Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Częstochowa
Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-20, 09:08   

bo przydupas pani Ż nazwę go "dupek żołędny" (bo nawet w tej sytuacji pasuje) jest bardzo cwany, sam wpisów w pamiętnik nie podpisuje ,jeśli mogą świadczyć przeciw niemu i nie przybija pieczątek. W pewnej sprawie dopuścił się fałszowania ewidencji by tylko przykryć swoje błędy , i jak wierzyć w obiektywność BOP, bo nagle po zgłoszeniu zaczęły się manipulacje w ECP.
 
     
PierDząca 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Sie 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-10-01, 18:10   

No i niestety nic się nie zmieniło w sprawie pana S. Troszeczkę zestopował jak jeździł personalny pytać o niego ale chyba czuł się bardzo pewnie, bo pani Krewetka jeździła z personalnym i ludzie bali się powiedzieć co naprawdę o tym człowieku myślą, oraz o jego podejściu do pracownika. Pan montuje teraz ekipę żeby ratować jeden ze sklepów w mieście który się posypał kadrowo, a z tego co wiem drugi już w kolejce do posypania się. Ludzie nie chcą w takiej atmosferze i z takim nawałem obowiązków pracować za takie psie pieniądze( po kilkadziesiąt punktów w pamiętniku, gdy trzeba się zająć obsługą klienta lub środowym cudowaniem ).
Mało tego niektórym kierownikom sklepów się w dupach poprzewracało do reszty, pracowników swoich sklepów jeszcze jakoś traktują, ale tylko im "pożycz" kogoś na zastępstwo. Czy związki o tym słyszały?
A że BOP nie jest obiektywny to chyba wiadomo od dawna.
  Ocena JMP: 3/10
     
Markius

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 5
Wysłany: 2015-10-02, 22:13   

PierDząca pan M.F i jego sklep pociągną na dno jego i pana S... . Nikt nie pozwoli na to żeby truć ludzi i handlować przeterminowanym towarem. Najgorsze jest to że 80% ludzi w Częstochowie wie o tym mówiło o tym KR a on z tym nic nie robi.
 
     
Marwa893 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 5
Wysłany: 2015-10-03, 09:04   

Nie tylko Częstochowa dostaje po tyłku dzięki rządom pani Krewety. Mówią, że uwzieła się na s. w cze-wie. Ale ile w tym prawdy ? Na mój sklep zaglądała rzadko, ale zawsze było jej zdaniem, źle, krzywo, brudno bla bla. Nasz rejon też na uszach staje jak Kreweta jest w pobliżu. Na szczęście jestem już byłym pracownikiem i psychika wraca mi powoli do normy ;) ale Wam życzę wytrwałości i siły, żeby wiodło wam się lepiej pod flagą robala :)
Ostatnio zmieniony przez 2015-10-03, 11:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
PierDząca 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Sie 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-10-05, 22:25   

Marklus poważne zarzuty stawiasz. Ale w każdej plotce jest ziarenko prawdy. Wierzyć mi się nie chce że tam może być taki proceder, ale podobno nawet pracownicy z tamtego sklepu mówią że to prawda. Mało mam z nimi styczności. Ale jeśli to prawda, to trafi się kiedyś upierdliwy klient i zrobi się chaja nie tylko w Częstochowie.
  Ocena JMP: 3/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-09, 21:47   

Markius napisał/a:
PierDząca pan M.F i jego sklep pociągną na dno jego i pana S... . Nikt nie pozwoli na to żeby truć ludzi i handlować przeterminowanym towarem. Najgorsze jest to że 80% ludzi w Częstochowie wie o tym mówiło o tym KR a on z tym nic nie robi.


Pan MF kiedyś swoją dupę schował za przynależnością związkową, na nasze szczęście a jego nieszczęście wypisał się, to taka sama menda jak stękacz, też był w "S' zanim został KR.

[ Dodano: 2015-10-09, 22:49 ]
P.S. F. jak każe odświeżać bułki z pleśnią do wypieku i wie o tym cały sklep i BOP ,to kr S kryje u dupsko .Nie długo będą mieli nasilone kontrole instytuacji państwowych
 
     
PierDząca 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Sie 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-12-17, 16:57   

Słyszałam jakoś o odwiedzinach instytucji państwowych na innych sklepach, a u MF nikogo chyba nie było? dalej jest bezkarny. I nie wiem czy wiecie ale związkowcy na Częstochowie zaczynają mieć przej***ne. oczywiście zgodnie z regulaminem i KP.
  Ocena JMP: 3/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-18, 00:25   

PierDząca napisał/a:
Słyszałam jakoś o odwiedzinach instytucji państwowych na innych sklepach, a u MF nikogo chyba nie było? dalej jest bezkarny. I nie wiem czy wiecie ale związkowcy na Częstochowie zaczynają mieć przej***ne. oczywiście zgodnie z regulaminem i KP.


Żaden związkowiec nie przekazał takiej informacji że mają przeje......... a byli na demonstracji.
Zgodnie z kp? Zgodnie z kp można jedynie stosować kary porządkowe, a od TYCH KAŻDY ZWIĄZKOWIEC POWINIEN SIĘ ODWOŁAĆ , POPRZEZ PRZESŁANIE MAILOWO NAM NAGANY.

I każdy związkowiec z Częstochowy ma swoją Przewodniczącą i zna do niej numer.
Odnośnie kr trzeba też zgłaszać niezgodności ,oraz zgłaszać do nas i do PIP. Samo z nieba nie spadnie i nikt nie jest wróżką by wiedzieć co się dzieje
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo