Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup Kontrolowany
Autor Wiadomość
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2015-05-21, 20:16   

nie nie nie !!!! tak być nie może!!! musimy walczyć ze strasznie uciskanymi kasjerami i tym wielkim natłokiem obowiązków, który tak tu wylewnie opisuja :D
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
#kasia-matiy 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Maj 2015
Posty: 72
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-25, 10:52   

marta1 napisał/a:
....i nie wszystko musi czytać :D


nie tyle "nie musi" co - wiadomo że i tak nie przeczyta ;) jednak jeśli taka informacja zostaje wywieszona możesz z miejsca uciąć wszelkie kłótnie mówiąc "jest informacja przy wejściu/kasie" ;)
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-25, 23:15   

O co robicie afere... Ja wole jak klient wrzyci spiwrotem do koszyka i pojdzie wpizdu sie pakowac a ja mam na kasie miejsce na kolejnego ludzika, tylko trzeba koszyki sprawfzac.

Pare dni temu mialem tajembiczego zlodzieja... Starszy gosciu, zakupy nie duze ale bogate..jakis jack daniels i inne pierdolki. Ale w lustrze widze ze ma koszyk przy nogach i ze go noga przesuwa...to wstaje widze ze cos tam ma wiec grzecznie zeby wszystko wyjal...wyjal ze dwie rzeczy ale odruchowo jeszcze raz wstaje a tam dalej koszyk z zawartoscia...powtarzam ze wszystko a twn zniw tylko pare rzeczy...to ja trzy dzwonki na ochrone, i stoje cEkajac az w koncu powyjmuje wszystko..a ochroniqrz na luzie podchodz ...zaraz potem ks i zaluczone na 100 %....
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-26, 11:20   

Prawie trzy lata w biedrze i kontrolowanego zakupu nigdy nie miałam
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
@adrianooo 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 247
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-26, 12:00   

jakihno napisał/a:
O co robicie afere... Ja wole jak klient wrzyci spiwrotem do koszyka i pojdzie wpizdu sie pakowac a ja mam na kasie miejsce na kolejnego ludzika, tylko trzeba koszyki sprawfzac.

Pare dni temu mialem tajembiczego zlodzieja... Starszy gosciu, zakupy nie duze ale bogate..jakis jack daniels i inne pierdolki. Ale w lustrze widze ze ma koszyk przy nogach i ze go noga przesuwa...to wstaje widze ze cos tam ma wiec grzecznie zeby wszystko wyjal...wyjal ze dwie rzeczy ale odruchowo jeszcze raz wstaje a tam dalej koszyk z zawartoscia...powtarzam ze wszystko a twn zniw tylko pare rzeczy...to ja trzy dzwonki na ochrone, i stoje cEkajac az w koncu powyjmuje wszystko..a ochroniqrz na luzie podchodz ...zaraz potem ks i zaluczone na 100 %....


sądzę że piłeś :zdrowie: :D
ale wracając do tematu, raz miałem ZK i niestety skucha na 700 zł
  Ocena JMP: 8/10
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-26, 14:57   

Ja jeszcze na szczęście nie miałam ;) Ale u nas nie ma luster ani małych koszyków...
a ten pierwszy jak przebiegał?
  Ocena JMP: 6/10
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-05-26, 15:29   

Jest odpowiedzialność materialna za oblanie ZK?
 
     
#kasia-matiy 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Maj 2015
Posty: 72
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-26, 16:28   

utrata premii tylko, może też być nagana, ale odpowiedzialności materialnej nie ma


Miawka - a ja pracuje coś ponad pół roku i już miałam ZK, plus zakup robiony przez ZKS i jeszcze na monitoringu pokazywali mi jak jedna z klientek wyniosłą zakupy w reklamówce - pod kasą przesuwała ... i teraz do ludzi mówię żeby pokazali zakupy to mają do mnie pretensje że ich jak złodziei traktuję i to jest przykre :(
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-05-26, 18:19   

jakiej premii, haha, straty ogromne, cały czas non stop spadek sprzedaży firmy i TK, który odejmuje punkty za byle co. Ale dzięki mimo wszystko ;)
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-26, 23:49   

Adriano nie pije w pracy, bo nie mam na to czasu hihi a i posta na trzezwo pisalem.

Ja pracuje niecale pol roku, tajemniczego zlodzieja mialem 4 razy z czego 3 oblane...ani razu nie stracilem przez to premi i tylko raz mialem na piczatku krotka rozmowe zebym sie procedur trzymal....no i na zks juz mnie szkola wiec nie martwcie sie na zapas tylko wyciagajcie wnioski na przyszlosc. To jest w celach szkoleniowych glownie tobione, przynajmnej teoretycznie hihi
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-27, 01:59   

kasia-matiy napisał/a:
teraz do ludzi mówię żeby pokazali zakupy to mają do mnie pretensje że ich jak złodziei traktuję i to jest przykre

tyle. że to jest jeden z Twoich obowiązków. i jeśli ktoś ma czyste sumienie, to się słowem nie odezwie, a reszta co ma do Ciebie pretensje to po prostu zwykłe chamy.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-27, 08:40   

moim obowiązkiem jest dokładne sprawdzenie koszyka :) nie interesują mnie prywatne torby klientów , nie mam prawa ich sprawdzać , u nas był już nie raz problem z zaglądaniem do toreb : skarga do BOKu , artykuł w gazecie i mamy szafki na klientowskie zakupy , jak na razie są używane i rozwiązanie zostało docenione przez klientów :)
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-27, 08:55   

marta1 napisał/a:
jak na razie są używane i rozwiązanie zostało docenione przez klientów
ale wiesz dobrze, że klient nie równa się klientowi ;p sa różni, dla niektórych wielka kartka z drukowanymi literami nie wystarcza, słowna informacja? coś Ty zlewaja;p wiec wiesz jaki kraj taki obyczaj, czasem trzeba być tym chamem;p
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
#kasia-matiy 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Maj 2015
Posty: 72
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-27, 16:18   

marta1 - nie chodzi o prywatne torebki, plecaki, ale torby z zakupami i mamy OBOWIĄZEK je sprawdzać, nie tylko koszyki .... w innych sklepach ludzie jakoś rozumieją że się zakupów nie wnosi z innego sklepu i nie ma z tym problemu, w intermarche jak kiedyś weszłam z zakupami (nie specjalnie, po prostu się zamyśliłam) to od razu od kasjerki z grubej rury, że się zakupy zostawia w szafce ... no ale tam jest info przy wejściu, w bierdrze nie ma
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-27, 19:23   

a torba z zakupami nie jest prywatna ? ja mam inne zdanie na ten temat :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo