Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mobbing w Biedronce
Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-06, 09:53   

InzaghiX, ma rację w ciąży powinnaś poinformować kierownika rejonu. Nie powinnaś wykonywać prac które zagrażały ciąży. Z drugiej strony można było Tobie wydać urlop do czasu L4. Współczuję z powodu poronienia.
 
     
kaja1849

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-20, 19:48   Źle

Witam serdecznie. Pracuje 3 miesiacę w biedronce. Praca ciezka,ale to nie jest mój najwiekszy problem. Atmosfera - wychodze z domu z bólem,boje sie każdego dnia budzic i iść tam. Traktuja mnie okropnie te dziewczyny. Jak mam poprosic o przeniesienie do innego sklepu? Czu musze się tłumaczyć dlaczego chce zostać przeniesiona? kierowniczka chce mi dac nagane za nie zdany test z wiedzy podręcznika,dzwoniłam do obsługi pracownika i Pani tam powiedziała,ze taką nagane może dać mi kierownik rejonu,ale mimo co jestem strasznona. Nienawidze tego sklepu. W kołko ja robie coś źle.
_________________
Kaja
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-20, 19:54   

kaja1849, a jaką masz gwarancję że gdzie indziej będzie inaczej? Może Ty krytyki nie umiesz przyjmować z godnością? ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
kaja1849

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-20, 19:59   

Nie mam gwarancji,ale wydaje mi się,że gorzej byc nie może.
Jestem miła dziewczyną,nigdy żadnej z nich nie powiedziałam czegoś złego niegrzecznego,a one są dla mnie chamskie.

[ Dodano: 2015-04-20, 20:02 ]
Ale mimo wszystko,chciałabym odpowiedź na moje pytanie.
Czy pytając o przeniesienie muszę się tłumaczyć dlaczego tego chce? Bo boję sie powiedzieć wprost,że chodzi o to jak one mnie traktują.
_________________
Kaja
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-20, 20:04   

Oczywiście, że KR zapyta Cię co jest powodem, że chcesz się przenosić. Ot tak dla kaprysu nie będzie robił roszad po rejonie.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-20, 20:20   

kaja1849, mogłabyś podać jakiś przykład tego złego traktowania? :)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
migotka123

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-27, 09:00   

Możesz spróbować zmienić swoje nastawienie, przyswoić wiedzę, żeby zdać ten egzamin, porozmawiać z ks albo kr. Jak to nic nie da, to poprosić o przeniesienie nie zaszkodzi. Musisz zadbać o siebie bo na pochylone drzewo każda koza wchodzi. U mnie też połowa ekipy to hermetycznie zamknięta puszka , na szczęście jest jeszcze ta druga połowa , dzięki której jeszcze tam pracuję. Ludzie są różni, ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jeżeli poczujesz, że stoisz pod ścianą to ją omiń i idź do przodu zostawiając złe wspomnienia za sobą. Głowa do góry, na biedronce świat się nie kończy. :)
 
     
mała818 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 11 Lip 2015
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-11, 11:50   

A jeżeli chcialabym zglosic do PIP pismo dot. mobbingu stosowanego wobec mnie przez zks to pisze je na JM czy bezporednio na zks?

Nie chce opisywac sytuacji z racji tego ze on rowniez moze byc na tym forum i po opisaniu bedzie wiedzial ze chodzi o niego.
Bede wdzieczna za odp
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-11, 14:23   

Moja znajoma miała teraz sprawę o mobbing wniosek sądu nie stwierdzono mobbingu i koniec
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-11, 15:45   

https://www.mobbing.most.org.pl/porada_prawna.htm ciężka sprawa, (PIP w Poznaniu- odradzam)

[ Dodano: 2015-07-11, 15:46 ]
https://www.centrumrekrut...rawe-o-mobbing/
 
     
mała818 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 11 Lip 2015
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-11, 16:17   

Wiem ze ciezka sprawa do udowodnienia w moim przypadku na dzien dzisiejszy jestem pod opieka psychiatry z powodu poczatkow depresji i mysli samobojczych. Pracowalam trzy miechy obecnie zostalam bez srodkow do zycia bo szanowny pan doprowadzil do mojego zwolnienia. Z jednej strony spadl mi ogromny ciezar ze nie bede z nim pracowac a z drugiej mysl o braku jakiejkolwiek pracy mnie przeraza. ..
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-11, 17:04   

jak już napisał edi : ciężka sprawa , potrzebna Ci będzie siła : siła wewnętrzna , silne dowody i silny adwokat . Rozważyłaś wszystko ? Jesteś gotowa na walkę ? Nie szkoda czasu ? JMP to nie jedyny pracodawca może lepiej skupić się na znalezieniu innej pracy .
 
     
mała818 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 11 Lip 2015
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-11, 20:27   

Tu nie o JM sie rozchodzi tylko o tego pajaca z plakietka ZKS ktory bez zadnych skrupułów pozbawil mnie i moje malutkie dziecko środków do życia tylko dlatego ze nie "wlazilam mu w tyłek" jak wiekszosc szarakow. Moja sila jest moj syn, dla niego zyje i jak bedzie trzeba to "zagryze". Mam tylko jego a liczyc moge wylacznie na siebie.
Praca sie znajdzie nie boje sie ciezko pracowac wiec cos znajde.
Gdyby chodzilo tylko o mnie pewnie bym olala sprawe ale mam dziecko ktore jest za male zeby zrozumiec ze nie mamy pieniazkow na jedzenie.
Moze nie doczytałam wiec jeszcze raz spytam o to na kogo ma byc to pismo.
Dzieki za mile slowa
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-11, 20:45   

To ja ze swojej strony życzę wygranej i trzymam kciuki :) . A jeżeli chodzi o zgłoszenie do PIP to myślę że jak tam zapytasz to pomogą , wyjaśnią i zajmą się sprawą .
 
     
mała818 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 11 Lip 2015
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-11, 20:55   

Nie dziekuje zeby nie zapeszyc :* Dam znac jak sprawy sie potocza. przepraszam ze nie opsuje ale wiecie ocb
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo