Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Białka Tatrzańska i okolice. Po publikacji

Czy opisane wydarzenia są dla was
zaskakujące
14%
[ 12 ]
spotkałam (em) się z tym
41%
[ 35 ]
występuje często
38%
[ 32 ]
jest to sporadyczne
5%
[ 5 ]
Głosowań: 62
Wszystkich Głosów: 84

Autor Wiadomość
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-01, 10:38   

Jako LORD ma wyższe mniemanie o sobie, więc czego się spodziewacie, zrozumienia i współczucia dla innych :( :nie:
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-01, 22:02   

załamania psychiczne,depresja , próby samobójcze te i nieskuteczne i skuteczne.
Czego firma się boi jak zakazuje na spotkaniu się przedstawicieli związków?
Jaka to straszna agitacja?
Jak może Pan (nie wiem może ochroniarz albo woźny) stwierdzić że związkowiec przeszkadza jego pracownikom w pracy? Może buc jeden by się chociaż przedstawił , albo zapisał bo zredukują pewnie i jego........
Powiedzcie czego tak się boją? Co to za firma która musi wprowadzać odgórne zasady szacunku i boi się że się ludzie zapiszą do związków? Ja szanuję Pana który dziś mi powiedział "nie daje mi Pan informacji o zz bo wyrzucę do kosza bo nie potrzebuję......" Ale są ludzie którzy są zainteresowani.
Powiedzcie czego się boi Biedronka ,czego w ogóle nie boi się np Kaufland?
Co nasz pracodawca ukrywa ,czego się boi? W Kauflandzie obok biur wisi informacja z adresem związku i nazwą oraz numerami telefonu a każdy związkowiec może wejść na pomieszczenie socjalne i porozmawiać........ Nawet jak jest z biedronki.......... Smutne prawda?
Pracodawca nie ogranicza aż tak praw jako związkowca ALE PRZEDE WSZYSTKIM OGRANICZA PRAWA PANI ZOSI ,MARYSI ,PANA ANDRZEJA ITP ........ OGRANICZA ICH PRAWA KONSTYTUCYJNE.... PRAWO DO ZRZESZANIA SIĘ....... WIĘC ZANIM KTOŚ MI POWIE ŻE KR MÓWIŁ ŻE MI NIE WOLNO ROZDAĆ ULOTEK NA SKLEPIE TO NIECH SIĘ ZASTANOWI CZY TEN KR, TEN BUC ZE SŁOMĄ W BUTACH NIE OGRANICZA PRZEDE WSZYSTKIM JEJ PRAW I TO NIE JEJ ZAKAZUJE

[ Dodano: 2015-04-01, 22:04 ]

https://www.solidarnosc.g...-podziekowania/

TAK MNIE TKNĘŁO NA PODSTAWIE TEGO ARTYKUŁU
 
     
#boczek_83 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 92
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-02, 10:38   

michalek710 napisał/a:
Widze ze dlugo szukales by te wiadomosci z przed KILKU lat przypomniec...a po drugie te historie pokazuja ze problemy nie tylko w pracy ale i poza...


Każda śmierć jest tragedią. A samobójstwo jest wyjątkowo wstrząsające. Nie wyobrażam sobie w jakiej depresji i jak cierpieć musi być człowiek żeby samemu odebrać sobie życie. Ofiarą jest nie tylko ta osoba ale także jej bliscy i rodzina.
Z szacunku dla tych wszystkich osób nie będę z tobą polemizował na temat przyczyn decyzji naszych koleżanek
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-03, 10:17   

kolejny drastyczny przykład to postępowanie KR w okolicach Nowego Sącza......... myślę , że ta sprawa odbije się szerokim echem
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-03, 12:19   

qweerty napisał/a:
kolejny drastyczny przykład to postępowanie KR w okolicach Nowego Sącza......... myślę , że ta sprawa odbije się szerokim echem
. Szczegoly?
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-03, 19:36   

karetka pogotowia,mobbing
 
     
nadzia 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 26 Lis 2014
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-12, 19:59   

Niestety problemy,które opisujecie zdarzają się w całej Polsce..mniejsze i większe dramaty..Nikt nie ma niestety odwagi- tak z własnego podwórka- żeby temu zaprotestować.Kilka razy przymierzaliśmy się do szeroko rozumianego zaprotestowaniu dla całej sytuacji.Zawsze jednak znajdzie się grupa,dla której ta praca- choćby i w gorszych warunkach- jest jedynym źródłem utrzymania.Zdajemy sobie sprawę, że nie zwolnią wszystkich,że nie zamkną sklepów..zawsze jest jednak obawa czy ktoś z zewnątrz nas poprze. Ten cały artykuł to światełko w tunelu,szansa, że finalnie dołączą do tej "walki" inne rejony Polski.
  Ocena JMP: 5/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo