Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
grafik pracy
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-13, 16:43   

kwestia zmiany myślenia i innej organizacji wolnego czasu :)
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
5 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-13, 19:28   

A ja dałam like`a :D. Nie pracuję już w B i mam niedziele wolne, ale zakupów w ten dzień nie robię. Mogę ja, mogą i inni :D
  Ocena JMP: 3/10
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-14, 12:31   

Też dałem like'a bo takich wyrozumiałych ludzi potrzeba więcej żeby zrozumieli, że praca w niedziele to niezbyt miły obowiązek, raczej przymus.
Sam namawiam najbliższą rodzinę do nie robienia zakupów w niedziele. I tu mi się udało.
Oprócz rodziny próbuję rozmawiać też ze znajomymi z miasta i tu fala niechęci co do zaprzestania niedzielnych zakupów się wylewa i to szerokim strumieniem. :szczena: Padają wtedy teksty o zmianie pracy albo że za pracę w niedzielę przecież płacą. Więc potrzebna jest zmiana mentalności ludzi i to nie tylko tak jak u mnie w małym mieście.

PS Sorki za odejście od tematu grafiku pracy :ops:
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-07-14, 16:27   

Skoro już o niedzieli mowa, to swoją rodzinę ganiam za zakupy w niedzielę. Nauczyłem ich też wypłacać z bankomatu inne banknoty niż same 50-tki i setki ;)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-14, 16:34   

proszę wrócić do tematu
 
     
Cheresta 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Mar 2014
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-04, 06:43   

mam pytanie po jakim czasie ludzie u was na sklepach dostają pełen etat? nie mam na myśli takich co przyszli popracować, bo nie mieli nic innego, albo żeby zarobić na studia czy wakacje, tylko o takich co rzetelnie podchodzą do pracy i zależy im na całym etacie?
 
     
@xxx2011

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 110
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-04, 09:14   

ja dostałam po 14 miesiącach,ale to nie zalezy od tego czy jest sie dobrym pracownikiem.Wiadomo dobry pracownik dostanie w pierwszej kolejnosci etat jak jest zapotrzebowanie. Ja dostałam bo przeniesli z mojego sklepu osobe z etatem, a na jej miejsce przyszla na 3/4 wiec brakowalo 1/4 etatu i zalapalam sie na caly.
 
     
jol.anta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-04, 12:08   

Ja dostałam po 4 miesiącach. I to dlatego, że kierowniczka uznała, że się wykazałam i zasługuję i walczyła u KR o mnie. Także wszystko zależy od samego pracownika, kierownictwa i zapotrzebowania.
 
     
~kita 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 27 Lis 2012
Posty: 36
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-04, 13:22   

Co do grafiku to u nas jest tak 1 tydzien na rano reszta na 14 i gdzie tu jest sprawiedliwie za grafiki powinni sie wziasc ci wyzej a nie siedziec na stołkach i procenty liczyc prosze sie tym zajac
 
     
joalis

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-20, 15:30   

Witam wszystkich, jestem nowa na tym forum. mam takie małe pytanko i mam nadzieje z ktoś odpowie. Pracuje w biedronce i miałam ostatnio taką nieprzyjemną sytuację. Przyszłam do pracy po dwóch dniach wolnych na godzinę 6.00, już przebrana i gotowa do rozpoczęcia pracy dowiedziałam się że grafik został zmieniony i pracę powinnam zacząć o godz 13.45. nikt nie poinformował mnie o zmianie grafiku. byłam tak zdenerwowana tą sytuacją że postanowiłam zostać na zmianie pierwszej. Niestety potem zks z którą miałam mieć zmiane i która zmieniała grafik zrobiła mi wielką awanture, bo ona owszem popełniła błąd że mnie nie powiadomiła bo miała sajgon na sklepie ale ja powinnam wrócić do domu i przyjechać na drugą zmiane. Powiedzcie proszę jak to wygląda u was, czy ja popełniłam jakieś przestępstwo? co zrobiłybyście na moim miejscu. dodam że do pracy mam 10 km w jedną stronę. z góry dziekuję.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-20, 15:42   

Też tak kiedyś zrobiłam i to była nauczka , więcej taka sytuacja nie miała miejsca . A ochrzanem się nie przejmuj , była zdenerwowana i tak zareagowała .
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-20, 15:49   

teoretycznie nie powinien być zmieniany grafik podczas twojej nieobecności, powinnaś mieć możliwość potwierdzenia zmiany w ohr, ale praktyka jest inna. Było ostatnio o tym w raporcie, ale jak pytałam naszego kr czy jakby co to zmieniać grafik czy wzywać pracownika bez zmiany, to kazał zmieniać. mogłaś wpisać w pamiętnik,że nie zostałaś poinformowana o zmianie
  Ocena JMP: 5/10
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-20, 15:50   

Dokładnie tak jak pisze Marta !
nie miałam takiej sytuacji ale zrobiłbym tak jak ty ,głową do góry
  Ocena JMP: 5/10
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-20, 15:57   

Ja pracowałam na dniu wolnym :P zmieniali mi grafik chyba z 6 razy na jeden dzień więc jeszcze jak przyszłam do pracy to się upewniałam że na pewno tak mam pracować i kierownik powiedział że tak a potem się okazało że miałam wolne :D
 
     
joalis

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2015-10-20, 17:28   

Tak też zrobiłam, wpisałam w pamietniku że nie zostałam poinformowana o zmianie w grafiku. Czyli waszym zdaniem nic mi nie grozi ze strony kr? Niestety zks będzie się mściła bo już się odgrażała. Dodam tylko że zks została na zmianie sama z jednym kasjerem i drugim do godz 18. Rozumiem jej złość, szkoda tylko że ona nie rozumie mnie :(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo