Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach
Autor Wiadomość
MimiWMini

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Gru 2014
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-25, 10:08   

Ja też mam problem z zaświadczeniem.Być może do niewielkich pożyczek wystarczy druk z OHR ,ale przy hipotece nikt nie chce na to spojrzeć nawet ;/ Składam w 2 bankach (PKO i WBK) i obydwa wymagają zaświadczeń na swoich oryginalnych drukach.
KR powiedział ,że nie jest księgową i wypełniać tego nie będzie.Nawet nie miałam okazji zapytać co mam w takim razie zrobić,bo jestem na urlopie i rozmowa była z zks.Poradzcie co robić ,bo czas mnie nagli.Jestem w miarę świeżym pracownikiem i zagubionym jeszcze w biedronkowych procedurach odnośnie dokumentów.Prosić KS o wysłanie pocztą wewnętrzną ?Najpierw zadzwonić ? Jak tak to gdzie, do kogo ? Kadry,BOP ?
Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki,a zwłaszcza za te ,które będą pochodzić od osób ,które na "świeżo" to załatwiały.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-25, 13:29   

jeżeli przeczytałaś temat to wiesz że wszędzie jest inaczej , niby jedna firma ale podejście inne w każdym przypadku , banki też mają różne wymogi , w jednym wystarczy jeden papierek w drugim potrzebujesz całą teczkę , skoro już wiesz że twój KR to nie "księgowa" radziłabym zadzwoń do kadr i wytłumacz paniom o co chodzi , że to bardzo ważne i czas nagli jak trafisz na osobę kompetentną i ludzką to myślę że nie będzie problemu :)
 
     
#gregor 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 74
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-26, 10:56   

Z własnego doświadczenia wiem, że zarówno PKO jak i Pekao akceptują zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu na drukach stworzonych przez kadry. Tylko muszą być na nich zawarte wszystkie dane, które są na ich własnych drukach.
Trzeba zeskanować do e-teczki zaświadczenie o zarobkach, które dał ci bank. Zapisać je jako "Konto bankowe" i po tygodniu powinnaś mieć w domu zaświadczenie wysłane z kadr.
Chyba rok temu KR w DC16 na jednym ze spotkań dostali zakaz podpisywania jakichkolwiek dokumentów o zarobkach, które nie są stworzone przez nasze kadry. Podejrzewam, że takie samo polecenie dostali rejonowi w całej Polsce.
  Ocena JMP: 7/10
     
MimiWMini

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Gru 2014
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-30, 17:12   

marta ,gregor bardzo dziękuję.Napiszę jak ja to zrobiłam ,bo może komuś się przyda.Zadzwoniłam do regionalnego specjalisty ds personalnych.Na oryginalnych drukach nie wystawiają,ale jak napisał gregor dostosowują infomacje zawarte w zaświadczeniu do wymogów konkretnego banku.Moje druki poszły przez kierowce w nocy z poniedziałku na wtorek a już dziś dostałam polecony z zaświadczeniami :em29:
 
     
~Near

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-23, 13:32   

Hejka, a orientuje się ktoś może ,czy mogę wysłać list na adres biedronki (Jeronimo Martins Polska S.A. ul. Żniwna 5 62-025 Kostrzyn) z prośbą o wystawienie mi zaświadczenia o zarobkach?? Czu muszę lecieć do "mojej" biedronki?? Lub ewentualnie wysłać taki sam list do mojego miejsca zatrudnienia?? Nie muszę tam iść osobiście prawda?--- sorki za głupie pytania w razie czego, ale dla mnie są one jak najbardziej istotne ;)
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
 
     
~kendzirko 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-23, 13:50   

Wystarczy,że zadzwonisz do Kadr z taką prośbą o wystawienie.
_________________
Głupota ludzka jest jak rzeka- im szersza, tym ciężej ją ominąć.
 
     
~Near

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-23, 15:53   

A kadry to które to są? W sensie to ten główny nr do Kostrzyna (61 654 80 01)? czy jeszcze coś innego? Tutaj mam jeszcze jakiś nr do Biura Głównego w Warszawie (22 275 10 00) i nie wiem które to to...
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-23, 18:11   

61 630 85 95 pod tym numerem załatwisz zaświadczenie, przychodzi pocztą za kilka dni.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~Near

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-23, 18:55   

Super dzięki wielkie! :)
 
     
Kolorowy sen 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Sty 2018
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-31, 12:00   

gregor napisał/a:
Z własnego doświadczenia wiem, że zarówno PKO jak i Pekao akceptują zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu na drukach stworzonych przez kadry. Tylko muszą być na nich zawarte wszystkie dane, które są na ich własnych drukach.
Trzeba zeskanować do e-teczki zaświadczenie o zarobkach, które dał ci bank. Zapisać je jako "Konto bankowe" i po tygodniu powinnaś mieć w domu zaświadczenie wysłane z kadr.
Chyba rok temu KR w DC16 na jednym ze spotkań dostali zakaz podpisywania jakichkolwiek dokumentów o zarobkach, które nie są stworzone przez nasze kadry. Podejrzewam, że takie samo polecenie dostali rejonowi w całej Polsce.
Kolego możesz podać gdzie jest ta e-teczka , ponieważ kontakt z infolinia z kadr ( główne ) to jakaś porażka , same niekompetentne osoby ...
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-31, 18:33   

E-teczka to dokumenty które skanują w sklepie ZKS/KS i zapamietują tak jakby w twojej teczce w OHR
  Ocena JMP: 2/10
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-20, 23:16   

MimiWMini napisał/a:
Ja też mam problem z zaświadczeniem.Być może do niewielkich pożyczek wystarczy druk z OHR ,ale przy hipotece nikt nie chce na to spojrzeć nawet ;/ Składam w 2 bankach (PKO i WBK) i obydwa wymagają zaświadczeń na swoich oryginalnych drukach.
KR powiedział ,że nie jest księgową i wypełniać tego nie będzie.Nawet nie miałam okazji zapytać co mam w takim razie zrobić,bo jestem na urlopie i rozmowa była z zks.Poradzcie co robić ,bo czas mnie nagli.Jestem w miarę świeżym pracownikiem i zagubionym jeszcze w biedronkowych procedurach odnośnie dokumentów.Prosić KS o wysłanie pocztą wewnętrzną ?Najpierw zadzwonić ? Jak tak to gdzie, do kogo ? Kadry,BOP ?
Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki,a zwłaszcza za te ,które będą pochodzić od osób ,które na "świeżo" to załatwiały.
najlepiej zatwiaj to przez doradce finansowego. Z open finance sa dobrzy. Mi takie zaswiadczenie przeszlo na hipoteke. Gorzej jest zalatwic potwierdzenie zatrudnienia bo jest ochrona danych osobowych. Tez jakims cudem gosciowi to udalo sie zalatwic. Potem zalatwialismy konsumencki kredyt i nie dostalismy bo nikt nie potwierdzi mi zatrudnienia w kadrach. Wszystko bylo gotowe i dupa. Wydzwonilam kadry i nie da sie tego ruszyc. Dla mnie to chore bo przeciez jesli zaswiad jest aktualne to chyba wiadome ze sie pracuje. Banki to tez wymyslaja.....
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 671
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-21, 17:43   

Zadzwonić na infolinię. Koleżanka dwa razy wysyłała poczta wewnętrzną i zagineło
 
     
Marcin1976- 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-26, 09:43   zaświadczenie

Witam,
Naprawdę jest tak trudno dostac zaświadczenie o zarobkach??
Dzwonilem do kadr 2tyg temu z prośba o zaświadczenie a do dzisiaj jeszcze list nie doszedł co mam w takiej sytuacji zrobić?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-26, 10:03   

https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=1710&postdays=0&postorder=asc&start=15
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo