Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bon "wakacyjny" w Biedronce
Autor Wiadomość
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-20, 12:39   

Wiosenka napisał/a:
W tym roku chyba nic nie dadzą.
Tobie na pewno nie skoro jesteś byłym pracownikiem:)
  Ocena JMP: 5/10
     
~Wiosenka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Mar 2013
Posty: 40
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-20, 12:43   

stoneczka napisał/a:
Wiosenka napisał/a:
W tym roku chyba nic nie dadzą.
Tobie na pewno nie skoro jesteś byłym pracownikiem:)

Zapewne tak będzie :yeah:
 
     
Pame(L) 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 1
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-29, 11:00   Bon wakacyjny

Ja pracuje od 2007 przyszłam do pracy po zajściach jakie miały miejsce w biedronkach to była złota robota nikt nikogo nie poganiał wszyscy wiedzieli co mają robić wszystko było zrobione dobrze bez pośpiechu bez nerw. A teraz jest dużo więcej roboty obowiązków ludzi do pracy brak i zawsze jest źle nie dobrze mało produktywnie za wolno a tu pot po dupie sie leje trzeba wydłużać czas pracy żeby choć troche sie ogarnąć dwóch kasjerów w sobote od 14 zesrac sie można Czekam na lepsze czasy pozdrawiam
  Ocena JMP: 8/10
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-29, 19:49   

Pamela np ale żeś pojechała ;)
  Ocena JMP: 5/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-30, 22:02   Re: Bon wakacyjny

Pame(L) napisał/a:
Ja pracuje od 2007 przyszłam do pracy po zajściach jakie miały miejsce w biedronkach to była złota robota nikt nikogo nie poganiał wszyscy wiedzieli co mają robić wszystko było zrobione dobrze bez pośpiechu bez nerw. A teraz jest dużo więcej roboty obowiązków ludzi do pracy brak i zawsze jest źle nie dobrze mało produktywnie za wolno a tu pot po dupie sie leje trzeba wydłużać czas pracy żeby choć troche sie ogarnąć dwóch kasjerów w sobote od 14 zesrac sie można Czekam na lepsze czasy pozdrawiam


no niestety wszędzie powoli tak samo
 
     
melodramat

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Sie 2013
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-31, 10:38   

ja też pracuje od 2007,tak żle to jeszcze nie było,za byle co wpis do pamiętnika,wyzysk jakich mało,pot po tyłku,brak czasu na kibelek i wielka łaska na przerwe,jak kiero wporzo to jak cię moge ,a w innej sytuacji to się wykończyć można,niedaj Boże ktoś L4 przyniesie to potem za kare 2 zmiane przez miesiac ciągnie i jeszcze KR nas straszą a my mamy jędze jakich mało.... :regulamin:
 
     
~NowyWBiedronce 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-31, 21:13   

melodramat napisał/a:
ja też pracuje od 2007,tak żle to jeszcze nie było,za byle co wpis do pamiętnika,wyzysk jakich mało,pot po tyłku,brak czasu na kibelek i wielka łaska na przerwe,jak kiero wporzo to jak cię moge ,a w innej sytuacji to się wykończyć można,niedaj Boże ktoś L4 przyniesie to potem za kare 2 zmiane przez miesiac ciągnie i jeszcze KR nas straszą a my mamy jędze jakich mało.... :regulamin:


Jak tak Was czytam to chyba pracuje w zajeb**** biedronce. Młode kierownictwo, wiadomo jak cos zle sie robi to opier, ale takto spoko.
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-31, 21:34   

Nowywbiedronce nie tylko ty masz takie wrazenie :)
  Ocena JMP: 5/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-31, 21:55   

NowyWBiedronce napisał/a:
melodramat napisał/a:
ja też pracuje od 2007,tak żle to jeszcze nie było,za byle co wpis do pamiętnika,wyzysk jakich mało,pot po tyłku,brak czasu na kibelek i wielka łaska na przerwe,jak kiero wporzo to jak cię moge ,a w innej sytuacji to się wykończyć można,niedaj Boże ktoś L4 przyniesie to potem za kare 2 zmiane przez miesiac ciągnie i jeszcze KR nas straszą a my mamy jędze jakich mało.... :regulamin:


Jak tak Was czytam to chyba pracuje w zajeb**** biedronce. Młode kierownictwo, wiadomo jak cos zle sie robi to opier, ale takto spoko.

Na szczęście są takie biedronki jak Twoja ,ale więcej jest tych be

ODNOŚNIE WRAŻENIA TO TEŻ MAM TAKIE CZĘSTO , ŻE ZWIĄZEK NSZZP BIEDRONKA JEST W INNEJ FIRMIE, MY W INNEJ A DYREKCJA CHYBA W GALAKTYCE LUB CHMURACH
 
     
~misiowanka22 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 49
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-01, 10:10   

Ja mam 10 lat pracy w biedrze, różnie bywało raz lepiej raz gorzej ale to co dzieje się teraz to woła o pomstę do nieba. Z reguły nie należę do osób narzekających. Mamy ok. 40-50 tys obrotu dziennie i 10 etatów w tym 2 na 3/4 PARANOJA. Wpadł dyrektor i całej zmianie wlepił nagany ( nie wiem czy na pewno pisemne czy tylko tak straszył) a ja się pytam czy to nasza wina? Dwa samochody towaru i trzy osoby na zmianie. Już nie w tym rzecz,że ciężko bo nasza załoga naprawdę się stara tylko ta ciągła krytyka, że jest źle i za wolno się ruszamy, człowiek czuje się jak w nieudacznik. Mamy się tylko bać. Myślę, że koniec-końców takie traktowanie pracowników odbije się czkawką biedronce. Klienci pójdą do konkurencji bo ile można stać w kolejce, czekać aż ktoś pokroi arbuza lub udzieli jakiejś potrzebnej informacji :bu:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-01, 10:21   

Temat dotyczy bonów wakacyjnych i proszę do niego wrócić.
 
     
~misiowanka22 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 49
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-01, 10:31   

Ok! To w końcu będą te bony i do kiedy?
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-01, 10:33   

misiowanka22, a kto Ci powiedział że w ogóle będą ;/
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
~misiowanka22 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 49
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-01, 10:33   

Nikt nie mówił tak pytam?
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-02, 11:01   

na pewno będą i na pewno po 200 zł . Koniec sierpnia lub początek września. Wiadomo ,że przed okresem jesiennym przyda się każdemu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo