Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
tajemniczy klient
Autor Wiadomość
@TajemniczyK 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-16, 18:07   

gosiaj napisał/a:
A ja słyszałam że TK jest nie zgodnie z prawem i mam nadzieje że go zlikwidują


Hahaha ... nieźle :p
Trybunał konstytucyjny prawie jak tajemniczy klient :D
  Ocena JMP: 5/10
     
beti12

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 4
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-07, 14:56   

Informuje, iż wizyta w sklepie Tajemniczego klienta i wpływ jego kontroli na premię jest niezgodna z obowiązującymi normami.Albowiem wynik kontroli zgodnie ze statusem federacji zrzeszającej,, tajemniczych klientów" nie ma na względzie karania pracowników, czy też szukania oszczędności finansowych i odbierania im premii. Zaręczam, że nikt z kierownictwa Biedronki na Waszą prośbę na piśmie nie uzasadni Wam, iż z tego powodu nie dostaliście premii, jeżeli tak zrobi to, przysłowiowo jest ,,ugotowany. Żądajcie, jeżeli plan sprzedaży został wykonany, a nie dostaliście premii uzasadnienia tego na piśmie. Wtedy Sąd Pracy i Wam zwrócą i podejrzewam, że ,, głowy polecą. Warto też dodać,że ów tajemniczy klienci są brani z tzw. ,,łapanki" np. na OLX, co prawda na umowę zlecenie, ale nie rzadko nie otrzymują oni z początkiem nowego roku formularzu PIT, więc wtedy tym bardziej ich praca jest nielegalna. Pamiętajcie pracujecie o Umowę o Pracę nie na Umowę zlecenie więc więc podlegacie pod Kodeks Pracy który jest Ustawą i ma większą moc niż przepisy wewnętrzne.
Poczytajcie fora na temat tajemniczego klienta oraz instytucji ich zrzeszających. Wiem, że ciężko samemu iść do Sądu, ale kwity zbierajcie ja zrezygnujecie z pracy albo Was zwolnią wtedy do Sądu.
Założę też nowy temat o tzw. zakupie kontrolowanym. Polecam
 
     
DarkPrinc 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 15
Skąd: Planeta Ziemia
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-23, 22:33   

Jakiś czas temu miałem przypadkiem przyjemność porozmawiać prywatnie z osobą podającą się za TK. może opiszę całą sytuację.
było to gdzieś we wrześniu, miałem wtedy dzień wolny i poszedłem na krótki spacer. idąc sobie napatoczył się pan w średnim wieku (bardzo uprzejmy) twierdzący że jest ankieterem z firmy xx i szuka osoby w moim wieku do przeprowadzenia anonimowej ankiety o jakiś tam produktach. Ja za bardzo czasu nie miałem więc próbowałem się wymigać lecz Pan ankieter bardzo nalegał twierdząc że od rana robi te ankiety i już tylko została mu jedna osoba, a ja jestem odpowiednim kandydatem. Ustaliliśmy że jak za 2 godziny nikogo nie znajdzie to ja przyjdę i tą ankietę zrobię (ankieta anonimowa lecz nagrywana głosowo wyrywkowo dla autentyczności). No i tak facet się kręcił przez te ponad 2h.
Po zrobionej ankiecie zaczęliśmy taką luźną rozmowę:
Ja: No to Pan już chyba prosto do domu jedzie skoro komplet ankiet
TK: A gdzie.... Firma wcisnęła mi jeszcze dziś 2 biedronki do sprawdzenia....
Ja: Oooo a o co chodzi jeśli można wiedzieć?
TK: Wie Pan no bo my robimy dla Biedronki takie badania standardów na sklepach...
No i tak rozmawialiśmy jeszcze chwilę, ja się nie przyznałem że jestem pracownikiem żeby trochę za język pociągnąć. Pan ankieter zwierzył mi się do tego stopnia, że pokazał mi wypełnione arkusze z kontroli sklepów z mojej okolicy z kilku dni!
Z tej rozmowy i z arkuszy wnioskuję że w znakomitej większości kontrole przebiegają pozytywnie i wyniki nie do końca pokrywają się z jakie przychodzą na sklep. Z arkusza sklepu gdzie wtedy pracowałem wychodziło 100% ok a na sklep przyszło że podłoga była brudna i coś tam jeszcze. Jeszcze jedno, z tego co się dowiedziałem to dany ankieter nie wraca na dany sklep co najmniej 3-4 miesiące przynajmniej w tej firmie co ten Pan był zatrudniony. To taki wielki skrót ze spotkania Tajemniczego Klienta z Tajemniczą Biedronką:)
_________________
"Nadzieja daje nam siłę, dzięki niej tu jesteśmy. Tylko ona pozostaje kiedy wszystko inne przepada"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo