Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
A wiec KR nie do ruszenia ?
Autor Wiadomość
darek76

Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-03-23, 19:08   A wiec KR nie do ruszenia ?

Z tego co czytam wynika ze BOP jest tylko by zwalniac kasjerow lub zastepcow,

Natomiast wyzsze kierownictwo jest nie ruszenia, w zwiazku z tym mam pytanie czy udalo sie komus cos zwojowac w walce z KR, w naszym rejonie mamy duzy problem z KR,
Nie chce mi sie narazie rozpisywac o problemie, chcialbym wiedziec czy jest jakakolwiek szansa by to ruszyc ?

Jezeli BOP dziala tylko na kasjerow i zastepcow kierownikow, to moze by tak nagrac to co mowi KR, potem do tvn24. albo do gazety.
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-03-23, 19:52   

W ogóle działania BOB-u to jedna wielka kpina.
Zawsze będą stać murem za "górą", chybaże zarzut jest cięższego kalibru...
 
     
#Roksana 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 63
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-15, 15:51   

Jeżeli z waszym Kr jest aż tak źle to dyktafon, to też jakiś sposób.
Nie ma co się oszukiwać czasem nasza kadra menadżerska ostro przegina i aż dziw że to właśnie "kadra menadżerska" !!!
 
     
@krzysieq

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 249
Skąd: Bolesławiec
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-17, 00:01   KR

U nas też mamy problem z KR. Przyjechał z pewnego wielkiego miasta w sumie wyrzucili go stamtąd i musiał tam zostawić rodzinę i małe dziecko. Przyjechał do naszego miasta i odrazu wszystko źle. W ciągu 1 tygodnia jeden z kierowników potrafił 2 nagany dostać. 3 razy w misiącu mamy kontrole nocne tzn. terminy przydatności na sklepie guma, magazyn porządek i kontrola osobista. Ja jako kasjer no niestety nie mogę o nim niczego powiedzieć bo nam nic nie powie ale kierownicy mają tragedię. Kiedy wymyślił, że wszystkie regały trzeba przestawiać sklep został przewrócony do góry nogami, a parę dni później zawitała do nas była KR i powiedziała że nie tak to miało wyglądać. Cóż my kasjęrzy nic nie możemy zrobić i chyba musimy się z tym pogodzić. W sumie z czasem idzie się przyzwyczaić, że wszystko źle :P
  Ocena JMP: 10/10
     
pieszczoch 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Lis 2010
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-18, 20:32   

BOB działa nie tylko na kasjerów i na zastępców ale też na KR wiem coś o tym i wiem co piszę. Zadzwońcie przedstawcie dokładnie sytuację i na pewno ktoś się z wami spotka i z wami porozmawia na dany temat. Jeżeli macie dużo do zarzucenia KR i sprawa jest poważna to możecie być pewni że sprawa zostanie odpowiednio załatwiona. Powodzenia.
 
     
dziewietnacha 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 29 Sty 2011
Posty: 25
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-18, 21:10   

BOB oficjalnie nie dobierze się do skóry KR ale możecie mi wierzyć,że jeżeli będziecie mieli mocne argumenty to oberwie mu się.
powodzenia.
 
     
@bartek_remix 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Wrz 2010
Posty: 122
Skąd: Kwidzyn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-22, 09:37   

Jeżeli masz dobrego haka na KR, a on nie dogaduje się z KO to zawsze można chyba do niego zareagować. w końcu KO to także nasz przełożony.
_________________
"Nie wszystko można kupić, ale wszystko można sprzedać"
 
     
~aga1988pl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 26 Cze 2011
Posty: 30
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2011-06-29, 17:26   

Wyślijcie może jakieś oficjalne pismo ze skargą na waszego KR? Nikt nie jest do nieruszenia nawet kadra menadżerska. Zadzwonicie do KO albo jak już wcześniej pisałam wyślijcie pismo chociażby do samego Pedro. No przecież to jest chore żeby KR robił sobie co mu się żywnie podoba. :bu:
 
     
adam35 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-28, 14:02   

uwierzcie mi , że taki KR ma dużo gorzej niż kasjer. Wystarczy złożyć skargę, nawet niezasadną i postraszyć firmę mediami i już KR leci ze stołka. Nikt się za nim nie wstawi. Od razu jest niewygodny dla firmy i niepotrzebny. Nikt nie martwi się tym, że może być załamany niesprawiedliwym pomówieniem i mieć załamanie psych. Wystarczy, że kasjerka pomówi go i nie ma zmiłuj się. Tyle złego pisze się na KR, ale nie każdy jest podły i bezwzględny. Najgorsze, że ci dobrzy wylatują za byle pomówienie a ci podli, bezwzględni zostają
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-30, 08:12   

adam35 napisał/a:
uwierzcie mi , że taki KR ma dużo gorzej niż kasjer. Wystarczy złożyć skargę, nawet niezasadną i postraszyć firmę mediami i już KR leci ze stołka. Nikt się za nim nie wstawi. Od razu jest niewygodny dla firmy i niepotrzebny. Nikt nie martwi się tym, że może być załamany niesprawiedliwym pomówieniem i mieć załamanie psych. Wystarczy, że kasjerka pomówi go i nie ma
zmiłuj się. Tyle złego pisze się na KR, ale nie każdy jest podły i bezwzględny. Najgorsze, że ci dobrzy wylatują za byle pomówienie a ci podli, bezwzględni zostają


chciałbym wierzyć ,że to prawda..... w ostateczności dostaje kr propozycje odejścia i się zwalnia....odnośnie mediów to z tym straszeniem ,to JMP bym odradzał. W końcu to największy reklamodawca i zamiata pod dywan

[ Dodano: 2015-08-30, 08:15 ]
ps ilu znasz kr co tak od razu polecieli? prawdopodobnie ten co poleciał u Ciebie , już od paru lat miał na karku komisje antymobbingowe na karku i miał kumulację. Nie wiem co musiałby zrobić KR ,żeby po jednej komisji wylecieć, ewentualnie go przenoszą .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo