Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Życzenia
Autor Wiadomość
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-12-24, 08:21   Życzenia

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2015, pełni nadziei spoglądamy w przyszłość.
W tych wyjątkowych dniach, życzę Wam Kochani serdecznych spotkań rodzinnych, dużo radości, zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń, zawodowej satysfakcji i sukcesów w Nowym Roku.
Ze szczerego serca w ten piękny czas, gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas, życzę dużo miłości bez trosk i złości, pokoju na świecie i wszystkiego czego tylko zapragniecie.
Niech radosna atmosfera Świąt przepełnionych miłością, spokojem i przyjaźnią zagości w naszych sercach na dłużej
Pozdrawiam Świątecznie !! Przewodniczący NSZZ "Solidarność" w JMP S.A. Piotr Adamczak
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
#boczek_83 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 92
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-24, 12:58   

https://www.solidarnosc.g...a/?postId=41169
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
1 UP 5 DOWN
Wysłany: 2014-12-24, 14:23   

[quote="boczek_83"]https://www.solidarnosc.gda.pl/biedronka/?postId=41169[/quot

Jeśli ktoś nie podeszedł do tego z humorem to jego sprawa!!!!!
Ostatnio zmieniony przez zz-biedronka 2014-12-27, 09:22, w całości zmieniany 2 razy  
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-24, 15:03   

zz-biedronka napisał/a:
boczek_83 napisał/a:
https://www.solidarnosc.gda.pl/biedronka/?postId=41169


Komuś się święta pomyliły !!!!! to ja uciekam gotować jajka !!!!!

Panie Przewodniczący zamiast wytykać innym błędy warto by w święta nabrać pokory i pomyśleć o własnych,a przynajmniej złożyć jakieś oświadczenie odnośnie odpowiedzi JMP na sygnowane przez Pana pismo.Złożenie życzeń w nowym temacie nie zamyka wszak poprzedniego. Faktycznie w tytule postu wkradł się błąd co nie zmienia treści życzeń. Przy okazji składam Panu życzenia pogody ducha w ten świąteczny czas, zwłaszcza że nawet w Wigilię szuka PAN błędów innych nie widząc własnych.
Wypadało by PAN złożył życzenia w imieniu Związku wszak związek to ludzie a nie tylko PAN.

[ Dodano: 2014-12-24, 15:24 ]
P.S. błąd skorygowałem, a wystarczyło napisać na pw, bo tak publicznie niezbyt ładnie wygląda.

Wszystkim kolegom i koleżankom,składam najszczersze życzenia.Wesołego alleluja:-) (taki był błąd na stronie w tytule) :x święta hanuki, ramadanu itp.Wesołych Świąt Bożego Narodzenia a miłego odpoczynku ateistom :-) :pa1:
 
     
ksena 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 7
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-24, 22:08   

żeby coś gotować najpierw trzeba to posiadać a tu niestety tego brak......
 
     
SEKRETARZ NSZZ 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 24 Gru 2014
Posty: 2
4 UP 3 DOWN
Wysłany: 2014-12-24, 22:35   

DRODZY KOLEDZY I KOLEŻANKI ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO NA TE ŚWIĘTA CO SPRAWIA RADOŚĆ ,UŚMIECH NA TWARZY,TEGO CO POWODUJE ŻE ZAPOMINAMY O CODZIENNOŚCI,CUDOWNYCH CHWIL W GRONIE WASZYCH BLISKICH,GDYŻ NA CODZIEŃ NIE MAMY ICH WIELE,SPOKOJU I ZDROWIA I DALSZEJ CUDOWNEJ WSPÓŁPRACY BYŚCIE WYBACZALI NAM BŁĘDY KTÓRE I NAM SIE ZDARZAJĄ I DALEJ TAK CUDOWNIE WSPIERALI TEGO ŻYCZYMY WAM MY ZWIĄZKI ZAWODOWE NSZZ SOLIDARNOŚĆ W JMP SA
_________________
SEKRETARZ NSZZ JMP S.A
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-25, 00:49   

wszystkiego naj.... Pani Sekretarz
 
     
~alina21 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 16 Gru 2014
Posty: 32
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-26, 14:32   

Dziękuje za życzenia, nie dziękuję nie będę was wspierała. Wam też najlepszego. Byście zmienili wasze władze . Te obecne, a szczególnie Pan Piotr się już skompromitował. Nawet w Wigilię pokazuje jaki z niego buc. Te wykrzykniki kojarzą mi się z rejonowym ,też taka impertynencja, buta i zadufanie. Szkoda. Nic mnie do was nie skłania. Zwłaszcza zakłamanie z paczkami na święta.
 
     
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-26, 17:09   

ROZUMIEM ROZGORYCZENIE OSTATNIMI SYTUACJAMI MOGE JEDYNIE ZAPEWNIĆ ZE JAKO DZIAŁACZE NIERAZ NIE DWA NAWET Z NARAŻENIEM SWOJEGO ETATU BRONILIŚMY I BRONIMY INNYCH W SYTUACJACH NAPRAWDE TRUDNYCH ZZ TO NIE TYKO PACZKI CZY NIEWŁASCIWE ZACHOWANIE NIKTÓRYCH OSÓB TO TAKZE ZESPÓŁ LUDZI ODDANYCH W SPRAWACH INNYCH,CZESTO I GĘSTO REZYGNYJĄC Z WŁASNYCH PLANÓW ,ZAJEC POMAGAMY INNYM I NIE JEST TO WYRZUT BO DLA NAS TO ZASZCZYT I PRZYJEMNOŚĆ WIEC NIE OCENIAJMY ZZ PO JEDNYM CZŁOWIEKU . STARAMY SIE SZKOLIĆ ,WYCIĄGAĆ WNIOSKI,DZIAŁAĆ CORAZ LEPIEJ .MAM TYLKO NADZIEJE ŻE CZAS ZMIENI JEDNAK PANI ZDANIE O NAS WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
 
     
~alina21 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 16 Gru 2014
Posty: 32
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-26, 18:24   

oliwietta mi chodzi o to co pokazujecie. Najpierw życzenia. Potem wasz przewodniczący wytyka wasze własne życzenia. Bo błędy. Piszecie o bonach których też nie dostałam. Nie wasza wina. Zapierniczałam jak wszyscy. A potem czytam że to dzięki wam. A tak dzięki Panu Piotrowi. I ani słowa wyjaśnienia. Tylko wykrzykniki i kłótnie. Jakieś docinki między wami. Wstyd. Wole wyjaśnienie ,przepraszam niż te życzenia. Może Pan Adamczyk dostał bon. Nie wiem. Wiem że ja nie.Pozdrawiam
 
     
SEKRETARZ NSZZ 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 24 Gru 2014
Posty: 2
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-26, 20:46   

Odnosząc się do dyskusji powyżej jako sekretarz NSZZ JMP s.a przepraszam za sytuacje jaka miała miejsce w ciągu ostatnich ms .Staramy się to wyprostować tak by każdy z nas był doceniany w naszej firmie i nie poczuł się na marginesie ,mam nadzieje że o pozytywnych rezultatach będziemy mogli was powiadomić już w pierwszych ms przyszłego roku .Jak stwierdziłam z pokora i nam zdarzają się błędy czy niedopatrzenia ,sprawa bonów kryterium jest cały czas wyjaśniana ,i mamy nadzieje że w przyszłym roku podobnej sytuacji nie będzie. Wiemy również że bez wsparcia naszych członków ,ich wkładu nieraz osobistego nieraz nie moglibyśmy zrobić nic. Wiemy że czasem wymaga to odwagi, przeciwstawieniu sie panującym obyczajom na sklepach .JEDNAKZE PODKREŚLAM ZE BEZ ZAANGAŻOWANIA NAS WSZYSTKICH nie będziemy w stanie osiągnąć wiele. W WIEKSZOŚCI JEST SIŁA KTÓRA DOSTRZEGA NASZA FIRMA,IM NAS WIĘCEJ TYM WIĘCEJ ARGUMENTÓW PO NASZEJ STRONIE. nie działamy dla siebie ,wszystko co staramy się robić mimo ze czasem zdarzają się błędy czy pojawiają zwykłe ludzkie niedociągnięcia nie robimy dla siebie robimy dla NAS. :)
_________________
SEKRETARZ NSZZ JMP S.A
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-26, 22:33   

Alina21 życzę spokojnych Świąt :-) tylko tyle.....
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-27, 00:04   

alina21 napisał/a:
oliwietta mi chodzi o to co pokazujecie. Najpierw życzenia. Potem wasz przewodniczący wytyka wasze własne życzenia. Bo błędy. Piszecie o bonach których też nie dostałam. Nie wasza wina. Zapierniczałam jak wszyscy. A potem czytam że to dzięki wam. A tak dzięki Panu Piotrowi. I ani słowa wyjaśnienia. Tylko wykrzykniki i kłótnie. Jakieś docinki między wami. Wstyd. Wole wyjaśnienie ,przepraszam niż te życzenia. Może Pan Adamczyk dostał bon. Nie wiem. Wiem że ja nie.Pozdrawiam



Bo nie wiem czy wiecie, ale to wszystko spada na Was jako całosć, związek i to przez jedną osobę. Z resztą nie wiem, co tam się u Was podziało, ale jak zakładany był dział zz to przez dłuższy czas był spokój (normalne rozmowy, informacje z pierwszej ręki, jakieś ciekawostki), a co tez odwaliło Waszemu przewodniczącemu, że tak ciągnie Was w dół - nie wiem ...
Dla dzielnie pracujących jednak, Wesołych Świąt :)
  Ocena JMP: 5/10
     
~alina21 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 16 Gru 2014
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-27, 16:17   

Dokładnie pivko. Jeszcze parę miesięcy temu bym do was wstąpiła. Ale przez 5 lat nikogo w okolicach Łodzi od was nie było.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo