Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zakup kontrolowany pomysły naszych tajniaków
Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-24, 15:57   

Związek zawodowy Solidarność wniósł na ostatnim spotkaniu o dokładną procedurę zakupu , by nie było nadużywania prawa, jak w przypadku przeklejania kodów. Podobnie jest w przypadku takich nadużyć jak pakowanie pasty do zębów w rurę odkurzacza, ktoś widział taki przypadek u normalnego złodzieja? By kupił odkurzacz za 140 zł a włożył w rurę pastę? odpowiedż pracodawcy była lakoniczna,. Będziemy walczyć!!!! I o podwyżki na rok 2016 i premię za absencję dla wszystkich pracowników oraz o zmianę wizyty TK> JEST PODJĘTA DECYZNA NA PREZYDIUM KRAJOWEGO SEKRETARIATU BANKÓW ,UBEZBIECZEŃ I HANDLU. BĘDZIE AKCJA ZE WSPARCIEM REGIONÓW KOMISJI KRAJOWEJ, TE ŚWIĘTA JMP ZAPAMIĘTA NA DŁUGO!!!!!!! I PRZYDA SIĘ PIŁA DO KAJDANEK :) BO BĘDZIE NAS TRZEBA SIŁĄ ODCZEPIĆ.PORA SŁUCHAĆ TO CO MÓWIĄ PRACOWNICY :boks:
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2015-11-24, 20:06   

Mam nadzieję, że jak dostaną taką antyreklamę to się czegoś nauczą. :D Trzymam kciuki za powodzenie akcji reklamowej naszej "wspaniałej" jmp.
 
     
~pinoczet

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-25, 11:41   

U mnie na sklepie mielismy fajnego ochroniarza,ale od jakiegoś czasu po zmianie kierownika ochrony to on pilnuje pracowników biedronki a nie złodziei.Lepiej złapać kasierke jak jej sie nie nabije przez przypadek serek topiony niż zlodzieja co płyty z grami wynosi !!!!

[ Dodano: 2015-11-25, 11:43 ]
Grzebie nam w papierach bo go złapaliśmy,a on bo szef mu każe,i po co mu to!!!
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-11-26, 11:34   

Ważne! Zaglądajcie też w wózku pod ulotki reklamowe bo potrafią tam wrzucić pudry do twarzy te w okrągłych płaskich i przezroczystych pudełeczkach oraz kredki do oczu i tusze do rzęs :szczena:
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-11-26, 15:24   

bez jaj, powinno być tak, że czerwone koszyki zostawiamy przed kasą, a wyjechać mogą tylko te duże. W nich ciężej coś ukryć i o wiele łatwiej zobaczyć, jak coś jest schowane. A na samym dnie czerwonego, przy samej podłodze, czasami można przeoczyć taką pierdołę.
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-26, 16:10   

Jak ktoś ma czerwony koszyk i wyjeżdża mi nim za kasę to grzecznie proszę żeby go przed kasą zostawić i tyle :)
 
     
~blacki

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 28
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-28, 15:49   

Witam , ostatnio wózki kontrolne są naprawdę uciążliwe , bo nie dość że święta idą i wzmożony ruch to jeszcze oni życie utrudniają np. kartony z zabawkami i puste pole obok -tyle idzie tam włożyć że niech się udławią tym swoim Chlubnym zakupem. Ale cóż uczymy się na błędach i uważamy :rool: . Pozdrawiam
 
     
Ży

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-28, 16:56   

czerwone koszyki może i można prosić o zostawienie przed kasa,o ile się go zauważy. U nas mają nową metodę,pyta Cię o papierosy,Ty szukasz a on w tym czasie przepycha koszyk (ze spuszczoną rączką) nogą za linię kas i jeśli wcześniej nie spojrzałaś/eś w lustro albo nie masz tego lustra to niestety wtopiony koszyk...
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-29, 20:25   

Wiecie jak dowalić zbyt nafdgorliwym pracownikom ochrony.......... ja wiem...............
A niech zgłosi klient ,że nie nosi identyfikatora i jest chamski muszą zareagować np odpisać na mail.Albo zgłosić że publicznie ubliża pracownikom.......... metod jest wiele ......jak Kuba Bogu.................

[ Dodano: 2015-11-29, 20:27 ]
Mariano napisał/a:
bez jaj, powinno być tak, że czerwone koszyki zostawiamy przed kasą, a wyjechać mogą tylko te duże. W nich ciężej coś ukryć i o wiele łatwiej zobaczyć, jak coś jest schowane. A na samym dnie czerwonego, przy samej podłodze, czasami można przeoczyć taką pierdołę.


Jak najbardziej się z tym zgadzam. Tym bardziej , że kasjer sprzedawca jest od prawidłowego kasowania a nie ochrony od tego jest pracownik ochrony. Niech zrobią jak w LIdlu skoro się na nim wzorują ........... wózek przed kasę po stronie kasjera
 
     
~Yagoda 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Kwi 2015
Posty: 36
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-12-01, 22:07   

U nas od pażdziernika na zakupie kontrolowanym namiętnie kładą coś pod zgrzewkę z mlekiem lub w znicze- kapliczki.
_________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne mają raj na ziemi;)
 
     
@bognar 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 126
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-03, 18:59   

u mnie kierowniczka jak robiła mi zakup kontrolny to specjalnie wzieła małą zgrzewkę napoju zrobiła palcem dziure na środku i włożyła do środka lizaka. miałem 4/5 :/
  Ocena JMP: 8/10
     
beti12

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-07, 14:47   zakup kontrolowany, a Wasze PRAWA

Żeby było jasne, Nie Ma ,, zakupu kontrolowanego", jeżeli zdarzy się ( a zdarzy się ) że osoba podstawiona coś takiego zrobi jak będziecie na kasie i niezależnie, czy to będzie osoba prywatna, pracownik JM, ochrona, wzywajcie z własnego telefonu Policję informując, że macie sprawcę kradzieży ( warunek musi wyjść poza linię kas). Nie ma tłumaczenia się zakupu kontrolowanego, żadne przepisy na to nie zezwalają, a tym bardziej , że jak przegapicie coś w koszyku to zabiorą Wam premię. Jak taki gość przyzna się nawet , że był to zakup kontrolowany, wzywajcie Policję ( w sumie każdy tak może powiedzieć. I ręczę nie przedstawi on Policji żadnych podstaw prawnych na takie działanie. Powinien zostać o ukarany mandatem lub jeżeli działa z ramienia firmy powinien być skierowany wniosek do Prokuratury o przekroczenie uprawnień.
Jeżeli z powodu tzw. kradzieży kontrolowanej utraciliście premię, żądajcie tego na piśmie. jeżeli kradzieży kontrolowanej dokonała osoba prywatna ( podstawiona) sprawa jest jeszcze prostsza , wzywacie Policję i niech się tłumaczy, że wykonuje pracę zleconą ,bez zapłaty.Jeżeli osobą okaże się pracownik JM lub ochrony niech pokaże takie zadanie w zakresie obowiązków.
A teraz przepisy JM w tym względzie - każdy z pracujących powinien to znać !!!!!!!!!!!!!
Przepisami wewnętrznymi dopuszcza się tzw. ZAKUP PRÓBNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przeinaczony na kontrolowany !!!!!!!!!!!
przewiduje on możliwość dokonania zakupu próbnego przez pracowników JM lub osób wyznaczonych w CELU !!!!! cyt. SZKOLENIOWYM !!!!!, I nikt nie może Wam zabrać za to Premii !!!!!
Osoba wykonująca Zakup Próbny w żadnym razie ani przypadku, nie może wyjść poza linię kas (powinna zwrócić na uwagę kasjerowi zaraz po podliczeniu), jeżeli wyjdzie poza linię kas, jest to kradzież, lub przekroczenie uprawnień takiej osoby. I wzywamy Policję !!!!!!!!!
Oni uczą nas, to nauczmy też ich !!!!!!!
Ku Waszej wiadomości polecam mój post w dziale Tajemniczy klient z dn. dzisiejszego
nie dajcie się !!!!!!
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-09, 09:39   

A Ty, dzwoniłaś już na policję, gdy robili Ci zakup kontrolowany?
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-09, 22:28   

beti12, masz całkowitą rację. Muszę się zapoznać z nowym podręcznikiem , podobno zmienili że firma zewnętrzna może sprawdzać po pracy auta oraz robić kontrole wieczorne. Zobaczymy co PIP i policja na to.Regulamin pracy mówi o kontroli przez pracodawcę (lub jej pracownika ) nie firmę zewnętrzną. od kiedy agencja ochrony ma uprawnienia do rewizji=policji ? Nie jestem złodziejem i nie chcę być tak traktowany
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-09, 22:55   

Od dziewczyn z innego sklepu słyszałam właśnie, że pracownicy podczas kontroli wieczornych mogą sprawdzać auta :szczena:

Z jakiej mańki? Co w sytuacji gdy podczas takiej kontroli coś z auta zginie, kto za to odpowiada? JMP? .^.
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo