Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wyprawka dla dziecka
Autor Wiadomość
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-02, 20:59   

słuchajcie przyznano mi macierzyński umowe mam do końca grudnia i czy paczkę moje maleństwo dostanie czy muszę gdzieś jeszcze je zgłaszać ... dodam że do macierzyńskiego wysłałam akt urodzenia i dziecko jest adoptowane (wyrok sądu też dostali)
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
@K!KA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-02, 21:02   

Muminka napisał/a:
słuchajcie przyznano mi macierzyński umowe mam do końca grudnia i czy paczkę moje maleństwo dostanie czy muszę gdzieś jeszcze je zgłaszać ... dodam że do macierzyńskiego wysłałam akt urodzenia i dziecko jest adoptowane (wyrok sądu też dostali)

No paczkę świąteczną to chyba tak dostaniesz.
_________________
Przyjaciół nie poznaje się w biedzie tylko wtedy.... jak reagują na Twoje SUKCESY!!!
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-02, 21:09   

nie chodzi o paczkę świateczną - to wiem że dostanę , ale chodzi mi o wyprawkę dla noworodka dziecko ma 2 miesiace
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
@K!KA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-02, 21:49   

No to nie wiem bo to raczej dają za urodzenie dziecka ale popytaj w swojej B
_________________
Przyjaciół nie poznaje się w biedzie tylko wtedy.... jak reagują na Twoje SUKCESY!!!
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-03, 06:44   

Muminka, wątpie żeby w biedronce ktoś Ci pomógł, zadzwoń do kadr zapytaj. Gratuluje dzidzi :)
  Ocena JMP: 8/10
     
natka123456789 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Lis 2015
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-03, 08:47   wyprawka dla dziecla

Zadzwon do kadr tam powiedza kiedy wysla

[ Dodano: 2015-12-03, 08:48 ]
Nie raz jest tak ze kierownik sklepu zglasza ale nie zawsze lepiej sobie osobiscie zadzwonic sie dowiedziec
_________________
Natka
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-03, 13:35   

czarownica25 napisał/a:
Muminka, wątpię żeby w biedronce ktoś Ci pomógł, zadzwoń do kadr zapytaj. Gratuluje dzidzi :)


Dziękuję w tych kadrach też niewiele wiedzą poinformowali mnie najpierw, że paczka swiateczna się nie należy teraz, że się należy... zależy na kogo się tam trafi ....

dziękuje za gratulacje :D
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
PALOMA

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Gru 2014
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-03, 14:14   

Witam:) mam pytanie co wchodzi w skład paczuszki dla dzidziusia i ile się czeka na nią? Serdecznie pozdrawiam
 
     
#martita299 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Kwi 2013
Posty: 104
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-03, 15:13   

w skład wyprawki wchodzi ksiązka dla rodziców pierwszy rok dziecka, ksiązeczka dla dziecka z twardymi kwartkami, paczka pieluszek, chysteczki nawilżane, śpiworek , sliniaczki 2szt, miseczka z melaniny, lyzeczka i widelczyk, butelka ze smoczkiem,kubek niekapek, smoczek uspokajający, zabawka dla niemowlaka, kocyk, zawieszka do smoczka, recznik rozek i to chyba wszystko o ile pamietam
_________________
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć...
Ostatnio zmieniony przez martita299 2015-12-03, 15:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
lala777 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-03, 15:14   

Ja czekalam na wyprawke okolo miesiaca ale moja kolezanka dostala po tygodniu. W kartonie z biedronka byly: pieluszki dada, pieluszki tetrowe, butelka, kubek niekapek, smoczek i zawieszka do niego, ksiazka o niemowletach, ksiazeczka dla dziecka, recznik, spiworek, miseczka i sztucce dla dziecka, grzechotka, sliniaczki, kocyk i chusteczki. Chyba tyle. Fajne rzeczy i dobrej jakosci. Pozdrawiam wszystkie swiezo upieczone mamusie :em29:
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-03, 16:42   

Muminka po prostu złóż w sklepie o wyprawkę dla dziecka obstawiam, że nie brali takiej sytuacji od uwagę, więc składaj. Przynieś akt urodzenia i nech go zeskanują a oryginał zabierzesz. GRATUACJE
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-04, 18:55   

biedronka1477 napisał/a:
Muminka po prostu złóż w sklepie o wyprawkę dla dziecka obstawiam, że nie brali takiej sytuacji od uwagę, więc składaj. Przynieś akt urodzenia i nech go zeskanują a oryginał zabierzesz. GRATUACJE


dziękuję podjadę na sklep i poproszę o złozenie wniosku KS . :D
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
alootka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Gru 2015
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-21, 13:59   wyprawka dla dziecka

Hej :) Powiedzcie mi, ile czekaliscie na wyprawke? Ja czekam juz 3. miesiac i obawiam się że trwa to juz nieco za dlugo :( co moge w takiej sutuacji? tylko czekać ?
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-21, 15:13   

Zadzwoń na kadr oni ci powiedzą czy maja zapisane czy urodziłaś niemowlę i czy wysłali do centrum dystrybucyjnego informacje o zrobienie paczki dla Ciebie . Żona dostała paczkę miesiąc po urodzeniu ale tydzień po porodzie dzwoniła do kadr czy wszystko jest już odnotowane
 
     
alootka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Gru 2015
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-21, 16:16   

Maefistofeles25 napisał/a:
Zadzwoń na kadr oni ci powiedzą czy maja zapisane czy urodziłaś niemowlę i czy wysłali do centrum dystrybucyjnego informacje o zrobienie paczki dla Ciebie . Żona dostała paczkę miesiąc po urodzeniu ale tydzień po porodzie dzwoniła do kadr czy wszystko jest już odnotowane


Fakt :) do kadr po dlugich próbach udalo mi sie dodzwonic i paczka podobno juz zostala wyslana. i dowiedzialam sie jescze jednej ciekawej rzeczy. mozna zadzwonic do kadr w centrum dystrybucyjnym i ustalic jaki rozmiar pieluszek chcemy :) oczywiscie w wypadku jezeli paczka nie zostala jeszce wyslana ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo