Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
urlop rodzicielski
Autor Wiadomość
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-24, 18:13   

tak
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
@K!KA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-02, 11:04   

olcia89900 napisał/a:
Witam czy na rodzicielskim przysluguja paczki i bon bozonarodzeniowy?

Tak dostaniesz i nawet pismo do domu i jeszcze kartkę z upowaznieniem np.dla męża gdybyś ty nie mogła odebrać wtedy wypełniasz takie upow.
_________________
Przyjaciół nie poznaje się w biedzie tylko wtedy.... jak reagują na Twoje SUKCESY!!!
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-02, 13:41   

olcia89900 napisał/a:
Witam czy na rodzicielskim przysluguja paczki i bon bozonarodzeniowy?
przeczytaj regulamin

[ Dodano: 2015-12-02, 13:42 ]
K!KA, jesteś troche do tyłu bo takich pisemek juz nie ma.
  Ocena JMP: 8/10
     
@K!KA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-02, 21:00   

K!KA, jesteś troche do tyłu bo takich pisemek juz nie ma.[/quote]
Właśnie ze są bo ja takie dostałam
_________________
Przyjaciół nie poznaje się w biedzie tylko wtedy.... jak reagują na Twoje SUKCESY!!!
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-03, 06:50   

K!KA, Ja nie dostałam, do zadawania pytań jest tyyyle osób na um i wychowawczym a teraz nikt się nie wypowiada. To co tylko Mi taką informację wysłali? Niech że się wypowiedzą inni w tej kwestii. Na pisemku informacyjnym o bonie wakacyjnym pisało jak byk że to była ostatnia informacja wysłana pocztą.
  Ocena JMP: 8/10
     
@K!KA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-03, 12:40   

[quote="czarownica25"]K!KA, Ja nie dostałam, do zadawania pytań jest tyyyle osób na um i wychowawczym a teraz nikt się nie wypowiada. To co tylko Mi taką informację wysłali? Niech że się wypowiedzą inni w tej kwestii. Na pisemku informacyjnym o bonie wakacyjnym pisało jak byk że to była ostatnia informacja wysłana pocztą.[/quote
Jeronimo Martins PolskaProgram Rabatowy JMP SA “Moja Biedronka”

Przeglądasz: Strona główna / Akcja
Paczki świąteczne i świadczenia dodatkowe

Paczki świąteczne i świadczenia dodatkowe dla pracowników (7-20.12.2015 r.)

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla pracowników oraz ich pociech paczki świąteczne oraz świadczenie dodatkowe.

Paczkę pracowniczą może odebrać każdy pracownik zatrudniony na dzień 30.11.2015 r. oraz w dniu odbioru paczki, pod warunkiem złożenia oświadczenia o dochodzie za 2014 r. nie później niż 30.11.2015 r. Do odbioru paczki dla dzieci zapraszamy rodziców dzieci urodzonych po 31.12.1996 r. - warunkiem jest zgłoszenie dziecka w systemie do 30.11.2015 r.

Paczki będą wydawane w dniach 7 - 20.12.2015 r. w miejscu pracy. Odbiór paczki po 20.12.2015 r. nie będzie możliwy.

Dodatkowo pracownicy, których dochód na członka rodziny za 2014 r., zgodnie ze złożonym terminowo oświadczeniem, nie przekroczył 4000 zł brutto, będą mogli skorzystać ze świadczenia upoważniającego do odbioru produktów ze sklepu Biedronka w kwocie 350 zł brutto.

Pracownicy, którzy nie złożyli oświadczenia o dochodzie za 2014 rok do dnia 30.11.2015 r. nie będą mogli skorzystać ze świadczenia dodatkowego, ani odebrać paczek świątecznych.

W uzasadnionych przypadkach zarówno paczka jak i świadczenie dodatkowe mogą zostać odebrane przez inną osobę upoważnioną przez pracownika, po okazaniu poprawnie wypełnionego i podpisanego upoważnienia
_________________
Przyjaciół nie poznaje się w biedzie tylko wtedy.... jak reagują na Twoje SUKCESY!!!
 
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-04, 01:28   

K!KA napisał/a:
K!KA, jesteś troche do tyłu bo takich pisemek juz nie ma.

Właśnie ze są bo ja takie dostałam[/quote]

W raporcie napisali żeby o bonach i paczkach poinformować osoby na um i długotrwałym zl
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-04, 07:11   

K!KA, no dobra kolejny raz skopiowałaś wszystko ale nic z tego nie wynika. Nie pisze tam nic o pisemku! Czytałaś to w ogóle ?
  Ocena JMP: 8/10
     
~mamunia78 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Wrz 2014
Posty: 28
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-04, 11:26   

Ja jak byłam na l4 ciążowym i macierzyński żadne pisma do mnie nie przychodziły a i kierownictwo też nie raczyło mnie poinformować.Tylko dzięki forum byłam na bieżąco
  Ocena JMP: 5/10
     
Maja013 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Gru 2016
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-25, 18:10   

Witam, mam pytanie które dotyczy urlopu ale wychowawczego.Złożyłam wniosek o udzielenie urlopu wychowawczego który powienien rozpocząć się dnia 16.06.2017. Dzwoniłam do kadr czy został do mnie wysłany wniosek o udzielenie urlopu i tak został wysłany 21.06.2017(jeszcze nie otrzymałam więc nie wiem co jest tam napisane.) A dzisiaj wieczorem dzwonią do mnie z pracy z pytaniem jak to jest ze mną czy wracam do pracy? Jestem w szoku czy to możliwe że urlop nie został udzielony czy jakieś opóźnienia ze strony kadr. W grafiku nie ma ze przebywam na urlopie. Sytuacja dość dziwna, nikt się ze mną wcześniej nie kontaktował ze mam wrócić do pracy bądź ze urlop został nie udzielony.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-26, 13:05   

Nie mogą nie udzielić Ci urlopu wychowawczego. Pracodawca ma obowiązek go udzielić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo