Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BONY, PACZKI ŚWIĘTA 2014
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-18, 16:03   

paint napisał/a:
idąc Twoim tokiem myślenia mogłabym napisać - to kto komu każe dzieci rodzić i zakładać rodziny skoro ktoś nie ma odpowiednich warunków finansowych
Także nic Ci w usta nie włożyłam.
Mi nie musisz nic tłumaczyć, ja nikomu nigdzie nie zaglądam i też pisałam, że kryteria są niesprawiedliwe, a że ludzie zażynają się finasowo na własne życzenie to inna kwestia. Cała ta dyskusja, w prześciganiu się kto ma gorzej, kto zasłużył bardziej, a kto mniej, jest bez sensu. Odniosłam się jedynie do kwestii samodzielnego wynajmowania kawalerki, w sytuacji, gdzie kogoś na to nie stać. A kwestii sposobu przyznawania bonów nie komentuję, bo mnie nie dotyczy, mogę jedynie napisać, że jest naprawdę krzywdzące i demotywujące.
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-18, 17:29   

co ma piernik do wiatrka. sytuacja finansowa moze sie zmzienić z dnia na dzien. a dziecka sie nie wyzbedziesz. a pomyśl sobie ze nie kazdy ma gdzie wrocic. Niektorzy nie maja rodzicow albo maja tyakich ze to im jeszcze musza pomoc bo sa chorzy i biedni. a firma zwyczajnie podzielila pracownikow. ja nie chcialabym patrzec na ten bon przez pryzmat 300zl, tylko zadac jedno pytanie dlaczego zostalismy potraktowani za gorszych? jest mi przykro kiedy wszyscy sie ciesza i ciagle o tym mowia i mysla co to sobie kupia za ten bon ktorego ja nie mam.
 
     
paint

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 23
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-18, 17:51   

Larrikol napisał/a:
paint napisał/a:
idąc Twoim tokiem myślenia mogłabym napisać - to kto komu każe dzieci rodzić i zakładać rodziny skoro ktoś nie ma odpowiednich warunków finansowych
Także nic Ci w usta nie włożyłam.
Mi nie musisz nic tłumaczyć, ja nikomu nigdzie nie zaglądam i też pisałam, że kryteria są niesprawiedliwe, a że ludzie zażynają się finasowo na własne życzenie to inna kwestia. Cała ta dyskusja, w prześciganiu się kto ma gorzej, kto zasłużył bardziej, a kto mniej, jest bez sensu. Odniosłam się jedynie do kwestii samodzielnego wynajmowania kawalerki, w sytuacji, gdzie kogoś na to nie stać. A kwestii sposobu przyznawania bonów nie komentuję, bo mnie nie dotyczy, mogę jedynie napisać, że jest naprawdę krzywdzące i demotywujące.


"Idąc Twoim tokiem myślenia"- napisałam. Gdzie napisałam że dziecko to jak wynajęcie kawalerki? Tu są podane różne sytuacje życiowe i próba uświadomienia niektórym, że i jedna i druga wymaga nakładów finansowych. Ja na szczęście nie muszę wynajmować mieszkania ponieważ posiadam swoje, na które dzięki moim zarobkom dostałam kredyt, który teraz muszę spłacać. I byłam tego świadoma kierując swoje kroki do banku. Nie mam dzieci i na razie nie planuję niestety, bo po prostu najzwyczajniej w świecie na chwilę obecną nie stać mnie na zakładanie rodziny. Ty odniosłaś się do kwestii samodzielnego wynajmowania kawalerki a ja odniosłam się do kwestii zakładania rodziny w sytuacji kiedy kogoś po prostu na to nie stać.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-18, 19:23   

Przywołujesz dwie sytuacje, przeciwstawiasz je sobie i na koniec mówisz, że to nie jest porównanie... dla mnie temat jest skończony. A takich nietypowych sytuacji, jak pomoc chorym rodzicom itp. nie komentuje, bo się do tego nie odnosiłam, więc proszę się nie doszukać dziwnych rzeczy między wierszami.
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-18, 21:00   

[quote="paint"]
[ Dodano: 2014-12-18, 15:00 ]
4ever napisał/a:
paint napisał/a:
4ever napisał/a:
Och jak ja bym chciał ponad 3 tysie brutto na głowe co miesiąc i mieć taki problem jak brak w grudniu 3oo zł bonu.
Mogę się na stałe zamienić stawką brutto co miesiąc 3tys za bon 3oozł w grudniu :P


Ależ po co się zamieniać, wystarczy postarać sie o awans i popracować parę lat na stanowisku zastępcy lub od razu uderzyć na ks albo kr. Bedziesz zarabiac wtedy te ogromne milony.


A po to się zamieniać bo jak komu na umowie nie pasuje 3 tyś :regulamin: to niech zredukuje się do kasjera i wtedy weźmie co miesiąc nieco ponad 1700 zł na rękę. No i wtedy dostanie swoje upragnione bony :rool: i będzie szczęśliwszy co miesiąc. Wtedy to byłby lament, że za mało zarabiam. Koszmar :szczena:



Ale kto napisał,że chce się zamieniać?? Ja czy TY? Przeczytaj może swoją wypowiedź jeszcze raz. Ja nie napisałam nigdzie , że mi nie pasuje i nie lamentuję na forum, że nie dostałam bonów. Kiedy ja uznałam,że za mało zarabiam to postarałam się o awans i zarabiam więcej a że w związku z tym nie dostałam bonów, trudno. Uwierz mi , ze naprawdę nie ubolewam nad tym i nie rozpaczam z tego powodu.
Sądząc po Twojej wypowiedzi - "Och jak ja bym chciał ponad 3 tysie brutto na głowe co miesiąc...Mogę się na stałe zamienić stawką brutto co miesiąc 3tys za bon 3oozł w grudniu :P " - chyba jednak Tobie nie pasuje to Twoje 1700 , więc jeszcze raz powtarzam : żeby zarabiać więcej i mieć te swoje upragnione 3 tyś a nie zamienione z kimś, wystarczy postarać się o awans.


Fakt, może trochę źle się wyraziłem.
Awansu nie potrzebuję, taka odpowiedzialność mi nie pasuje. To co napisałem było ironią z mojej strony.
Znasz takie przysłowie: "uderz w stół, a nożyce same się odezwą"
Dlatego też dalej napisałem, że w przyszłym roku oddam swoje bony i dorzucę paczkę dla "biednych" bez bonów.
 
     
paint

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 23
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-12-18, 21:23   

[quote="4ever"]
paint napisał/a:

[ Dodano: 2014-12-18, 15:00 ]
4ever napisał/a:
paint napisał/a:
4ever napisał/a:
Och jak ja bym chciał ponad 3 tysie brutto na głowe co miesiąc i mieć taki problem jak brak w grudniu 3oo zł bonu.
Mogę się na stałe zamienić stawką brutto co miesiąc 3tys za bon 3oozł w grudniu :P


Ależ po co się zamieniać, wystarczy postarać sie o awans i popracować parę lat na stanowisku zastępcy lub od razu uderzyć na ks albo kr. Bedziesz zarabiac wtedy te ogromne milony.


A po to się zamieniać bo jak komu na umowie nie pasuje 3 tyś :regulamin: to niech zredukuje się do kasjera i wtedy weźmie co miesiąc nieco ponad 1700 zł na rękę. No i wtedy dostanie swoje upragnione bony :rool: i będzie szczęśliwszy co miesiąc. Wtedy to byłby lament, że za mało zarabiam. Koszmar :szczena:



Ale kto napisał,że chce się zamieniać?? Ja czy TY? Przeczytaj może swoją wypowiedź jeszcze raz. Ja nie napisałam nigdzie , że mi nie pasuje i nie lamentuję na forum, że nie dostałam bonów. Kiedy ja uznałam,że za mało zarabiam to postarałam się o awans i zarabiam więcej a że w związku z tym nie dostałam bonów, trudno. Uwierz mi , ze naprawdę nie ubolewam nad tym i nie rozpaczam z tego powodu.
Sądząc po Twojej wypowiedzi - "Och jak ja bym chciał ponad 3 tysie brutto na głowe co miesiąc...Mogę się na stałe zamienić stawką brutto co miesiąc 3tys za bon 3oozł w grudniu :P " - chyba jednak Tobie nie pasuje to Twoje 1700 , więc jeszcze raz powtarzam : żeby zarabiać więcej i mieć te swoje upragnione 3 tyś a nie zamienione z kimś, wystarczy postarać się o awans.


Fakt, może trochę źle się wyraziłem.
Awansu nie potrzebuję, taka odpowiedzialność mi nie pasuje. To co napisałem było ironią z mojej strony.
Znasz takie przysłowie: "uderz w stół, a nożyce same się odezwą"
Dlatego też dalej napisałem, że w przyszłym roku oddam swoje bony i dorzucę paczkę dla biednych narzekających na niską stawkę.


No Ty to przysłowie napewno znasz, doskonale ;) Pozdrawiam serdecznie.
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-18, 22:18   

Ja też pozdrawiam serdecznie ;) :pa1:
 
     
dariuu

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 4
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-18, 22:50   

W sam raz nie chodzi mi o to czy ktoś ma te 3000 zarobków czy nie, ale do q... nędzy ja tak samo zap......am na sklepie jak każdy pracownik i to już ponad 10 lat. To jak ja mam teraz pracować, w odniesieniu do tych co dostali ?? To za to mi zabrali te marne 300 zł, że mój mąż zap......lał 35 lat na kopalni i zapracował uczciwie na taką, jaką ma emeryturę. Jest to co najmniej marna zachęta do pracy. A jeśli już nie dają pieniędzy, to niechby się nie ośmieszali dając tym osobom paczki. Przecież to całkowity brak jakiegokolwiek myślenia w dyrekcji, o ile takowa istnieje. Paczkę przekazałam na Caritas, przynajmniej jakieś dzieci się ucieszą. Wesołych Świąt. :aniol:
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-19, 09:00   

Prosty przepis JMP jak poróżnić pracowników :yeah: Korporacja znowu górą .
Przecież KAŻDY wie,że zabieranie ludziom wykonującym tą samą pracę bonów to czysta niesprawiedliwość.
A w przyszłym roku poszkodowanym proponuję kłamać w żywe oczy przy deklarowaniu dochodów w rodzinie.Dymajcie JMP jak ono dyma Was.Tylko bez wazeliny >:D
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
@Marakesz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 226
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-19, 10:29   

Bez wazeliny boli obie strony .^. :lol:
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-19, 11:22   

Marakesz napisał/a:
Bez wazeliny boli obie strony

Niekoniecznie :cycki:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-19, 15:31   

Hmmm Dark mógłbyś rozwinąć wypowiedź? :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-19, 21:07   

Marakesz napisał/a:
Bez wazeliny boli obie strony

DarkSide napisał/a:
Niekoniecznie

Ojejjjjjjjj :rool:
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-20, 11:49   

Koza napisał/a:
Prosty przepis JMP jak poróżnić pracowników :yeah: Korporacja znowu górą .
Przecież KAŻDY wie,że zabieranie ludziom wykonującym tą samą pracę bonów to czysta niesprawiedliwość.
A w przyszłym roku poszkodowanym proponuję kłamać w żywe oczy przy deklarowaniu dochodów w rodzinie.Dymajcie JMP jak ono dyma Was.Tylko bez wazeliny >:D


Hm tylko ostrożnie bo do np pożyczki,zapomogi musisz podać swoje dochody i członków rodziny a potem można na podstawie tego zweryfikować dochód
 
     
~alina21 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 16 Gru 2014
Posty: 32
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-21, 10:48   

ciekawe jaką niespodziankę macie dla nas za rok. w tym roku mamy paczki do dochodu 3000 zł.Za rok za ile nas sprzedacie? Szok co ja czytam ,że wiedzieliście. I wasz przewodniczący podpisał.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo