Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oj działo się działo...
Autor Wiadomość
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2010-12-08, 17:29   Re: Jestem znowu w sieci..

BIEDRONKA 29 napisał/a:
Jasne w pierwszym poscie nie napisałam, w czym był problem. ;] To taka mała prowokacja była?! :P Chciałam zobaczyć, czy ktoś czyta uważnie moje wypowiedzi. Dlatego gratuluje inteligencji :em29:

A co brak czasu na czytanie Twoich bardzo obszernych postów ma do inteligencji?
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-08, 17:38   

:P
Ostatnio zmieniony przez BIEDRONKA 29 2011-08-02, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-08, 17:42   

Nikogo nie obraziłaś, luz. Tylko czasem lepiej napisać mniej, a zwięźlej, niż dużo i zawile. Nie każdy ma czas czytać posty na cały monitor.

W Biedronkach na każdym kroku są łamane przepisy BHP, więc dla mnie to kpina.
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-08, 17:45   cd..

Nie uważam, że Ktoś, kto nie ma czasu na czytanie moich postów nie jest osobą inteligentną!! Chodziło mi jedynie o fakt, że Pewne Osoby często mają problem ze zrozumieniem prostych treści. Niestety problem ten dotyczy w większości przypadków Ludzi, którzy zarządzają personelem. Jak Ktoś dostanie węża i nie wie jak go zinterpretować to lepiej niech zabiera się za próbę zrozumienia moich pokręconych postów? A Ludzie, którzy są w stanie dobrnąć do końca szanuję (za wytrwałość) i uważam za inteligentne Osoby nie z racji tego, że czytają moje wypociny, lecz dlatego, że potrafią myśleć, dostrzegać nienormalność w otaczającym świecie biedronkowym, ale przede wszystkim umiejących wyrazić Własne zdanie. (niezależnie od tematu, problemu)

[ Dodano: 2010-12-08, 17:56 ]
Jakoś zawsze wolałam dłużej..;) Nie obiecuję efektów, ale będę próbować.. Dla mnie również kpina. Nawet dzisiejszy dzień. Dostaliśmy dzisiaj palety na alokację świąteczną. A równocześnie informację, że w tym roku nie można robić wysp!! Masakra. 10 palet z brzoskwiniami, kukurydzą, majonezy!! Musiałam to poprzerzucać z koleżanką, bo oba,magazyny zaprane na max. Gdybyśmy tego nie zrobiły II zmiana nie miałaby jak przygotowywać stołów z non-food!! Normalnie do tej pory piecze mnie kręgosłup od samej myśli ile się nadźwigałyśmy. Dobrze, że moja koleżanka jest wysoka, bo (ironia losu)2 małe drabinki się nam zepsuły. A jak przerzucałyśmy min. paletę brzoskwiń, aby z II zrobić I to niestety brakowało nam centymetrów. Stawałyśmy po różnych kartonach, żeby to wyrzucić na górę!! A u was jest możliwość robienia wysp? U nas padło hasło, że na zmianie będzie o 1 osobę więcej, aby można było na bieżąco dowozić towar!!
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-08, 18:07   

BIEDRONKA 29 napisał/a:
A Ludzie, którzy są w stanie dobrnąć do końca szanuję (za wytrwałość) i uważam za inteligentne Osoby nie z racji tego, że czytają moje wypociny, lecz dlatego, że potrafią myśleć, dostrzegać nienormalność w otaczającym świecie biedronkowym, ale przede wszystkim umiejących wyrazić Własne zdanie. (niezależnie od tematu, problemu)
Żeby zauważyć, że w Biedronkach wcale nie jest idealnie nie trzeba czytać niczyich postów. Każdy chyba widzi nieprawidłowości u siebie w pracy (jeśli takowe są) i nikt nie musi mu ich wskazywać palcami. Patologię widać gołym okiem.
No to faktycznie całemu stadu kierowników co to węża nie potrafią zinterpretować zrobisz na złość pisząc zawiłe posty :yeah:
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-08, 18:26   

Nie to się nazywa maskowanie.. ;)
Ostatnio zmieniony przez BIEDRONKA 29 2011-08-02, 21:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
#aga 22

Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 98
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-12, 20:19   

Może nie na temat ale przytocze niewiem czy śmieszny czy tragiczny waż, który otrzymaliśmy swego czasu.
Cytuje.. Zadzwoń do matki i spawdzcie plakaty na sklepie. i co wy na to. :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo