Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefon do BOP
Autor Wiadomość
magma

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 14
Wysłany: 2015-08-26, 11:10   Telefon do BOP

Czy dzwoniąc do BOP zawsze czeka się 50 min będąc 1 osoba oczekującą na połączenie?
To jest jakiś obłęd.
Mam ważną sprawę ale oczekiwanie 50 min na połączenie zniechęca. Czy to jest celowwe działanie?
Dodzwoniłam się po 58 min.
Przedstawiłam swoją sprawę ale nie uzyskałam żadnej odpowiedzi co mam zrobić. Gdy chciałam zadać kolejne pytanie , pani rozmawiająca ze mną najnormalniej w świecie się rozłączyła.
Czy BOP jest tylko na pokaz? Dzwoniąc tam jesteśmy ignorowani. Na tym to ma polegać?
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-26, 11:46   

Szczególnie chamska na infolinii jest Pani B....., która w rozmowie ze mną kiedyś używała podniesionego głosu,a w odpowiedzi mailowej ,że zawracam im głowę........ Co to jest BOP poczytaj tu https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=3085

BOP to Biuro Obsługi Pracodawcy nie Pracownika ,a działalność komisji daje wiele do życzenia.................

Po to są inne instytucje zewnętrzne , i organizacje społeczne jak związki zawodowe, gdyż są nie zależne od pracodawcy.

BOP składa się z pracowników JMP i członków forum pracowniczego...... natomiast pracodawca nie dopuszcza w ich skład członków związku ,czemu sama sobie odpowiedz

Jak ciało założone przez pracodawce ,mające w składzie przedstawicieli pracodawcy funkcjonuje? Zapewne na rzecz tego kto zakładał ,albo kto jest w składzie
 
     
magma

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-26, 12:04   

Czyli najnormalniej w świecie nie uzyskam tam pomocy, tylko muszę sie udać do PIP. Szkoda, bo myślałam, że łamanie przez KR praw pracowniczych załatwią w środku zakładu. Zapisałam się właśnie do związków i muszę zaczekać z poinformowaniem ich co wyprawia nasz KR. I też nie wiem czy będą w stanie cokolwiek w tej sprawie zdziałać.
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-08-26, 12:12   

Pisz maila, reakcja będzie przynajmniej za dwa-trzy tygodnie, ale będzie.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-26, 13:09   

magma napisał/a:
Czyli najnormalniej w świecie nie uzyskam tam pomocy, tylko muszę sie udać do PIP. Szkoda, bo myślałam, że łamanie przez KR praw pracowniczych załatwią w środku zakładu. Zapisałam się właśnie do związków i muszę zaczekać z poinformowaniem ich co wyprawia nasz KR. I też nie wiem czy będą w stanie cokolwiek w tej sprawie zdziałać.


A czemu musisz poczekać z poinformowanie zwiazków?
I do jakich związków są 3.

Odnośnie przyjazdu BOP to w przypadku zgłoszenia na KR za bardzo bym nie liczył. Przyjadą,pojadą i nie stwierdzą znamion mobbingu. Mobbing jest trudny do udowodnienia ,łatwiej jest z dyskryminacją
 
     
magma

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-27, 10:18   

Zapisałam się do tych właściwych, do tych co składkę pobierają. A dopiero złożyłam deklarację i nie jestem pewna czy już wciągnęli mnie na listę członków.
I tu nie chodzi o mobbing, nie chciałabym sie wdawać w szczegóły, bo to się może źle skończyć a nie mogę sobie na to pozwolić. Chciałabym uzyskać rzetelną informację, co mam zrobić w danym przypadku.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-27, 17:08   

magma napisał/a:
Zapisałam się do tych właściwych, do tych co składkę pobierają. A dopiero złożyłam deklarację i nie jestem pewna czy już wciągnęli mnie na listę członków.
I tu nie chodzi o mobbing, nie chciałabym sie wdawać w szczegóły, bo to się może źle skończyć a nie mogę sobie na to pozwolić. Chciałabym uzyskać rzetelną informację, co mam zrobić w danym przypadku.


Wszystkie pobierają składkę z:) ciekawi mnie , które to właściwe :) to się zgłoś do przedstawicieli Twojego związku, jak będą tacy jak moi to CI odpowiedzą. Co do właściwych ,hm jedne są właściwe w/g pracodawcy inne w/g pracowników :)
 
     
Seniorita4 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Lis 2014
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-31, 17:58   

Witam :) mógłby mi ktoś napisać numer BOP ? Dzięki :)
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-31, 19:23   

https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=34&postdays=0&postorder=asc&start=15
Seniorita4, tu poszukaj
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo