Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
działalność BOP w JMP.Spowiedź menadżera
Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-11, 23:55   działalność BOP w JMP.Spowiedź menadżera

Witam , znalezione na stronie Stowarzyszenie stop wyzyskowi Biedronka. Bardzo prawdziwe znane mi z opowieści rodem krypty. A jednak prawdziwe. Podobnie prawdziwe jak inwigilacja kamerami i inne działania.

https://www.stowarzyszeni...ategory/58/100/

Pana Golentta biedronka traktowała jak Pana Stolnogę czy Leppera. Bagatelizowała, podkopywała autorytet oraz pozywala do sądu cywilnego. Omen nomen jak dzisiejszych działaczy. Czy skończymy jak Lepper ;) ? Nie wiem,jedynie wiem ,że nie mamy myśli samobójczych i jesteśmy szczęśliwi z życia ;)
prosze kliknąc w wybrane zdjęcie
czytajcie czym jest BOP, i czy nie lepiej zgłosić do PIP ,sądu czy do organizacji społecznych,
Miłej lektury i wyciągania wniosków

PROSZĘ KLIKNĄĆ ZDJĘCIE/STRONĘ DOKUMENTU BY POWIĘKSZYĆ








TO SĄ DOKUMENTY Z STOWARZYSZENIA. SĄ INNE. POWINNY WYCIEC JAK PODSŁUCHY. Z NAZWISKAMI I OPISAMI.....................................................................................

[ Dodano: 2015-08-12, 21:18 ]
no i jest mały wyciek... szczegóły w krótce
 
     
adam35 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 5
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-05, 00:46   

no to moze zz zamiast kopac dołki pod KR rowniez pomogą tej grupie pracownikow JMD. KR tez pracują po kilkanaście godzin dziennie..często od 7-21..Na rejon mają dojazd trwający niekiedy 2godziny. Zycia prywatnego nie mają. Ciągła praca w wielkim stresie...wiele godzin z dala od rodziny doprowadza do popsucia relacji w domach. do rozpadu małzenstw i chorob. Nie mają nawet dni wolnych bo telefony słuzbowe trzeba odbierac codziennie Nie mają wsparcia od przełozonych. W razie problemow są wyrzucani jak niepotrzebne śmieci. Nikogo nie obchodzi jak się czują ..co czują.. Wystarczy postraszenie związkami czy mediami i taki KR bez względu na to jak pracował dotychczas staje się persona non grata...i trzeba go usunąc. Mimo, ze lubiłem pracę KR to dzis cieszę się, ze nie muszę juz pracowac w tej firmie, bo Biedronka stawia tylko na wyniki a nie na ludzi. W zadnym zakładzie pracy nie zetknąłem się z takim brakiem empatii i znieczulicą ze strony przełozonych jak tu. Najlepiej usunąc pracownika i nie ma sprawy...niewazne winny czy nie. Zdaniem firmy winny i nagle staje się zbędny..byle tylko zamknąc gęby pieniaczom i intrygantkom. Moze jestem nieco zgorzkniały, ale wnerwia mnie to , ze wszyscy stają w obronie pracownikow sklepow, magazynow a na KR wiesza się psy, bo za wszystko wini się ich. Moze tak związki pogadają z ludzmi na sklepach na temat KR ale z większością...a nie tylko liczą się z opinią pojedynczych pracownikow, często leniwych podpadziochów. To taki moj wywod i zaraz zbiorę gromy od działaczy związkowych...ale co mi tam...Uwierzcie mi.ze taki kasjer ma duzo lepiej niz KR. :(
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-05, 09:38   

oczywiście rozumiem problem, i oczywiście kr są jak my wszyscy i źli idobrzy , i pracowici i leniwi.Sam miałem jednego KR który był nadzwyczaj sympatycznym człowiekiem, inny zakasał rękawy i 8 godzin układał nonn-food ,bo stołów było ponad 60-ąt. Natomiast bardzo często główny problem na sklepach to przerost ambicji i poczucia władzy przez kierowników rejonu. Związek zawodowy jest dla wszystkich pracowników i każdy ma prawo do niego wstąpić. Niestety kierownicy rejonu z nami na ogół walczą, nastawiają pracowników przeciwko nam. Nie spotkałem KR który poprosiłby mne o deklarację (a zawsze zostawiam im je za szybą ;) ).

Odnośnie przynależności ostatnio mamy niesamowity przyrost pracowników biur i dc , oczywiście jako niejawnych członków związku.....Widocznnie już tak jestźle w JM
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-05, 20:08   

Znałem gościa i potwierdzam jego wersję. Szkoda ze się go pozbyli bo mógłby namieszać.
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo