.

[ Dodano: 2016-04-19, 09:34 ]
Przypomiał mi się bardzo istotny fakt,mianowicie poczytałam ostatnio o naszej pani KR i okazało się że owa pani była skazana prawomocnym wyrokiem sądu i nadal pracuje w firmie na tym samym stanowisku.Co o tym sądzicie?Czy taka osoba powinna nadal pracować
_________________
zuzanna2016
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-19, 13:38   

zuzanna2016 napisał/a:
zastanawiam się poważnie czy sprawy nie zgłosić do PIP

już dawno powinnaś to zrobić. :em29:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-19, 16:47   

zuzanna2016 napisał/a:
Przypomiał mi się bardzo istotny fakt,mianowicie poczytałam ostatnio o naszej pani KR i okazało się że owa pani była skazana prawomocnym wyrokiem sądu i nadal pracuje w firmie na tym samym stanowisku.Co o tym sądzicie?Czy taka osoba powinna nadal pracować


Nie wiesz za co została skazana i czy to na pewno prawda, poza tym jeżeli wykręca takie wyniki jakie chcę góra to nie ma dla nich to kompletnie żadnego znaczenia.
  Ocena JMP: 6/10
     
~kita 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 27 Lis 2012
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-20, 11:49   

A witam ja bym radziła z mediami bo pip u nas tez był na kontrol i wszystko było ok ;( reka reke myje niestety
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-20, 12:00   

Ta od razu list do prezydenta i MON-u. >:D
  Ocena JMP: 6/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-04, 10:47   

kita napisał/a:
A witam ja bym radziła z mediami bo pip u nas tez był na kontrol i wszystko było ok ;( reka reke myje niestety



Albo było naprawdę OK ,albo nie mówiliście prawdy do PIP. W Kielcach i okolicach Szczecinka ludzie mówili co jest i tam PIP potwierdził mobbing.

Odnośnie BOP


[ Dodano: 2016-07-04, 11:11 ]
url=https://postimg.org/image/c97t8ar1d/][/url]image hosting above 5 mb

[ Dodano: 2016-07-04, 11:13 ]
w temacie BOP polecam Akapit od zdania punkt kontaktowy dla pracowników bez ......

picture uploaderSPOWIEDY PRACOWNIKA BOP I KUPCA W JMP

[ Dodano: 2016-07-04, 11:16 ]
upload an image

[ Dodano: 2016-07-04, 11:18 ]
PARAFRAZUJĄC "MAM CIEKAWSZE MAILE I NIE ZAWAHAM SIĘ ICH UŻYĆ"-to tak na marginesie i do raportu na biurko na poniedziałek :) dziękuję też, przyjacielowi za ich udostępnienie,dzięki P.

dalsza część spowiedzi pracownika BOP na https://www.stowarzyszeni...t/view/139/100/

[ Dodano: 2016-07-04, 11:25 ]
UPs i chyba tam są jakireś zarzuty wobec związku w składzie w którym zarząd stanowią KR i KO, bo tylko oni i forum pracownicze może zasiadać do rozmów reprezentując interesy pracownicze
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-04, 13:09   

No piękne kwiatki. :szczena: :szczena: :szczena: I mówcie dalej że BOP jest dobry i cacy.....ech
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-04, 13:15   

DarkSide napisał/a:
No piękne kwiatki. :szczena: :szczena: :szczena: I mówcie dalej że BOP jest dobry i cacy.....ech


Poczytałbyś jak pan K. jechał z polecenia S do miasta Ł wysłać anonim tobyś oczy zrobił DarkSide.
 
     
~kret410

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-04, 19:50   

Brawo Kupiec ;)
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
2 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-07-04, 21:57   

Czy ktoś zwrócił uwagę kiedy to zostało napisane? Fakt faktem nie poprawiło się na lepsze ale autorowi należy się
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-04, 22:00   

tak kostuch, Rob już kiedyś wklejał taką "spowiedź" , tylko nie pamiętam czy to było to samo a nie mogę tego odnaleźć na forum
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo