Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Od Bohatera do Zera!!!
Autor Wiadomość
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-20, 18:31   

kreta napisał/a:
ze złodziejami w biedronce to jest jakieś nieporozumienie,ochrona na sklepie po5/6godz i co ma pilnować??? ;( raz miałam złodzieja który miał butelki w rękawach,ewidentnie było widać bo miał cienką bluze,poprosiłam żeby wyciągnął i odstawił nie swój towar(to wszystko było przy kasie bo koleś jeszcze chipsy kupował i kolejka ludzi przy tym)powiedział tylko ze ja mu nic nie moge zrobić,nawet dotknąć,odepchnął mnie i wyszedł.......''DZIĘKUJE,ZAPRASZAM PONOWNIE''........oczywiscie ochroniarza nie było a zajście trwało kilkanaście sekund....rejonowy sie o tym dowiedział i cisza jak była tak jest dalej....ta nietykalnosc złodzieji to chore prawo,jak nie ma ochrony na sklepie to my nic nie możemy zrobić.....


o jakiej nietykalności mówimy?:)
ja dość często muszę walczyć ze złodziejami... zatrzymuje go za kasą i proszę o przejście do biura, jeśli stawia opór to nie ma opcji że wypuszczę go ze sklepu... do puki on mnie nie dotknie, wtedy i ja nie będę się szarpał...

sam napisałeś że odepchnął cie... więc co z twoją nietykalnością?
proste też go odpychasz kilkakrotnie:P

to tak jak bym szedł z dziewczyną podskoczył by jakiś koleś do niej a ja bym jej odpowiedział "sorki nietykalność" :P :P
  Ocena JMP: 10/10
     
@mak_17 


Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 204
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-20, 21:18   

Markoz nie można pisać "sikam na to" bo chyba Twój KR, KS nie pamiętają o Ustawie o wychowaniu w trzeźwości i co za to grozi - odebranie koncesji nawet na piwo. Pozdrawiam
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-25, 09:52   

markoz napisał/a:
u nas monitoringu nie ma ochrona jest też na chwile raz złapałem 2-ie małolaty co chciały chciały browar sobie wynieść ale po godzinie przyszły jednej rodzice że ja ją molestuje i wogóle oskarżam o kradzież że ona do kościoła chodzi i jeszcze poszły z tym do ks i opier. był i wtedy olałem wszystko dla mnie ochrona jest od pilnowania nie kasjer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma za to dodatku premi to sikam na to


Kasjerzy też mają przeciwdziałac takim sytuacjom. Już nie raz zatrzymywałem kogoś za kasą i cofałem na socjalne. Jak Ci zależy na swoim sklepie to miej oczy otwarte. Nikt nie każe Ci leciec za tą osobą i pilnowac, poproś ochronę. Jeśli brak wtedy ochrony dzwoń bo KS lub ZKS.

Ps. Czy w tej sytuacji została wezwana policja ?? Dano manadat??

Cytat:
nie ma za to dodatku premi to sikam na to


Tp samo może powiedziec przechodzień idąc np koło twojego auta i widząc że ci je okradają nie reaguje :nie:
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo