Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ukladamy historyjke :)
Autor Wiadomość
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
Wysłany: 2014-12-16, 11:12   

Nad ranem o godzinie 12, może 15 na Antarktydzie znaleziono wielki ogórek, ale... były też inne kobiety . Jakie kobiety powiedział nominowany do Telekamery 2015 w dziedzinie serial paradokumentalny. Bzdury żabiątko-powiedział michałek podgryzając Marysię za uchem .Obudziłem się w środku lasu wilki jakieś głodne z martą1 bawiły się swoimi zębami .Szczęka wpadła na podłogę zamiast do szklanki . Zarośnięty qweerty z Larrikol rozwiązywali jej bieliznę z suszarki z funkcją prasowania . Larrikol zdjęła pończochy z tygrysa i udusiła nimi trzy gołąbki które usiadły na drzewie razem z papieżem i jeżem . Ta para prawie się polubiła gdyż zrozumieli jak ciężko wyrąbać ten przerębel . Długo by opowiadać ile potu i łez to kosztowało . Zbankrutowałem ! ! ! zakrzyknął prezes wodociągów i lachociągów a potem wrócił do kanałów Malezyjskich. Tymczasem w Afryce przy lodowcu koala wspinał się na wielbłąda. Wielbłąd nie wytrzymał przeciążenia i popuścił bąka - niech nigdy więcej nie sra. Obok przykucnął rusek i dawaj trzeba posmarować siodło wazelina lub słoniną z kozła starego. Teraz Obama zastanawia się czy dobrze zrobił,że pozwolił na seks w kakao :D Pomyślał czarny
_________________
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
Wysłany: 2014-12-16, 18:01   

Nad ranem o godzinie 12, może 15 na Antarktydzie znaleziono wielki ogórek, ale... były też inne kobiety . Jakie kobiety powiedział nominowany do Telekamery 2015 w dziedzinie serial paradokumentalny. Bzdury żabiątko-powiedział michałek podgryzając Marysię za uchem .Obudziłem się w środku lasu wilki jakieś głodne z martą1 bawiły się swoimi zębami .Szczęka wpadła na podłogę zamiast do szklanki . Zarośnięty qweerty z Larrikol rozwiązywali jej bieliznę z suszarki z funkcją prasowania . Larrikol zdjęła pończochy z tygrysa i udusiła nimi trzy gołąbki które usiadły na drzewie razem z papieżem i jeżem . Ta para prawie się polubiła gdyż zrozumieli jak ciężko wyrąbać ten przerębel . Długo by opowiadać ile potu i łez to kosztowało . Zbankrutowałem ! ! ! zakrzyknął prezes wodociągów i lachociągów a potem wrócił do kanałów Malezyjskich. Tymczasem w Afryce przy lodowcu koala wspinał się na wielbłąda. Wielbłąd nie wytrzymał przeciążenia i popuścił bąka - niech nigdy więcej nie sra. Obok przykucnął rusek i dawaj trzeba posmarować siodło wazelina lub słoniną z kozła starego. Teraz Obama zastanawia się czy dobrze zrobił,że pozwolił na seks w kakao :D Pomyślał czarny pieprz +
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-12-17, 08:20   

Nad ranem o godzinie 12, może 15 na Antarktydzie znaleziono wielki ogórek, ale... były też inne kobiety . Jakie kobiety powiedział nominowany do Telekamery 2015 w dziedzinie serial paradokumentalny. Bzdury żabiątko-powiedział michałek podgryzając Marysię za uchem .Obudziłem się w środku lasu wilki jakieś głodne z martą1 bawiły się swoimi zębami .Szczęka wpadła na podłogę zamiast do szklanki . Zarośnięty qweerty z Larrikol rozwiązywali jej bieliznę z suszarki z funkcją prasowania . Larrikol zdjęła pończochy z tygrysa i udusiła nimi trzy gołąbki które usiadły na drzewie razem z papieżem i jeżem . Ta para prawie się polubiła gdyż zrozumieli jak ciężko wyrąbać ten przerębel . Długo by opowiadać ile potu i łez to kosztowało . Zbankrutowałem ! ! ! zakrzyknął prezes wodociągów i lachociągów a potem wrócił do kanałów Malezyjskich. Tymczasem w Afryce przy lodowcu koala wspinał się na wielbłąda. Wielbłąd nie wytrzymał przeciążenia i popuścił bąka - niech nigdy więcej nie sra. Obok przykucnął rusek i dawaj trzeba posmarować siodło wazelina lub słoniną z kozła starego. Teraz Obama zastanawia się czy dobrze zrobił,że pozwolił na seks w kakao. Pomyślał czarny pieprz + majeranek
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
mawi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Lip 2013
Posty: 19
Wysłany: 2014-12-17, 10:59   

Nad ranem o godzinie 12, może 15 na Antarktydzie znaleziono wielki ogórek, ale... były też inne kobiety . Jakie kobiety powiedział nominowany do Telekamery 2015 w dziedzinie serial paradokumentalny. Bzdury żabiątko-powiedział michałek podgryzając Marysię za uchem .Obudziłem się w środku lasu wilki jakieś głodne z martą1 bawiły się swoimi zębami .Szczęka wpadła na podłogę zamiast do szklanki . Zarośnięty qweerty z Larrikol rozwiązywali jej bieliznę z suszarki z funkcją prasowania . Larrikol zdjęła pończochy z tygrysa i udusiła nimi trzy gołąbki które usiadły na drzewie razem z papieżem i jeżem . Ta para prawie się polubiła gdyż zrozumieli jak ciężko wyrąbać ten przerębel . Długo by opowiadać ile potu i łez to kosztowało . Zbankrutowałem ! ! ! zakrzyknął prezes wodociągów i lachociągów a potem wrócił do kanałów Malezyjskich. Tymczasem w Afryce przy lodowcu koala wspinał się na wielbłąda. Wielbłąd nie wytrzymał przeciążenia i popuścił bąka - niech nigdy więcej nie sra. Obok przykucnął rusek i dawaj trzeba posmarować siodło wazelina lub słoniną z kozła starego. Teraz Obama zastanawia się czy dobrze zrobił,że pozwolił na seks w kakao. Pomyślał czarny pieprz + majeranek i rumianek
_________________
iwam
  Ocena JMP: 8/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-17, 11:13   

Nad ranem o godzinie 12, może 15 na Antarktydzie znaleziono wielki ogórek, ale... były też inne kobiety . Jakie kobiety powiedział nominowany do Telekamery 2015 w dziedzinie serial paradokumentalny. Bzdury żabiątko-powiedział michałek podgryzając Marysię za uchem .Obudziłem się w środku lasu wilki jakieś głodne z martą1 bawiły się swoimi zębami .Szczęka wpadła na podłogę zamiast do szklanki . Zarośnięty qweerty z Larrikol rozwiązywali jej bieliznę z suszarki z funkcją prasowania . Larrikol zdjęła pończochy z tygrysa i udusiła nimi trzy gołąbki które usiadły na drzewie razem z papieżem i jeżem . Ta para prawie się polubiła gdyż zrozumieli jak ciężko wyrąbać ten przerębel . Długo by opowiadać ile potu i łez to kosztowało . Zbankrutowałem ! ! ! zakrzyknął prezes wodociągów i lachociągów a potem wrócił do kanałów Malezyjskich. Tymczasem w Afryce przy lodowcu koala wspinał się na wielbłąda. Wielbłąd nie wytrzymał przeciążenia i popuścił bąka - niech nigdy więcej nie sra. Obok przykucnął rusek i dawaj trzeba posmarować siodło wazelina lub słoniną z kozła starego. Teraz Obama zastanawia się czy dobrze zrobił,że pozwolił na seks w kakao. Pomyślał czarny pieprz + majeranek i rumianek dobrze
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
Wysłany: 2014-12-17, 12:18   

Nad ranem o godzinie 12, może 15 na Antarktydzie znaleziono wielki ogórek, ale... były też inne kobiety . Jakie kobiety powiedział nominowany do Telekamery 2015 w dziedzinie serial paradokumentalny. Bzdury żabiątko-powiedział michałek podgryzając Marysię za uchem .Obudziłem się w środku lasu wilki jakieś głodne z martą1 bawiły się swoimi zębami .Szczęka wpadła na podłogę zamiast do szklanki . Zarośnięty qweerty z Larrikol rozwiązywali jej bieliznę z suszarki z funkcją prasowania . Larrikol zdjęła pończochy z tygrysa i udusiła nimi trzy gołąbki które usiadły na drzewie razem z papieżem i jeżem . Ta para prawie się polubiła gdyż zrozumieli jak ciężko wyrąbać ten przerębel . Długo by opowiadać ile potu i łez to kosztowało . Zbankrutowałem ! ! ! zakrzyknął prezes wodociągów i lachociągów a potem wrócił do kanałów Malezyjskich. Tymczasem w Afryce przy lodowcu koala wspinał się na wielbłąda. Wielbłąd nie wytrzymał przeciążenia i popuścił bąka - niech nigdy więcej nie sra. Obok przykucnął rusek i dawaj trzeba posmarować siodło wazelina lub słoniną z kozła starego. Teraz Obama zastanawia się czy dobrze zrobił,że pozwolił na seks w kakao. Pomyślał czarny pieprz + majeranek i rumianek dobrze zrobi
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
Wysłany: 2014-12-17, 12:19   

Nad ranem o godzinie 12, może 15 na Antarktydzie znaleziono wielki ogórek, ale... były też inne kobiety . Jakie kobiety powiedział nominowany do Telekamery 2015 w dziedzinie serial paradokumentalny. Bzdury żabiątko-powiedział michałek podgryzając Marysię za uchem .Obudziłem się w środku lasu wilki jakieś głodne z martą1 bawiły się swoimi zębami .Szczęka wpadła na podłogę zamiast do szklanki . Zarośnięty qweerty z Larrikol rozwiązywali jej bieliznę z suszarki z funkcją prasowania . Larrikol zdjęła pończochy z tygrysa i udusiła nimi trzy gołąbki które usiadły na drzewie razem z papieżem i jeżem . Ta para prawie się polubiła gdyż zrozumieli jak ciężko wyrąbać ten przerębel . Długo by opowiadać ile potu i łez to kosztowało . Zbankrutowałem ! ! ! zakrzyknął prezes wodociągów i lachociągów a potem wrócił do kanałów Malezyjskich. Tymczasem w Afryce przy lodowcu koala wspinał się na wielbłąda. Wielbłąd nie wytrzymał przeciążenia i popuścił bąka - niech nigdy więcej nie sra. Obok przykucnął rusek i dawaj trzeba posmarować siodło wazelina lub słoniną z kozła starego. Teraz Obama zastanawia się czy dobrze zrobił,że pozwolił na seks w kakao. Pomyślał czarny pieprz + majeranek i rumianek dobrze zrobi na
  Ocena JMP: 8/10
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-12-17, 12:58   

Nad ranem o godzinie 12, może 15 na Antarktydzie znaleziono wielki ogórek, ale... były też inne kobiety . Jakie kobiety powiedział nominowany do Telekamery 2015 w dziedzinie serial paradokumentalny. Bzdury żabiątko-powiedział michałek podgryzając Marysię za uchem .Obudziłem się w środku lasu wilki jakieś głodne z martą1 bawiły się swoimi zębami .Szczęka wpadła na podłogę zamiast do szklanki . Zarośnięty qweerty z Larrikol rozwiązywali jej bieliznę z suszarki z funkcją prasowania . Larrikol zdjęła pończochy z tygrysa i udusiła nimi trzy gołąbki które usiadły na drzewie razem z papieżem i jeżem . Ta para prawie się polubiła gdyż zrozumieli jak ciężko wyrąbać ten przerębel . Długo by opowiadać ile potu i łez to kosztowało . Zbankrutowałem ! ! ! zakrzyknął prezes wodociągów i lachociągów a potem wrócił do kanałów Malezyjskich. Tymczasem w Afryce przy lodowcu koala wspinał się na wielbłąda. Wielbłąd nie wytrzymał przeciążenia i popuścił bąka - niech nigdy więcej nie sra. Obok przykucnął rusek i dawaj trzeba posmarować siodło wazelina lub słoniną z kozła starego. Teraz Obama zastanawia się czy dobrze zrobił,że pozwolił na seks w kakao. Pomyślał czarny pieprz + majeranek i rumianek dobrze zrobi na wzdęcia.
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
Wysłany: 2014-12-17, 13:20   

Nad ranem o godzinie 12, może 15 na Antarktydzie znaleziono wielki ogórek, ale... były też inne kobiety . Jakie kobiety powiedział nominowany do Telekamery 2015 w dziedzinie serial paradokumentalny. Bzdury żabiątko-powiedział michałek podgryzając Marysię za uchem .Obudziłem się w środku lasu wilki jakieś głodne z martą1 bawiły się swoimi zębami .Szczęka wpadła na podłogę zamiast do szklanki . Zarośnięty qweerty z Larrikol rozwiązywali jej bieliznę z suszarki z funkcją prasowania . Larrikol zdjęła pończochy z tygrysa i udusiła nimi trzy gołąbki które usiadły na drzewie razem z papieżem i jeżem . Ta para prawie się polubiła gdyż zrozumieli jak ciężko wyrąbać ten przerębel . Długo by opowiadać ile potu i łez to kosztowało . Zbankrutowałem ! ! ! zakrzyknął prezes wodociągów i lachociągów a potem wrócił do kanałów Malezyjskich. Tymczasem w Afryce przy lodowcu koala wspinał się na wielbłąda. Wielbłąd nie wytrzymał przeciążenia i popuścił bąka - niech nigdy więcej nie sra. Obok przykucnął rusek i dawaj trzeba posmarować siodło wazelina lub słoniną z kozła starego. Teraz Obama zastanawia się czy dobrze zrobił,że pozwolił na seks w kakao. Pomyślał czarny pieprz + majeranek i rumianek dobrze zrobi na wzdęcia. Ale
  Ocena JMP: 8/10
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-12-17, 13:21   

Nad ranem o godzinie 12, może 15 na Antarktydzie znaleziono wielki ogórek, ale... były też inne kobiety . Jakie kobiety powiedział nominowany do Telekamery 2015 w dziedzinie serial paradokumentalny. Bzdury żabiątko-powiedział michałek podgryzając Marysię za uchem .Obudziłem się w środku lasu wilki jakieś głodne z martą1 bawiły się swoimi zębami .Szczęka wpadła na podłogę zamiast do szklanki . Zarośnięty qweerty z Larrikol rozwiązywali jej bieliznę z suszarki z funkcją prasowania . Larrikol zdjęła pończochy z tygrysa i udusiła nimi trzy gołąbki które usiadły na drzewie razem z papieżem i jeżem . Ta para prawie się polubiła gdyż zrozumieli jak ciężko wyrąbać ten przerębel . Długo by opowiadać ile potu i łez to kosztowało . Zbankrutowałem ! ! ! zakrzyknął prezes wodociągów i lachociągów a potem wrócił do kanałów Malezyjskich. Tymczasem w Afryce przy lodowcu koala wspinał się na wielbłąda. Wielbłąd nie wytrzymał przeciążenia i popuścił bąka - niech nigdy więcej nie sra. Obok przykucnął rusek i dawaj trzeba posmarować siodło wazelina lub słoniną z kozła starego. Teraz Obama zastanawia się czy dobrze zrobił,że pozwolił na seks w kakao. Pomyślał czarny pieprz + majeranek i rumianek dobrze zrobi na wzdęcia. Ale nie
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
Wysłany: 2014-12-17, 14:42   

Nad ranem o godzinie 12, może 15 na Antarktydzie znaleziono wielki ogórek, ale... były też inne kobiety . Jakie kobiety powiedział nominowany do Telekamery 2015 w dziedzinie serial paradokumentalny. Bzdury żabiątko-powiedział michałek podgryzając Marysię za uchem .Obudziłem się w środku lasu wilki jakieś głodne z martą1 bawiły się swoimi zębami .Szczęka wpadła na podłogę zamiast do szklanki . Zarośnięty qweerty z Larrikol rozwiązywali jej bieliznę z suszarki z funkcją prasowania . Larrikol zdjęła pończochy z tygrysa i udusiła nimi trzy gołąbki które usiadły na drzewie razem z papieżem i jeżem . Ta para prawie się polubiła gdyż zrozumieli jak ciężko wyrąbać ten przerębel . Długo by opowiadać ile potu i łez to kosztowało . Zbankrutowałem ! ! ! zakrzyknął prezes wodociągów i lachociągów a potem wrócił do kanałów Malezyjskich. Tymczasem w Afryce przy lodowcu koala wspinał się na wielbłąda. Wielbłąd nie wytrzymał przeciążenia i popuścił bąka - niech nigdy więcej nie sra. Obok przykucnął rusek i dawaj trzeba posmarować siodło wazelina lub słoniną z kozła starego. Teraz Obama zastanawia się czy dobrze zrobił,że pozwolił na seks w kakao. Pomyślał czarny pieprz + majeranek i rumianek dobrze zrobi na wzdęcia. Ale nie mgiełka
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
Wysłany: 2014-12-19, 07:41   

Nad ranem o godzinie 12, może 15 na Antarktydzie znaleziono wielki ogórek, ale... były też inne kobiety . Jakie kobiety powiedział nominowany do Telekamery 2015 w dziedzinie serial paradokumentalny. Bzdury żabiątko-powiedział michałek podgryzając Marysię za uchem .Obudziłem się w środku lasu wilki jakieś głodne z martą1 bawiły się swoimi zębami .Szczęka wpadła na podłogę zamiast do szklanki . Zarośnięty qweerty z Larrikol rozwiązywali jej bieliznę z suszarki z funkcją prasowania . Larrikol zdjęła pończochy z tygrysa i udusiła nimi trzy gołąbki które usiadły na drzewie razem z papieżem i jeżem . Ta para prawie się polubiła gdyż zrozumieli jak ciężko wyrąbać ten przerębel . Długo by opowiadać ile potu i łez to kosztowało . Zbankrutowałem ! ! ! zakrzyknął prezes wodociągów i lachociągów a potem wrócił do kanałów Malezyjskich. Tymczasem w Afryce przy lodowcu koala wspinał się na wielbłąda. Wielbłąd nie wytrzymał przeciążenia i popuścił bąka - niech nigdy więcej nie sra. Obok przykucnął rusek i dawaj trzeba posmarować siodło wazelina lub słoniną z kozła starego. Teraz Obama zastanawia się czy dobrze zrobił,że pozwolił na seks w kakao. Pomyślał czarny pieprz + majeranek i rumianek dobrze zrobi na wzdęcia. Ale nie mgiełka solankowa
  Ocena JMP: 8/10
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-12-19, 15:40   

Nad ranem o godzinie 12, może 15 na Antarktydzie znaleziono wielki ogórek, ale... były też inne kobiety . Jakie kobiety powiedział nominowany do Telekamery 2015 w dziedzinie serial paradokumentalny. Bzdury żabiątko-powiedział michałek podgryzając Marysię za uchem .Obudziłem się w środku lasu wilki jakieś głodne z martą1 bawiły się swoimi zębami .Szczęka wpadła na podłogę zamiast do szklanki . Zarośnięty qweerty z Larrikol rozwiązywali jej bieliznę z suszarki z funkcją prasowania . Larrikol zdjęła pończochy z tygrysa i udusiła nimi trzy gołąbki które usiadły na drzewie razem z papieżem i jeżem . Ta para prawie się polubiła gdyż zrozumieli jak ciężko wyrąbać ten przerębel . Długo by opowiadać ile potu i łez to kosztowało . Zbankrutowałem ! ! ! zakrzyknął prezes wodociągów i lachociągów a potem wrócił do kanałów Malezyjskich. Tymczasem w Afryce przy lodowcu koala wspinał się na wielbłąda. Wielbłąd nie wytrzymał przeciążenia i popuścił bąka - niech nigdy więcej nie sra. Obok przykucnął rusek i dawaj trzeba posmarować siodło wazelina lub słoniną z kozła starego. Teraz Obama zastanawia się czy dobrze zrobił,że pozwolił na seks w kakao. Pomyślał czarny pieprz + majeranek i rumianek dobrze zrobi na wzdęcia. Ale nie mgiełka solankowa, ta
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
mawi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Lip 2013
Posty: 19
Wysłany: 2014-12-19, 16:46   

Nad ranem o godzinie 12, może 15 na Antarktydzie znaleziono wielki ogórek, ale... były też inne kobiety . Jakie kobiety powiedział nominowany do Telekamery 2015 w dziedzinie serial paradokumentalny. Bzdury żabiątko-powiedział michałek podgryzając Marysię za uchem .Obudziłem się w środku lasu wilki jakieś głodne z martą1 bawiły się swoimi zębami .Szczęka wpadła na podłogę zamiast do szklanki . Zarośnięty qweerty z Larrikol rozwiązywali jej bieliznę z suszarki z funkcją prasowania . Larrikol zdjęła pończochy z tygrysa i udusiła nimi trzy gołąbki które usiadły na drzewie razem z papieżem i jeżem . Ta para prawie się polubiła gdyż zrozumieli jak ciężko wyrąbać ten przerębel . Długo by opowiadać ile potu i łez to kosztowało . Zbankrutowałem ! ! ! zakrzyknął prezes wodociągów i lachociągów a potem wrócił do kanałów Malezyjskich. Tymczasem w Afryce przy lodowcu koala wspinał się na wielbłąda. Wielbłąd nie wytrzymał przeciążenia i popuścił bąka - niech nigdy więcej nie sra. Obok przykucnął rusek i dawaj trzeba posmarować siodło wazelina lub słoniną z kozła starego. Teraz Obama zastanawia się czy dobrze zrobił,że pozwolił na seks w kakao. Pomyślał czarny pieprz + majeranek i rumianek dobrze zrobi na wzdęcia. Ale nie mgiełka solankowa, ta działa
_________________
iwam
  Ocena JMP: 8/10
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-12-19, 17:26   

Nad ranem o godzinie 12, może 15 na Antarktydzie znaleziono wielki ogórek, ale... były też inne kobiety . Jakie kobiety powiedział nominowany do Telekamery 2015 w dziedzinie serial paradokumentalny. Bzdury żabiątko-powiedział michałek podgryzając Marysię za uchem .Obudziłem się w środku lasu wilki jakieś głodne z martą1 bawiły się swoimi zębami .Szczęka wpadła na podłogę zamiast do szklanki . Zarośnięty qweerty z Larrikol rozwiązywali jej bieliznę z suszarki z funkcją prasowania . Larrikol zdjęła pończochy z tygrysa i udusiła nimi trzy gołąbki które usiadły na drzewie razem z papieżem i jeżem . Ta para prawie się polubiła gdyż zrozumieli jak ciężko wyrąbać ten przerębel . Długo by opowiadać ile potu i łez to kosztowało . Zbankrutowałem ! ! ! zakrzyknął prezes wodociągów i lachociągów a potem wrócił do kanałów Malezyjskich. Tymczasem w Afryce przy lodowcu koala wspinał się na wielbłąda. Wielbłąd nie wytrzymał przeciążenia i popuścił bąka - niech nigdy więcej nie sra. Obok przykucnął rusek i dawaj trzeba posmarować siodło wazelina lub słoniną z kozła starego. Teraz Obama zastanawia się czy dobrze zrobił,że pozwolił na seks w kakao. Pomyślał czarny pieprz + majeranek i rumianek dobrze zrobi na wzdęcia. Ale nie mgiełka solankowa, ta działa depresyjnie
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo