Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zwiazki pytanie
Autor Wiadomość
hebka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Lis 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-11-27, 22:45   

Witam,
Czy jesli pracuje w hebe to moge sie przylaczyc do ZZ?
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-28, 19:43   

Jak jesteś z Hebe to możesz ale jako MKZ czyli nawet jako jedna osoba tworzysz z nami Komisję Międzyzakładową, co będzie miało dla Ciebie wielkie plusy
 
     
hebka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Lis 2015
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-28, 23:01   

o jakich plusach mowisz?Jestem w tym temacie poczatkujaca, czy moge prosic o jakies wskazówki co nalezy zrobic?
Zalezy mi na tym, bo chcialabym zaczac cos zmieniac.

[ Dodano: 2015-11-29, 11:54 ]
Sprawa tego co sie dzieje na moim hebe (tego co KS robi z nami) byla zglaszana dwa razy do KR, KO i BOP i nic sie nie dzieje, KS jest bezkarna, gdzie dalej mozna sie udac?
 
     
@Marakesz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 226
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-29, 16:45   

hebka napisał/a:
gdzie dalej mozna sie udac?


Do pracy w Rossmanie?
_________________
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim."
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-29, 20:20   

Hebanka zadzwoń do Piotra Adamczaka na numer 514287750 oraz na adres mailowy piotr.skarb@wp.pl to Przewodniczący NSZZ "solidarność " w JMP SA. Omówicie się na spotkanie i na pewno podjedzie z z-cą swoim do Ciebie do miejscowości w ustronne miejsce.

[ Dodano: 2015-11-29, 20:23 ]
PS. Hebe robi to co było w biedronkach ,ta sama kadra KO iKR czekałem kiedy to nastąpi :/
 
     
hebka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Lis 2015
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-29, 21:19   

Marakesz napisał/a:
hebka napisał/a:
gdzie dalej mozna sie udac?


Do pracy w Rossmanie?


zabawne.

[ Dodano: 2015-11-29, 21:24 ]
qweerty, dziekuje:)
 
     
natka123456789 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Lis 2015
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-03, 11:01   

Witam napisze mi ktos korzysci z tych zwiazkow.bo powiem szczerze ze pierwszy raz slysze ze cos takiego istnieje. Wogole i tak w skrocie.o tych zwiazkach
_________________
Natka
 
     
juliabeauty 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-04, 13:27   

Witam ,ktoś kiedyś coś pisał na temat że związki coś też dają za urodzenie się dziecka ? Jak to jest czy musi być jakąś kadencja ?

[ Dodano: 2015-12-04, 13:28 ]
Miało być karencja ;)
 
     
janeczek555

Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 16
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-12-04, 16:10   

nszzp biedronka placi 600 i musi byc 9 m-cy

[ Dodano: 2015-12-04, 16:21 ]
https://www.google.pl/url...wXoj-7Js-nh1FNQ
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-04, 17:42   

NSZZP Biedronka jak dojdzie do zamiaru wypowiedzenia nie kiwnie w tej sprawie palcem....dobrze ,że da chociaż 900 zł. Nie powiem ile ,ale sporo osób przepisuje się do nas ,gdy związek odpowiedzialny za stworzenie min systemu oceny SOP i egzaminów dla kierowików ,zapomina pomóc swoim członkom. Ale mam nadzieję że kolacja z pracodawcą kolegom z NSZZP Biedronka w "Mozaice" się udała, szkoda tylko, że zaczęli wcześniej niż o 16:30, .
Więc jak ktoś chce mieć w związku zawodowym świadczenia to zapraszam do kolegów,a jak ktoś chce realna pomoc w tym prawną zapraszam do nas

P.S. waszą stronę resetuje mi osłona AVAST jako bardzo niebezpieczną. Hm..............
PS>płacicie za urodzenie dziecka czy wypłacacie świadczenie :D
 
     
janeczek555

Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 16
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-04, 17:51   

NSZZP BIDRONKA TO:

BECIKOWE-600 ZL
SMIERC CZLONKA RODZINY-1000 ZL
POOMOC PRAWNA ZIELONY PARASOL-DO 3000 ZL
PROGRAM BARKA-400 ZL
PROGRAM NASZE TALENTY-500 ZL
PROGRAM STYPENDIUM NAUKOWE-400 ZL
DARMOWA INFOLINIA PRAWNA
WSPARCIA FINANSOWE DO 3000 ZL

TO ZA SKLEDKE 0,50 OD PODSTAWY WYNAGRODZNIA. ROBERTY MASZ LEPSZA PROPOZYCJE DLA SWOICH CZLONKOW OPROCZ PUSTEGO PITOLENIA. NAPISZ CO WY MACIE KONKRETNEGO DO ZAPROPONOWANIA DLA SWOICH CZLONKOW? CZEKAMY NA TWOJE WYPOCINY...
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-04, 18:33   

Mamy do zaproponowania:
Dział prawny- opieka prawna po rozwiązaniu umowy ORAZ W TRAKCIE JEJ TRANIA
Reprezentowanie w sądzie-w sprawach priorytetowych pomoc prawna gdzie koszty związku na pomoc prawną DLA JEDNEGO CZŁONKA wynoszą łącznie nawet 30 tyś złotych
-W Polsce mamy 35 regionów związku zawodowego w każdym dział prawny , który pomaga w sprawach pracowniczych i w sprawach cywilnych
- w przypadku naruszeń prawa związanego z konsultacją związkową jesteśmy gotowi na podjęcie pikiet przed sklepami jak w przypadku Jarocina czy Żachlina
- w przypadku podwyżek i braku konsultacji z związkiem zawodowym jesteśmy gotowi organizować pikiety przed siedzibą pracodawcy , i mamy pomoc i poparcie 300 tyś członków związku
- wsparcie Sekcji Handlu ,Komisji Krajowej i poparcie posłów na sejm nowej kadencji
-PISZEMY SPRZECIWY OD KAR PORZĄDKOWYCH -KAR NAGAN I KAR UPOMNIEŃ
-NIE MUSIMY MIEĆ INFOLINII , NIE JESTEŚMY BOP , MY MAMY 2 OSOBY NA ETATACH KTÓRE DOJADĄ NA MIEJSCE I POMOGĄ I SPOTKAJĄ SIĘ , KTÓRE DOSTĘPNE SĄ 24 NA DOBĘ 7 DNI W TYGODNIU

-POMOC W REDAGOWANIU PISM I WNIOSKÓW DO PRACODAWCY-W TYM POMOC W PISANIU WNIOSKÓW O ZAPOMOGI DO PRACODAWCY

MOŻEMY ZAOFEROWAĆ TO CO W ZWIĄZKU NAJWAŻNIEJSZE OBRONĘ PRAW PRACOWNICZYCH. MAMY SUKCESY NA DRODZE POSTĘPOWANIA SĄDOWEGO ,WYGRANE PRZYWRÓCENIA DO PRACY I ODSZKOD9WANIA ORAZ UZNANE SPRZECIWY I KAR NAGAN . MÓWIMY O KOWALSKIM I JEGO SPRAWACH A NIE O OPCJI ZWIĄZKU ZAWODOWEGO JAKO FUNDUSZU UBEZPIECZENIOWEGO. MY JESTEŚMY OD POMOCY PRAWNEJ

Szanowny kolego z związku NSZZP BIEDRONKA mówisz co dajesz ze składek, czyli rozumiem , że to taka skarbonka w której daje się składkę by ją po czasie wyjąć. Chciałbym żebyś przedstawił ile zgłoszeń do PIP wnieśliście, ile macie wygranych spraw na korzyść członków oraz przedstawił waszą strukturę , kto u was pełni funkcje w Zarządzie i czemu są to osoby od kierownika rejonu w górę, wskazał w jaki sposób realizujecie rozwój związku , i czemu są to samochody na rejestracji WX ,

Jeżeli macie aż tak rozbudowany system świadczeń to znając realia ciężko wygospodarować środki na prawnika w sądzie dla członka związku czy też realizować spotkania z pracownikami Oczywiście związek zawodowy związkowi nie równy
wszak to WY jeździcie na spotkania z pracodawcą służbowymi OPLAMI czy FORDAMI , MONDEO oraz realizujecie zadania związkowe tymi samymi narzędziami

Mogę dodać ,że niezależność wynikająca z art 2 par 1 Ustawy o związkach zawodowych mierzy się niezależnością od pracodawcy, więc mam nadzieję ,że pracownicy patrzą nie na stronę powierzchowną świadczeń -wszak ubezpieczenie w zakładzie jest PZU więc po co płacić jeszcze NSZZP bo ich rola spłyca się do roli ubezpieczenia .
MY GWARANTUJEMY , ŻE ROBIMY WSZYSTKO BY PRACOWNIK NIE STRACIŁ MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWANIA, POMAGAMY W SPRAWACH SĄDOWYCH, PISZEMY SPRZECIWY, PIKIETUJEMY ORAZ PISZEMY SPRZECIWY, WALCZYMY O PRACOWNIKÓW W SPRAWACH NARUSZANIA ICH GODNOŚCI JAK W KIELCACH GDZIE PIP WSKAZAŁ ŻE TO
WŁAŚNIE KR STOSUJE MOBBING A W IŁAWIE BYŁY KR (SKARŻĄCY SIĘ NA TYM FORUM NA NASZĄ SKUTECZNOŚĆ) PONIESIE KONSEKWENCJE PRAWNE DOTYCZĄCE PRZEMOCY PSYCHICZNEJ
Ostatnio zmieniony przez 2015-12-04, 18:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
janeczek555

Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-04, 18:49   

DOBRA, NIE MA CO GADAC, NIECH LUDZIE SAMI OCENIA CO DLA NICH JEST LEPSZE, MOZE JEDNO I DRUGIE.
OCZYWISCIE TO CO WYMIENILEM WCZESNIEJ TO SZTANDAROWE OFERTY , STANDARD OD POCZATKU TO BEZPLATNY DOSTEP DO ADWOKATA W SPRAWACH PRACOWNICZYCH TJ.ADWOLANIE OD KAR NAGAN,UPOMNIEN,WYPOWIEDZEN,ROZMOW DYSCYPLINUJACYCH, REPREZENTACJA ADWOKATA W SADACH TO TEZ MAMY BEZPLATNE. NASI ADWOKACI DOJEZDZAJA DO KLIENTOW CO TEZ JEST BEZPLATNE, MOGLBYM JESZCZE WYMIENIC PARE JESZCZE ELEMENTOW NASZEJ OFERTY ,ALE TO CHYBA DAJE JASNY OBRAZ NASZEGO KIERUNKU I NIE DOSZUKUJ SIE TU DRUGIEGO DNA I NIE MAC LUDZIOM W GLOWACH.
NASZE SKLADKI :
SKLADKA DLA KASJERA NA 0,75- TO 7 ZL, NA 1 ETAT - TO 10 ZL
DLA Z-CY 14 ZL
GLA KS 21
I NIGDY SIE NIE ZMIENIA. NSZZP BIEDRONKA PRZY JMP S.A.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-04, 18:54   

OCZYWIŚCIE PODAJ JESZCZE WASZE SUKCESY W INDYWIDUALNYCH SPRAWACH PRACOWNICZYCH I ZWIĄZKOWYCH, WIESZ ŻEBY OPRÓCZ WYPŁATY ŚWIADCZEŃ WIEDZIELI ,ŻE BĘDĄ MIELI POMOC W SĄDZIE, NAPISZ ILE PROWADZILILŚCIE SPRAW PRACOWNICZYCH . MYŚLĘ ,ŻE TO DLA LUDZI BARDZO WAŻNE
P.S. Widzę że to oferta ubezpieczeniowa, nie oferta pomocowa. :D :D

Ja mogę dodać że w Gdańsku tylko na jednym w tym tgodniu sklepie na ulicy K...... ze względu na naruszenie art 109 par 1 kodeksu pracy uznano sprzeciw od kar nagan i wykreślono z akt i uznano za niebyłe
4 kary porządkowe-czyli pozbawiono z tego tytułu pracodawcę możliwości rozwiązania umowy, obniżenia oceny pracowniczej a w dalszej konsekwencji POZBAWIENIA MOŻLIWOŚCI OTRZYMANIA NAGRODY ROCZNEJ itp

CZTERY OSOBY TYLKO W JEDEN TYDZIEŃ
- I MAMY TAK DOBRY SYSTEM SZKOLEŃ ZWIĄZKOWYCH ,ŻE NASI DZIAŁACZE POTRAFIĄ PISAĆ LEPSZE PISMA I SPRZECIWY NIŻ KIEROWNICY REJONU NAGANY- GDYŻ SPRZECIW DO TYCH 4 NAGAN NAPISAŁ ZWYKŁY JAK TO WSPOMINASZ ZASTĘPCA -ROBERT -DZIAŁACZ.
Więc dział szkoleń jest niezwykle skuteczny I NAPEWNO bardziej niż szkolenie kierowników rejonu w JMP którzy na nasze szczęście ( w przypadku kar nagan) i nieszczęście (dyskryminacja i mobbing) nie znają podstaw prawa pracy.

Oferujemy SZKOLENIA DLA CZŁONKÓW ZWIĄZKU JAK OSTATNIO DLA CZŁONKÓW Z GDAŃSKA CZY CZĘSTOCHOWY ODNOŚNIE MOBBINGU. GDZIE PRACOWNICY UCZĄ SIĘ JAK PRZECIWDZIAŁAĆ , DIAGNOZOWAĆ I ZGŁASZAĆ.

p.s. zawsze mogę JARECZEK czy janecek ,poduczyć Twoich członków KIEROWNIKÓW REJONU I OKRĘGU z prawa pracy zwłaszcza co TO JEST MOBBING, DYSKRYMINACJA I GODNOŚĆ PRACOWNIKA bo to w waszym związku ze strony tej KADRY KR I KO strasznie kuleje
 
     
juliabeauty 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-04, 19:21   

Czyli jeśli w biedronce jestem 8 lat ,w 6 m\cu ciąży zapisała się do związków to nie mam świadczeń ,tak ?nie to że chce wyciągnąć kasę tylko chce wiedzieć na szym stojęZa złośliwe komentarze dziękuje :P .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo